Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

oki, przez ta ponura pogode nic mi sie nie chce, najchetniej bym poszła spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi Patryk marudzi.....oj nie pamietam kiedy tak było.Nie spal jeszcze dzis wcale,a powinien juz szykowac sie do 2 drzemki.Nic nie moge zrobic ,nawet nie mam czasu jak sie zebrac a musze wyjsc za godzine zeby odstawic małego do babci i zaleciec na wykłady...jestem głodna i zaczynam byc zła.Patryk nie chce jesc,a jak nie zje,to mnie nie bedzie tyle czasu i bedzie wył z głodu,bo babcia go nie nakarmi,dopiero emek,a on wróci po 16dzis,wyjatkowo pózniej,bo tak to wraca na 14...dzis mi sie popiepszyło wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie jakos uspokoic Patryka i wyjsc,Pospal w czasie drogi,a potem ponoc byl grzeczny. No nic mykam sie pouczyc do egzaminu póki synio śpi. Coś wogóle mam dzis nienajlepszy dzien.Wszystko mnie wnerwia,i to jest dziwne,bo ja raczej pogodna i spokojna osoba jestem...widocznie taki dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto........ u nas ok. wyjasnil sie powód wczprajszego marudzenia-drugi ząbek sie przebił:) Dzis Patryczek grzeczny-aktualnie śpi,a ja wgrywam 2 filmiki do galeri. I w miedzy czasie ucze sie testów. miłego dnia dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! my jednak dzi bylismy poprawiac te tauaze bo ostatnio chłop jednak nie dał rady- kurde bolało nas strasznie... duzo bardziej niz wczesniej. spalismy dzis do 10! małe wczoraj padło duzo wczesniej spac bo nie spał w dzien i chyba stad taki efekt, obudził si e o 5/;30 na piciu, o 8 cycy i jeszcze do 10 kima:P Maya gratuluje kolejnego zabka!!! to tylko my zostalismy bezzbni hehe ciekawe kiedy bedzie jakies cos:P wogole to ostatnio kupiłam pampersy Dada tak zeby sprobowac i nie powiem bo daja rade:) pamietam jak kiedys kupiłam rozm 2 to były fatalne ale te 4 sa spoko i zakłądam małemu je czasem. chyba tez bede na zmiane z pampakmi uzywac. ogladałąm Patryka faktycznie cos mu leniwie to podnoszenie pupki podniesc:) a ten pierwszy filmik jutro oblukam bo dzis nie mam jak głosu uzyc. na dzis koniec jutro bede sama to bede skrobac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Nunusia ja tez bede swoj tatuaz poprawiac, bo jade z mlodym i szwagierka 8 do gdyni do ciotki, wiec juz sie umowilam z moim sasiadem na poprawke :) moze cos dodziergam jeszcze :) A co do dady, wiecie co jest kryzys z huggisami w biedronkach i tez wzielam dady premium 4 i sa rewelacyjne! ostatnio kupilam drugie opakowanie i nawet na noc sie sprawdzaja! takze jak nie bedzie huggisow to beda dady. a na dzien na upaly mam te sleep and play jeszcze kilka wiec jest dobrze. Chce sobie dzis kupic prostownice z lokowka do wlosow, a tak w ogole to bylam wczoraj u fryzjera, mialam wrocic do blondu a jednak wyszlam z ... rudymi :D zawsze chcialam miec rude no to w koncu mam ! wrzuce jakies foto do galerii pozniej :D czekam na kolezanke ma przyjsc z synkiem a potem popoludniu ide na spacer z druga, cos mi sie nazbieralo tych kolezanek ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co mialam napisac, czesio wszedzie sam sobie staje, wczoraj szykowalam mu kapanie , a on stanal przy scianie i jak upadl, to jak kloda, glowa o parkiet, ale sie wystraszylam, dzis juz przydzwonil 2 razy, raz w kant szklanego blatu a taz o krzeselko, bo tam staje mu sie najlepiej... wszystkie szafki otwiera, kurcze nawet na minute nie moge go spuscic z oka, krzyz juz mi tez zaczyna dawac sie we znaki , bo najchetniej caly czas by chodzil za raczki... mam spacerowke fajna , odziedziczylam po siostrze ciotecznej, nawet jestem zadowolona , bo jest leciutka, tylko jedno kolo z tylu sie blokuje bo hamulec cos opada i wczoraj tak sie nawkurwialam na spacerze, ze ludzie mnie na 100 pr. wzieli za wariatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) No normalnie nieuwierzycie!:) połozyłam wczoraj Patryczka spac 0 21;00 i spał bez pobudki do 6 rano.Dostał cyca i musiałam go budzic o 9;30:) teraz sie bawi i smieje w głos sam do siebie a ja korzystamj z wolnej chwili i pisze.Potem bede wiecej testów sie uczyła. Nunusia obiecane zdjecie żakietu niedługo wrzuce,bo dopiero baterie mi sie naładowały.To taki zwykły czarny zakiet,zreszta zobaczysz. U nas dzis zimno strasznie-o spacerach nie ma mowy... Po południu ugotuje zapas zupek,zrobie barszczyk z przepisu nunusi:D i wszystkie warzywka ze swojego ogródka:) Wrzuce tez jeszcze jeden filmik jak sie Patryczek śmieje z niczego:) Tamten jeden filmik jest jak Patryczek mowi MAMA ,tylkko ze zanim zaczełam nagrywac ładniej mu to wychodziło.akurat rozmawiałam z Emkiem przez 2 telefon i nagrywałam niunia i udało mi sie załapac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) a u nas dzis była masakira... po wczorajszym pieknym spaniu.małe pierwsza faze miao do 5:30 ale pozniej nie mogłam go supic, tzn zasypiał ale co go odłozyłam to odrazu pobudka-i tak przez godzine myslałam ze swiara zaraz dostane. w koncu go wsadziłam do bujaka i D wychodził do pracy i go zabujała bo ja juz padałam jak mucha... ale co z tego jak o 8 juz koniec spania, ale właczyłam mu bajke dałam herbatke i poszłam spac dalej:) on oczywiscie w tym bujaku przy mojej głowie- jak sie przebudziłam to dziecko było pod bujakiem tzna siedizal sobie hehe pierwszy raz z niego wylazł wiec teraz bede go musiała zapinac pasami, Mango powodzenia z tatauzam- nas to tak bolało jak nigdy, nawet moj D jak jest twardziel to odechciało mi sie juz jakiegokolwiek nowego tatuazu, chyba chop musiał bardzo głeboko to wbijac. a Dade tez polubiałam i bede je na zmiane z pampkami jak juz pisałam. ale jak dla mnie to i tak Pampersa najlepsze. a te sllep i play to porazka wg mnie totalna. pokaz sie w rudym! tyo bedziemy dwie rude lisice:) ja tez musze sobie nowy kolor strzelic bo juz wyblakłam. Maya niezle CI Patryk spał! dzis słuchałam filmiku i slicznie mowi mama ale spiacy chyba był, co? :) fajnie ze masz swoej warzywka! ahh ja juztro poelce na targ bo mam obiadek jeszcze na dzis i jutro, tylko musze cos wymyslec... ostatnio bya kalafiorowa z kluseczkami i smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od jakiegos czasu uzywam Dady 4 i tez mega zadowolona jestem:) ale na wyjscie czy na noc to tylko pampersy active baby.kupilismy taka mega pake za 100zl w tesco juz jakis czas i nawet połowy nie zuzyłam jeszcze. Mango no własnie-pokaz nowy kolor:D Nunusia mój to wogole leniwy jest strasznie...chociaz jak sie go złapie pod paszki to leeeeciiiii,jak Czesio na filmiku,i siasc nie siadzie z lezenia,ale jak siedzi to tak sie powygina ,ze połozy sie elegancko. Mango -mój Patryk tez przydzwonił główka o podłoge.Siedzial przy meblach a ja kucnełam kolo niego i wyjmowałam spodenki z szafki a ten tak na sztywno łup do tyłu,oj przestraszyłam sie a mały popłakał sporo,no ale teraz nasze dzieci beda wszedzie sie stukały,upadały i my musiamy miec oczy w koło głowy... zaraz dodam foto i filmik do galeriusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia juz sa.3 sztuki,wrzuciłam zakiet,buty za 24zł i Patryczka foto.Filmik musze z tela zrzucic,a gdzies kabel zniknał,ale zaraz znajde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik tez juz w galeri:) wczoraj go nagrałam . Lece na jakis mały obiad i dalej do testów siadam. Patryś zasnał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to niezłego musiałyscie miec stracha,mi jeszcze głowa nie uderzył mały o nic jedynie co to raz z łózka spadł na dywan ale to dlatego za dał mi czadu w nocy i zasnełam przy karmieniu a ja lezałam wtedy przy scianie.nie powiem bo posrana bylam ale chyba bardziej ja to przezylam bo małe sie tylko przestraszyło-dobrze ze miał miekkie ladowanie, od tego czasu karmie go tylko od drugiej strony a D jak idzie do pracy to podkłada ta duza poduche pod łózko co widac na fotkach jak mały siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miałam stracha,ale to niestety nie uniknione;/ az sie boje co bedzie jak zacznie wstawac i chodzic....Ja to wogóle chciałabym ochronic Patryka przed złem tego świata... Wczoraj mi emek powiedzial,ze jak nie chce wracac do pracy to mozemy sie postarac o drugie dziecko jak Patryczek zacznie siadac na nocnik.No i teraz mam dylemat,bo mam teraz taki okres ze mam przgnienie drugiego dziecka a z drugiej strony chciałabym troszke popracowac.a mam mozliwosc zaczac od pazdziernika w biedronce...no i jak bedzie 2 dziecko to dłuzej u tesciow posiedzimy.... Bede myslec o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maya to masz dylemat:) ja tez mam pragniene drugiego ale chyba swiadomie sie nie zdecyduje. chciałabym wpasc naprawde!!! ale jak np po takiej dzisiejszej nocce z rana to mowie do D zeby zapomniał jeszcze kiedykolwiek o kolejnym dziecku ale zraz mi to przechodzi hehe, a tak nawiasem mowiac to wczoraj małpa powinna przyjsc i nie ma:) ale naraize to nie panikuje bo jeszcze sie pewnie organizm nie przyzwyczaił. zarz idziemy na polko- musze podejsc do banku. wogole to tak strasznie chcielibysmy jechac w tym roku nad morze ale niestety kaski juz nie ma na tyle, bo z samej wypłaty D jedynie co mozemy jechac to na basen raz w miesiacu:/ dlatego myslimy zeby wziasc jaksi nie duzy kredyt bo troche mamy odłozone i jechac. musze sie dzs w banku zapytac jak by to wygldało najlepiej dla mnie, bo co chwilke dzwonia z propozycjami kredytów, jakby nam jeszcze wszyscy oddali pieniadze co sa nam winni to bysmy bez zadnego kredytu mogli jechac- ale nie ma co na to liczyc niestety... dlatego przysłowie "dobry zwyczaj nie pozyczaj" jest naprawde prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis nie wychodzimy-jakos zimno jest.Jutro moze sie poprawi to polece do lidla po sukienke,bo widzialam w ulotce fajna. Wakacje tez sobie odpuszczamy,bo brak kasy.Za rok do zakopanego napewno pojedziemy bo juz raz bylismy:) Lece dac cyca synowi,bo obiadek juz zjadł ale chyba mu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domku juz... zachaczyłam o Kauflanda myslałamze tam moze jakies deserki kupie ale drogie strasznie sa:/ tzn moze nie drogoe ale i nie tansze niz wszedzie, a do rossmana mi sie nei chciało isc u nas znów ciepło jest bardzo ale wieje wiatr porzadny- ale to tez czasami tylko zawieje wiec nawet niewiem jak małego ubrac mialam i chyba mu za ciepło było. bo ubrałam ogrodniczki i na to sweterek ale nie zapiety a mogłam ubrac zwykła bluzke ale jakby zawiało to zimno. co do wakacji to strasznie chciałabym jechac- kurde jakby nie to wynajem mieszkania to było by zaupełnie inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia powiem tak.Wczesniej przez długi czas dawałam mu kupcze słoiczki i zjadał niecały ten mniejszy-za nic w swiecie nie chciał wiecej.Wydawało mi sie mało wiec dawałam mu cyca i chetnie jadł,ale nieduzo,tak jakby chciał tylko popic. No a teraz od paru dni mam wszystkie swoje warzywka i gotuje mu sama i mojego jedzonka Patryczek zjada juz ten wiekszy słoiczek 190g,dzis np zjadł tylko wieksze pół i zaczął pluc wiec dałam cyca.On czasami niechce cyca ale ja mu zawsze po obiadku daje na wszelki wypadek. Ogólnie jemy tak; 6 cyc 9lub 9:30 owsianka teraz i 200ml wytrabi. 11 deserek 13-14 obiadek plus cyc 16:30 (daje deserek ale przewaznie nie chce,wiec cyca jak deser be) 18:30-19 kaszka 200ml 20-21 cyc I albo spi albo sie jeszcze tłucze troche. W miedzyczasie daje mu biszkopta,ale rozmaczam w mleku lub herbatce,pije tez dziennie okolo 90ml herbatki(wiem ze mało ale nie idzie mu wcisnac) . Czasami tez je troszke tego co ja np kartofelka czy ryzu,czy kluseczek. No i narazie tyle.Rozkład zmienia sie oczywiscie od tego co robimy w danym dniu i godz podawania czasami sie przesuwaja. Jak skonczy 10 miesiecy to spróbuje mu dac jakiegos kotleta(oczywiscie gotowanego) jajeczko smazone z chlebkiem ale to jeszcze troche. A jak u was z wit D? ja daje zamiast takiej jak dawałam w kroplach to BIOARON BABY. tam sa dodatkowo kwasy omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja nakupiłam deserków w stokrotce w promocji po 2.09zl ale bylo tylko jabłko ze słodka marchewka i winogrona jabłka i marchew. I w biedronce była promocja za 2.29zl tez wzielismy kilka.A obiadki po 2.49zl tylko ze nie brałam za bardzo,bo ja od 2 tyg nie dawałam mu tych po 5 miesiacu tylko po 8 msc,a one drogie wiec z utesknieniem czekałam na warzywa swoje i juz mam ,wiec zaoszczedzimy ,bo dziennie ponad 5zl,ba nawet 6zl to niezłe wyszło.. Jutro wracajac z lidla zajde do miesnego i kupie mu indyka,bo do tej pory jadł kurczaka( od ciotki ze wsi,bez chemi:P) ale chce mu urozmaicic.Królika raczej nie kupie,ale cielecine,indyka i kure tak:) Ale sie rozpisałam....a to przez emka spac teraz nie moge,bo wziął mnie niedobry i zbałamucił:P tak juz spałabym... No ale nic-lece spowrotem pod ciepła kołderke. Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!:) Iza jak tam u was? jak dzieciaczki? Ja tylko na chwile...zaraz moj brat przyjedzie to podrzuci mnie do lidla,bo mielismy wybrac sie z Patryczkiem rano ale zaspalismy:P Moje dziecko znowu przespało cała noc ,potem przed sama 6 cyc i do 9;20 spanko. Az mi tak dziwnie ze tyle spie. Na 17 dzis mam pierwsza jazde-3majcie kciuki:) moze do konca wakacji uda mi sie zrobic prawko to bede smigac tu i tam:) autko stoi i sie marnuje tylko(emek ma słuzbowe)wiec nasze uzywane tylko w weekendy. Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczeta teraz maly jest tak absorbujacy ze nie mam nawet kiedy siasc i napisac... wszedzie staje i wszedzie musi wejsc wiec mam caly dzien zajety. zaraz wrzuce kilka zdjec do galerii, zrobilam tez zdjecie sobie wiec dodam. teraz klade malego i sama ide spac bo padam na twarz. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :P u nas podobnie jak u mango. mała trenuje chodzenie i trzeba jej pilnować a najbardziej upodobała sobie kuchnię i szafki otwiera je i wszystko dotyka i chce wyrzucać. wszystkie szafki mam powiązane rajstopami bo boję się że mi się jakiegoś płynu napije :(wszystko jest mocno pozakręcane ale dzieci zdolne są. a jak nie ma jej w kuchni to w korytarzu bawi się butami albo ucieka na dwór. dziś zakończenie roku szkolnego zaraz jadę po Kacpra do szkoły. wczoraj byliśmy na pokazie tanecznym. Kacper chodził przez 4-5 miesięcy na dodatkowe zajęcia z tańca i naprawdę świetnie dzieciaki tańczyły :) w przyszłym roku już od września mają tańczyć, więc jak będzie miał ochotę to na pewno na tańce będzie chodził :) dziś jedziemy do ciotki u jej męża wykryli nowotwór złośliwy żołądka i 18 lipca ma mieć operację. a że z ciocią mieszka babcia to będzie 2w1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że i u nas jest 2 ząbek. żeby było śmieszniej wyszedł tego samego dnia co u Patryczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzis spalismy do 9:30 wiec ok-małe obudziło sie o 5 ale to tylko dlatego ze juz tak wcisniety lezał w szczebelki ze ruszyc sie nie mogł, wziełam go stamtad i odrazu zasnał nawet bez picia. tak wedruje w nocy ze juz naprawde wszedzie go w nim znajdywałam hehe, o 8 obudził sie wzuełam go do siebie na cycy. teraz lezy sobie na łóżku i bawi sie sam ze soba:) wczoraj do mnie małpa przyszła, ale jakas taka dziwna bo praktyczne wogole jej nie ma a brzuch boli:/ pogoda piekniusia u nas ale ja na nic nie mam ochoty, ale mysle ze po obiadku skoczymy na polko. bede dzis gotowac leczo dla D bo uwielbia, musze tylko isc po reszte skłądników do sklepu- chyba z rok juz lecza nie gotowałam. Iza gratuluje kolejnego zabka!! Dominisia juz taka cwana-no masakra jak piszesz... strasznie szybko wystartowała. juz chodzi a dopiero co 9msc skonczyła! szok!!! Mango Czesio tez juest niezły aparacik! jak sie czujesz w tym rudym? pasuje Ci:) Maya jak tam jazda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×