Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Poznanianka GRATULUJĘ:) a u mnie za 10 dni okaże się czy się udało:) i tym sposobem tym razem mnie udało się rozpocząć stronkę. Buuuuuziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas zachodze w głowe jak to mozliwe ze popołudniowy pokazał 2 kreski a poranny 1, któryś mnie oszukał mam nadzieje ze ten poranny ale mam coraz gorsze przeczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ta @ do Ciebie nie przyszła:0) lepiej jest zrobić rano ale wiem że wytrzymać jest trudno, ja jak mam dostać @ to dzień wcześniej nie mogę zasnąć, czuwam z testem pod poduchą ale i tak zawsze widzę jedną krechę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z II krechami mówił prawdę:0) i takiej bądź myśli i na betę się udaj prędziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do gin po pracy to zobaczymy co mi powie, i do tego wszystkiego mam urodziny mam nadzieje ze sprawi mi prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) to już na pewno się udało, toż to nie może być zbieg okoliczności. a ja będę testowała w 9 rocznicę bycia RAZEM, byłby cudny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
przede mna dopiero starania w weekend.obiecywalam sobie ze tym razem nie bede myslec tyle o tym czy sie uda czy nie ale....... jakos ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
pozostaje tylko jeszcze raz pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka super!!! Jeszcze raz gratuluje i napisz koniecznie jak tam reakcja tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - KOCHAM MOJEGO MĘŻA :d:d:d!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️ tak bardzo bardzo bardzo milo mnie zaskoczyl ze jestem nadal w szoku:D nie moge wam opisac o co chodzi,bo to sie nie nadaje na forum hehe,ale w kazdym razie nie przypuszczalam ze jest w stanie zrobic dla mnie wszystko:D ❤️ musialam sie tym z wami podzielic kochane :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :) poznanianka normalnie super wiesci, daj znac jak tam wtój mezczyzna zareagował :) kiedy wybierasz sie do gin? Układzik, co to twój mezus musiał zrobic ze cie w taka euforie i radośc wprawił :) ehhh.... no widzisz mezczyzni jednak moga zaskoczyc :) my sobie zrobilismy przytulankowe popołudnie :p normalnie jakby to były moje dni to....hmmm.... :p ale przyjemnosc przedewszystkim :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej ja jestem ale chyba taki maly dolek mnie lapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja jestem juz po i w weekend jest kolejna szansa ale jakos nie wierze ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka jak to @ nadchodzi??/ moze ci sie wydaje? byłas zrobic bete? kiedy idziesz do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka dlaczego taki pesymizm z twojej strony? trzeba wierzyc i miec nadzieje ze sie uda :) prosze mi sie tu usmiechnac i z dołka wyjsc ale pieronem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie tak wydaje, bo cos jajniki mnie pobolewaja. jutro jestem umówiona na 16:45, jak nie dostane@ to pójde i oczywiscie zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka ale ból jajników a czesto ból w dole brzucha to nie tylko objaw @ ale i ciazy :) macica sie rozciaga i moze powodowac zrówno ból jajników jak i brzucha.... :) trzymam kciukki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja tez chce przytulanko!! niech on juz wroci:P bettinka a robilas dzisiaj test? jutro idziesz do gina to bedziesz wszystko wiedziala.to nie moze @ nadchodzic,przeciez byly 2 kreski!! dziewczyny czesto pisza ze maja takie wrazenie ze to juz @.a to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×