Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

układ ja tez jestem za tym zeby wykasowac dziewczyny ktore juz nie zagladaja do nas. Moj głos na tak ;) dobranoc dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! ja tak wcześnie dzisiaj bo mam wizyte u gin o 9. Jak wróce wszystko wyjaśnie....no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Cothlen, no to czekamy na wiadomosci. Mi poniedzialek zaczyna sie szybko, Oliwcia jeszcze śpi, ale zaraz będę musiała brutalnie przerwać ten piękny stan. Idziemy dziś do pani dr na kontrol. W sobotę zrobiłam jej badanie moczu i wyszedł delikatnie stan zapalny, nie ma objawów, więc mam nadzieje, ze będzie ok. Ja to jestem panikara i często pisze czarne scenariusze :( Jeszcze wcześniej lece do laboratorium oddać jej mocz na posiew, bo znając zycie i tak lekarka kaze to zrobic :) Przepraszam, ze zadreczam Was problemamy z innej beczki. No, ale to własnie sa rozterki mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap fajne rozterki:D tez chce takie!!:D to znaczy nie takie jak malenstwo choruje,ale ogolnie takie mamusiowe sprawy:D co na obiadek dac,czy ubrac spodenki dlugie czy krotkie,czy pojdziemy tatusia odwiedzic w pracy hehehe,takie mile rzeczy:) cathlen jaka ty tajemnicza jestes..co ukrywasz?:P mam nadzieje ze cos dobrego!! milusia jak nadrobisz zaleglosci to daj znac:) a widzisz - nie wolno opuszczac zadnego dnia na forum:P maja zagladaj zagladaj jak najczesciej:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ja jestem na nogach od 4:30 :O kicia byla glodna i zrobila siku na swoj kocyk do spania i musialam sie tym zajac bo mialczala GLOSNO:D teraz chyba sie poloze bo padne na twarz do wieczore hehe. ciiiiiiiiiii zeby sie nie obudzila:P aha bettinka,poznanianka - czekamy na wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczynki moje kochane.... maja witam :) a ja jestem po starankach ale hmm mam wrazenie ze jakos nie trafilismy w te dni tylko dzien po owulacji no coz tlumacze sobie tak ze jak nic nie wyjdzie to przynajmniej na weselu bede sie bawic i nie bede musiala sie martwic. ale chcialabym sie martwic :( no coz zobaczymy jak to bedzie. a co do dziewczyn ktore sie nie odzywaja to tez jestem za usunieciem ich z tabelki. cathlen81 czekamy na wiadomosci mam nadzieje ze dobre :) kiniusia odezwij sie do nas.... ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:) ..u mnie przed ostatni dzień urlopu i w środę znowu do tego bur....u:P Dziewczynki mam małego doła bo od kilku dni szukam tego pieprzonego pregnylu i nadal nic z tego,znalazłam w jakiejś internetowej aptece ale jest odbiór osobisty,a to w Warszawie i nie mam kiedy jechać a potrzebuje go za kilka dni,normalnie się wkurzam tylko na ten kraj!!!!! co do nowej tabelki to jestem za:)ja już wcześniej pomyślałam,żeby wpisać w drugą tabelkę te,które zaciążyły,bo one się do tego nie kwapią,ale przecież skoro nie chciały,no to to kto je tam zmusi:Pdobra ja walcze nadal z tymi poszukiwaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia moze spytaj dziewczyn z warszawy czy by mogla ktoras ci to odebrac i wyslac.mila jest z wa-wy i kasienka nasza:) rozliczycie sie jakos.musimy sobie pomagac:)jak chcesz to moge u mnie w aptece zapytac.wszystko sie da zalatwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wracam, bo jak to układzik pisał kiedys jestem uzalezniona od was :) Przez weekend sie troszke zdystansowałam do wielu spraw i juz moge myslec pozytywnie :) Wczoraj jeszcze z przyjaciółką bardzo sie rozluźniłysmy drineczkami - które mój mezus nam donosił i to chyba tez pozytywnie wpłyneło, aczkolwiek mam dzis kaca i trampka w ustach czuje :) widze ze nie próznujecie :) i nowa staraczka sie zjawiła, witam :) Maju chyba mamy duzo wspólnego - ja tez straciłam moje dwa maleństwa.... ale tutaj damy sobie rade z tym dziewczynki sa kochane i nam pomaga :) dajcie mi chwile bo musze nadrobic te kilka stronek :) a jest co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym co to ten twoj ginekolog ci przepisal,wszedzie pisze ze na pregnyl skonczyla sie licencja produkcji i juz tego nigdzie nie ma.to zapytaj go moze jak ty masz to kupic:O bez sensu:O nie moze ci tego iinym lekiem zastapic?nie znam sie ale mnie to intryguje - jak mozna przepisac lek ktorego nie ma w aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry misie kolorowe:) pogoda dziś u mnie obiecująca więc kosiara w ruch i koszenie mnie czeka:) ale to za jakąś godzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest udało się,znalazłammmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde szukałam tak daleko a znalazłam ostatnie opakowanie w chyba 57 obdzwonionej aptece!!!!!jestem SZCZĘŚLIWA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem głupia;p cieszę się,że znalazłam,układzik ogólnie to jeszcze ten lek gdzieś w aptekach mają tylko widzisz trzeba poszukać:P ogólnie sa zamienniki pregnylu ale tu za 3 ampułki zapłacę 20 zł i mam na 3 m-ce a inny lek kosztuje jedna ampułka ok 140zł więc wiesz zależało mi troszkę na tym,żeby go znaleść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj katia5 twój początek wpisu obiecujący, myśle sobie bedzie dzidziuś, produkt apteczny a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam na nowo tabelkę,poniewaz z niewyjasnionych przyczyn miałam złą miejscowość wpisaną:P i to przez 66 stronek się nie zjażyłam-masakra!!!! Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29..........Koło majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.........Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26.........Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......wiek.......miejsc. zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik czesc :) fajnie ze jestes :) to maz duzo roboty z kociaczkiem ;) a jak mezus przyjedzie steskniony to kotek bedzie musiał pojsc w odstawke bo bada figle-migle :) :) :) kingap nie martw sie na zapas i daj znac jak tam wyniki córci, bedziemy czekac :) Kasienka dlaczego myslisz ze sie nie udało? nie ma co juz sie smucic... moze jednak trafiliscie :) czekaj cierpliwie, rób tescik i szukaj na nim 2 kreseczek :) katia, co do tego leku to co ci w aptekach powiedzieli? pytali w hurtowniach? bo jezeli chcesz to ja moge posprawdzac w których hurtowaniach maja i zamówic a potem ci wysłac jezeli znajde :) bo ja wam nie mówiłam dziewczynki ze ja dorywaczo pracuje w aptece - pomagam mamie :) tak wiec katia jezeli bys chciała to nie ma problemu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ale maja znikneła z tabelki.... hm... zeczywiscie układzik ma racej ze trzba zrobic porzadek z ta tabelka bo nam sie bałagan robi :p a tak nie powinno byc przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kiniusia,a ja głupia całą polskę obdzwoniłam:P wielkie dzięki kochana,ale jak juz pewnie doczytałaś znalazłam go i to tylko 28 km od domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maja jest w tabelce ale ma jeszcze wpisany termin @ na 06.czerwca to troche przedawnione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze juz znalazłas tak nie daleko :) ale jakby co to polecam sie jezeli chodzi o takie specyfiki apteczne :) a po za tym to od wrzesnia ja sie wybieram na studium farmaceutyczne zeby mame odciazyc tak wiec juz troszke tez bede madrzejasza jezeli chodzi o wszelkiego raodzjaju lekartstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja to z reguly jestem maruda..a jak sie nie udalo juz 2 razy to zaczynam watpic heh taki juz moj glupkowaty charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
katia dobrze ze juz znalazlas. bo jakby co to chetnie bym pomogla wkoncu musimy sie wspierac skoro chcemy zapelnic druga czesc tabelki co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie wy podziałyscie sie???? UKladzik!!!! Katia jestes???? Robimy te porzadki w tej tabelce???????/ hm......... odezwijcie sie smutno mi bez was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem musiałam wyjść do sklepu:) myśle że robimy porządek,bo chyba dziewczyny już nie wróćą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bella i ewusia napewno nie, bo juz sa zaciazone i nas po prostu nie potrzebuja... i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Widze ,ze wszystkie w dobrych humorkach. Ja raniutko byłam oddac krew na bete i laborantka zapytala a co sie pani stalo z etak czestos ie PAni bada? Jakei siniaki od pokłucia? I glupio mi sie zrobilo ,ale chyba nei przesadzam az tak bardzo. Martwie sie moimi wynikami i tyle ;-( wiec powtarzam. Poazałam mojemu wujkowi kt jest ginekologiem w sob moje wyniki ( bylysmy an im mojego taty na dzialce i wujek akurat nie pil bo wracal autkiem wiec wyciagnelam go na bok. Powiedzial ,ze sa w porzadku i obiecal ze nikomu nei powie ;-) i zebym za 2 tyg zrobila usg ,albo przyszla do neigo heheh tegonei zrobie ).Fajnei sie zachowal potem mojego Kube wzial na bok i tez mu pow ze wszystko ok itd... zebym glupot w necie nie czytala-bo K mnie wydal ze ciagle szperam w necie i sie tylko zamartwiam i teraz mam niby zakaz;-)heheh ale przestrzegac nie bede. Tak czy siak i tak boje sie ze za malo mi rosnie i czekam jak na szpilkach na dziisejszy wynik. Do tego stresuje sie cholerna obrona w czwartek ;-((( Kinga i Układzik robcie porzadki w tabelce-jestescie tu przeciez najdłuzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka, majaaa22, ania0383 one maja wpisy jeszcze z poczatku czerwca.... to bez sensu.... jak wróca to sie wpisza jeszcze raz - zaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka jezeli beta rosnie to ja mysle ze nie masz sie czym martwic - gorzej gdyby spadała to wtedy był by powód do niepokoju, bedzie dobrze ;) i zapraszamy do tabelki numer 2 :) zacznij dobra passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×