Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

ooo i nastepna stronka :) to co dziewczynki, wpisy z poczatku czerwca kasujemy - jak sie dziewczyny zdecyduja wrócic to sie wpisza :) biore sie za to... mam nadzieje ze od którejs ze staraczek nie dostane po głowie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki zaczete...... :) STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......wiek.......miejsc. zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sprawdzajcie czy któras nie wykasowałam przez przypadek ;) a jest z nami nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik no jestes wreszcie :) :) ;) robie ale nie chce brac odpowiedzialnosci sama...... pomóz mi układzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i od razu lepiej to wygląda,nie bój się kinia nie dostaniesz po głowie,ja się również podpisuję jako sprawczyni tego czynu:p co byś sama nie musiała dostać:P he he pewnie że nie ma co trzymać dziewczyn,skoro nawet nie potrafią napisać,że sory ale są w innym temacie na inny,m forum itd...nie rozumiem ich,no ale cóż przecież każdy ma inny charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze kasujemy wszystkie wpisy z czerwca.... co o tym myslicie? bo to juz dawno nie aktualne jest przeciez... nie długo sierpien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy kiara i jamajka zostaje???bo też coś ich tu dawno nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... no to ci pomogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara,jamajka,iga - tez z czerwca.i daaaaaaaaaaaawno ich nie bylo. kinia oj beda figle migle,jestem taka wyteskniona,ze o porzadaniu to nawet nie wspomne:P nie wiedzialam ze jest cos takiego jak studium farmaceutyczne,ja tez bym chciala cos takiego zrobic,napisz cos wiecej kinia:) kasienka ja tez jestem pesymistka ale walcze z tym,bo moj maz twierdzi ze jestem marudna hehe:P staram sie ograniczac zamartwianie sie i lepiej sie z tym czuje:) polecam! poznanianka to ty masz gina w rodzinie?? super,tez bym tak chciala! oczywiscie na badanie bym nie poszla do niego hehehe,no chyba ze do kobiety,ale konsultacja wynikow - czemu nie:D uspokoil cie. pisz jak tam beta.a czwartkiem sie nie stresuj,bedziemy trzymac kciuki,o ktorej ta obrona? kinia usuwaj caly czerwiec.jestem za!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak caly czewrwiec najwyzej sie dopisza ;-P Dziewczyny przegladam fora i zobaczcei an ajki fragment wypowiedzi wpadlam- dotyczyl pustego jaja plodowego. "Też siebie obwiniam - (taka juz nasza natura) choć usłyszałam od gin, że 80% pierwszych ciąż jest poronionych tylko, że kobiety ronią w 5,6 tygodniu i nawet nie wiedzą, że były w ciąży. 20% donosi dłuzej - jak ja - u mnie to był 11 tydzień. Powiedziano mi właśnie, że to jest bardzo ogronmne zjawisko - 80% - i żeby sie nie martwić, że po pierwszym poronieniu nie są wskazane żadne badania." Ja chyba rzeczywiscie zaraz zwariuje i poza naszym wątkiem na inne wlazic nie będe ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki katia ;) i czerwiec mamy z głowy ;) układzik studium farmaceutyczne trwa zazwyczaj 2 lata (4 semestry) i po tym masz tytuł Technika Farmacji ;) i mozesz bez przeszkód pracowac w aptece - tyle ze nie mozesz byc kierownikem. Moja mama ma taki tytuł Technika Farmacji - jakies 5 lat temu załozyła swoje dwie apteki i jest i ch włascicielka pracuje w nich ale kierownika magistra zatrudnia ;) powiem ci ze fajna sprawa - tylko 2 lata a tytuł masz i uprawnienia masz :) oczywiscie starz trzeba odrobic i jakies praktyki ale i tak jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z betinką to tez nie wiadomo co sie dzieje ona jest w ciąży czy nie???pamietacie,bo już nie wiem gdzie tego szukać,ale pamiętam,że razem z poznanianką robiła test i cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka mnie tez lekarz powiedział ze co 3 kobieta nie donosi dziecka i własnie duza liczba kobiet własnie nie wie ze roni... po prostu dostaje wiekszego krwawienia - ale ty sie niczym nie martw bo ciebie to nie dotyczy przeciez :) u ciebie wszystko jest ok - beta rosnie nie masz krwawienia- i nie czytaj takich przygnebiajacych rzeczy, słyszysz????!!!!! ZABRANIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka obiecywała ze nas nie zostawi wiec mam nadzieje ze nas nie zawiedzie ;) Poznanianka ty tez pamietaj po wizycie wskakujesz do drugiej tabelki i zdajesz relacja co i jak u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka zabraniam ci wchodzić serfować po innych forach w necie i wyczytywać tych bzdór!!!!!!!!! NIE WOLNO!!!!!!!!! wchodzisz tam i czytasz to czego nie chciałabyś przeczytać,ale mimo wszystko szukasz głupot!!! jak już musisz to czytaj sobie fora które są pełne pozytywnych myśli a nie te złe!!!!!!bo zwariujesz!!!! z kobitami to juz tak jest jak nie są w ciąży to se ciąże wkręcają a jak juz im sie uda to na siłę szukają tego co jest złe żeby się zamartwiać!!!!!!ach te baby!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka chyba miala dzisiaj isc do gina wiec pewnie sie odezwie po poludniu. kinia a gdzie mozna takie studium zrobic? zaocznie?dziennie? czy trzeba byc po jakiejs konkretnej szkole zeby isc na ten kierunek? jakies egzaminy wstepne? rozpisz sie troszke:P a zauwazylam ze mila jest przeterminowana,miala miec @ 10 lipca,ale w sumie to nie napisala czy ma czy nie ma,tylko ze jakies plamienia 8 lipca.kochana wpisz nowa date albo podziel sie dobra wiadomoscia:D ❤️ poznanianka -popieram ten zakaz twojego faceta o korzystaniu z internetu! mozesz tylko do nas zagladac i na tym koniec!!:) nie czytaj glupot bo sie nakrecasz a przeciez dobrze wiesz ze co u jednej kobiety jest norma to u innej w ogole sie nie sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wredniaczek hejka ;) układzik własnie znalazłam strone ze szkoła jest w kilku miastach : http://www.omega.szkola.pl/c/technik-farmaceutyczny Przewaznie egzminu nie ma, składasz tylko dokumenty tam masz napisane jakie. Ja chciałam zaocznie ale na tej stronie pisze ze nie moga byc zaoczne tylko wieczorowe - ale to w weekend wiec jedno i to samo ;) ja sie zastanawiam własnie nad tym studium co ci wysłałam... jeszcze szukam ale ta sie wydaje przystepna no i cena nie jest wygórowana, bo takie studium jest po 400-500 zł miesiecznie a ta jest po 330 miesiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc kochane :) była była :) było swietnie, mam wspaniala rodzine i przyjaciol, a juz o męzu nie wspomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie zostawiłyscie mnie... jedna kotka poszła usypiac:) druga znikła nagle a ja zostałam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:P on nie chce spac!!!!!! tylko by sie bawil hehehe.nie mam na niego wpływu:D jeszcze pies go co chwile molestuje,łazi za nim,liże mu..pupke:D,ale jak sa sam na sam to warczy na niego:o wiec musze pilnowac.chce juz jechac do siebie zeby tego kociaka puscic na podworko,na trawke i niech biega a ja bede miala go z glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×