Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Kobieca intuicja a zainteresowania mężczyzn sa często dalece rozbieżne, zresztą na jakiego diabła Psedłonim_mam się nad tym zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło ale ja sugerowałam tobie sama nie drążyłam i nawet bym nie śmiała:P a to zmienia postać rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Zadrżało moje wrażliwe serce po przeczytaniu tego, coś napisała Osram. Tak bardzo babska intuicja zeszła na manowce, żeby nie potrafić przeczuwać faktycznie tego, co gra w męskiej duszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A zastanawiać się powinnaś, Osram, nieustannie. Choćby z uwagi na Twój babski interes. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ty jesteś kobietą, Ike, więc nie Twoją rzeczą jest drążyć. Ale rada dotycząca drążenia Osram skierowana została do mnie. To udokumentowany fakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odwykuje :P po prawdzie - to jeszcze nie za bardzo przywyklam ;) ale czasu braaaak 😭 szukam po necie programu Destinator(3) Personal Navigation wszelka pomoc mile widziana :) 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rada dotycząca drążenia Osram skierowana została do mnie. To udokumentowany fakt. rada ta nie dotyczyła mojej natury gdyż ta jest cnotliwa i niewinna jak jutrzenki blask a domniemanej natury twojej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
No tak, Ike, ale przed chwilą Osram zeznała, że kobiece domniemania nierzadko trafiają przysłowiową kulą w płot, w odniesieniu do męskiej rzeczywistości. Skoro twierdzi tak Twoja koleżanka Osram, to może oznaczać, że przedstawiona przez Ciebie diagnoza jest z gruntu fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło żarówa ZAWSZE ściemnia i zawsze coś mąci :P osobiście pod jej słowami ikuś się nie podpisuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
I ja się nie podpisuję, Ike, co nie oznacza, że słowa nie padły. Ale wróćmy do ustalania rzeczywistości: Ty jesteś wyuzdaną kobietą, ja jestem trzymającym się w cuglach mężczyzną. Trzeba uznać ten nieznośny fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Osram? Co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś wyuzdaną kobietą, ja jestem trzymającym się w cuglach mężczyzną. Trzeba uznać ten nieznośny fakt. żaden to fakt to tylko twoja chora wyobraźnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do navigacji w terenie - nie wiem jak sie ten sprzet po polsku nazywa - zabij mnie pojecia nie mam :O nawigator ? :P w aucie babka mowi do ciebie seksownym glosem: ostry zakret w lewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
I można by było, o Osram, przyjąć Twoje tłumaczenie za wyjaśniające, gdyby nie wcześniej przedstawiona przez Ciebie rewelacyjna teza, iż kobieca intujcja najczęściej mija się z męskim oczekiwaniem. W takim razie trudno przyjąć za wiarygodne, co właśnie sama napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Chora, Ike? A jak uzasadnisz, że moja wyobraźnia jest chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło osram wasza argumentacja nie ma sensu w dyskusji między sobą bo najprawdziwsza prawda jest taka: rację mam zawsze tylko i wyłącznie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
(Obie ściemniacie i to zdrowo. Ale mnie się nie da ściemnić. Od ściemniania to ja jestem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osram jak sama zauważyłaś- pijana byłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , no chyba pewno tak :D chcialam sobie troszke podrasowac stara wersje - bo mnie wodzi na manowce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ike, na litość, nie prowokuj mnie. Bo się nie pozbierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora, Ike? A jak uzasadnisz, że moja wyobraźnia jest chora? nie muszę uzasadniać wszystko co ike stwierdzi jest prawdziwe i trzeba przyjąć to za pewniak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, na litość, nie prowokuj mnie. Bo się nie pozbierasz... już się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dobrze wiesz, Ikę, że jeśli się zawezmę, potrafię każdą obywatelkę przyprawić o krokodyle ślozy połączone z głębokimi spazmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja ci nie pomogę- mój mąż jest w tym dobry- wszystkim znajomym wiecznie coś ściąga poprawia i wgrywa- wiecznie walają się u nas cudze GPSy ale jego tu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie psedło wcale tego nie wiem nie boję się ciebie i nikogo z kafe wszak jestem boska ike :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A więc, Osram, powtarzam zadane wcześniej pytanie: co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Już wiesz, koleżanko, skro przeczytałaś mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×