Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

a no szkoda .. ale moja mama stwierdziła że widocznie tak ma byc, bo wracając do tego smiesznego kalendarza płci, o ktorym wam mowiłam wczesniej, to tym i kilku poprzednich cyklach była by dziewczynka, a u nas w rodzinie dziwnym trafem zawsze pierwszy jest chłopczyk, i mama się smieje, bo teraz kolejne 3 miesiace wypada że mogę miec chłopca - wiec, że napewno teraz w ciagu tych 3 miesiącach sie uda ;);) Ja też nie bardzo wierze w takie kalendarze, ale na pocieszenie i poprawe humorku dziś to zadziałało i sie uśmiechnęłam ;) trzymam kciuki za Was, kinia pisz odrazu jaki wynik, bo chyba testujesz jutro ? ;) wredniak, a Ty kiedy ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna no ja jutro nie bede testowac bo nie mam testu :) ale postanowiłam sobie ze jak jutro temperatura nie spadnie to kupie i w czwartek testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
cześć Dziewczynki dzkisiaj powiedzialam o ciąży w pracy bo minęly juz te najniebezpieczniejsze 3 miesiące ( a tutaj w Irl bardzo wszystkie przestrzegaja trzymania w sekrecie ciąży przez 12 tyg bo wszystko przez ten czas moze sie wydarzyc i nie ma co sie cieszyc na zapas . Milo mi bylo jak wszyscy sie cieszyli i dopytywali, tym bardziej, że pracuję razem z moim mężem w jednej firmie i jemu tez dostaly sie gratulacje;) trzymam kciuki za Ciebie Kinia ,Katia i Wredniaczku, moze będzie owocnie i @ nie nadejdzie? Anna no szkoda,że nie teraz, ale tak jak piszesz,ze wyluzowałas troszkę- byle tak dalej- niech sie samo dzieje;) a efekty przyjdą na bank;) na zwolnienie nie poszłam, poki co mam bardzo lekką, siedzącą pracę, nie męczę się- tak bedzie do Swiąt a potem moze rzeczywiscie dam sobie spokoj, tylko co ja w domu bede robic;)? Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja a to ty w irlandi mieszkasz? i pracujesz? ja tez byłam tam z mezem... ja 1,5 roku a mąz 2 lata. Fajnie wspominam i wiem ze własnie tam to do 3 miesiaca według nich to sie moze wszystko stac... co bedziesz robic w domu? :) obiadki gotowac mezowi, odpoczywac, czyta ksiązki, spac do południa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
hej Kinia:) tak ja już 5 lat tu jestemi narazie daty powrotu nie mam ,więc zdana jestem na irlandzką slużbe zdrowia i ich metody- niestety "troszkę " odbiegające od naszych pol.;) na szczęście coraz więcej polskich lekarzy mozna tu znaleźć i w razie potrzeby się ratować, ale z moich doświadczeń wynika,że w razie klopotów można liczyć na wszelką pomoc i wsparcie w tutejszych szpitalach. może masz rację z tym,ze w domku będzie co robić;) takie blogie leniuchowanie...ach..pomyślę nad tym :) A Ty gdzie mieszkalaś z mężem w IRL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkalismy w Dublinie. A co do ciązy w irlandi to z nami tez mieszkała moja szwagierka która była w ciazy,i jak jej test wyszedł pozytywny to biegałam z nią po szpitalach bo chciała usg zrobic no tak jak w polsce - a wszędzie mówili nam ze jak test zrobiła to wystarczy i że ok 4 miesiaca dopiero usg - w koncu poleciała do polski zeby sprawdzic czy wszystko ok :) a wy gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
My mieszkamy w Sligo , tutaj w szpitalu pracuje super polska lekarka i ona pomagala zalatwic mi wczesne usg i inne potrzebne badania, a po moich poronieniach to juz teraz bez problemu robia mi wszystko szybciej.ale ogolnie tak jest ,ze na pocątku 4 miesiąca zaczyna sie dla nich ciąża;) dziwnie troche:) milej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ania no to żeczywiście nie musiałaś długo czekać,ale nie martw się,to tak samo jak ja:) też dzisiaj dostałam:P i też w pracy:) dzięki dziewczynki,że trzymałyście kciuki,ale tym razem znowu nie poszło,było smutno przez chwilkę,ale bez załamki,daję sobie 3 miesiące,jeśli się nie uda,to idę na inseminację do Łodzi,tak postanowiłąm,ale oczywiście nie ukrywam,że będę robić teściki owulacyjne:P Kinia i wredniaczek ja mocno wierzę,że wy się wyłamiecie :D i trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kbitki :) i gratuluje tym którym sie udało począć maluszka :):) ja sie jescze nie staram :) ale jak bym wpadła to bym nie rozpaczała :) i mam takie pytanko do was bo zapewne jestescie bardziej doswiadczone niz ja :) mam okres 28 dniowy i kochałam sie 7 i 8 dnia cyklu czy moge zajsc w ciąże ?? wydaje mi sie ze chyba nie, bo moim zdaniem plemniki nie dozyja do owulacji:) a wy jakie macie zdanie ?? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana a kiedy masz owulację???bo wiesz to nie znaczy że jeśli masz 28 dniowe cykle to owulacja następuje w 14 dc,ja np miałam ją nawet w 9 dc więc wiesz plemniki zyją do 5 dni maksymalnie.Wszystko może się zdażyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczynki :) kata szkoda ze sie nie udało :( załamana katia ma racje to nie ma reguły na to kiedy bedzie owulka, mnie tez raz wyszło 8 dc, a cykl miał wtedy 30 dni... wiec, nie wiadomo :) maja to masz super ze tak ci sie udało z lekarka bo ini naprawde maja dziwne myslenie ciaza od 4 misiaca - bo jak ma sie utrzymac to sie utrzyma... hm...według mnie to troche jest naturanna selekcja... a ja dzis sie zdziwiłam mocno mierzac tempke, bo byłam przygotowana na to ze pewnie spadnie, a tu podniosła sie o jedna kreskę ;) czyli na 37,0... i teraz to dopiero sie nakreciłam - boje sie ze znów bedzie rozczarowanie - a nie moge przestac o tym myslec.... dzis kupuje test, i zrobie albo jeszcze dzis albo poczekam do jutra...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia,to szybko rób ten test,nie trzymaj nas w niepewności.który to twój dc?? Ja mam nadzieję,że chociarz tobie się uda w tym miesiącu!!!!Moćno trzymam kciuki i nie puszczę dopuki nie dasz znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ciesze sie ogromnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia ja nie wierzę,ale zobaczyłam to twoje zdjęcie,to jest szok!!Wiedziałam,że się uda!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne dwie glube krechy!!!! gratuluje!!!! ja mam 30dc, ale dzisiaj pogrzebalam troche i zauwazylam ze razem z bialym sluz jest tez bladziuchno rozowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja nie mogę uwierzyc jak narazie :) dzwoiniłam juz do lekarza i jutro na 18 sie wybieram... :) wiec wtedy moze uwierze... ale bardzo sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek nie martw się i na nas przyjdzie czas!!! kinia nie bój się,wszystko będzie dobrze!!!!! ja to juz sama nie wiem,czy sobie to odpuścic,czy zacząc dalej coś działać w tym kierunku??? wiecie co moje dwie kumpele sa w ciąży,moja szwagierka tez,teraz nastepna kumpela po 7 latach zaszła a pojutrze kuzynka ma cesarskie cięcie,jeszcze kinia,to musi coś znaczyć,może to ta jesień będzie dla nas szczęśliwa,sama nie wiem co o tym mysleć????' zastanawiam sie czy to normalne że moje pęcherzyki pękają gdy mają ok 3 cm,moze w tym cyklu zażyc w końcu ten pregnyl żeby pękły szybciej????doradźcie coś,czy zupełnie do konca roku przestać się starac i zacząć po nowym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytam zlosliwie
wredniak masz 23 lata! nie rozumiem jak mozna chciec miec dziecko w tym wieku :o nie chce zebys mnie zle odebrala, bo Cie nie krytykuje ani nic, ale powiedz jak to sie dzieje? po prostu tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku doczekasz sie, zreszta nie wiadomo czy cos juz tam nie ma :) ale wiecie dziewczynki, przez ostanie 6 miesiecy, liczylismy, mierzyłam temperature, brałam tabletki na dobre zagnieżdzenie... a w tym miesiacu odpuscilismy wszystko, i nawet przytulanek nie było za duzo bo na poczatku chorowalismy i nie było ochoty a tu taka niespodzianka :) zeby tylko było wszystko w porzadku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia tak ja napisałam wczesniej my w tym miesiacu odpusciłismy wszytko!!!! nawet nie wiem kiedy miałam owulke i zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×