Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kamilsien
Iga ja to juz kiedys sprawdzalam jak pierwszy raz wkleilas i wiesz co, w mojej rodzince tez sie sprawdza:) mialysmy ubaw jak w tabeli wychodzilo raz po raz ze ta czy inna ma np synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
teraz pewnie wszystkie sprawdzaja:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej hej ja mam tez przekonanie ze pierwszy bedzie syn.... nie wiem skąd się to bierze, zwlaszcza ze jeszcze dziscko nawet nie istnieje ale wiem ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Hej! Macie racje, cos w tym jest - ja tez bylam przekonana ze pierwszy bedzie syn i tak jest:) Ja tylko na chwilke teraz do was zagladam bo ide z moim Bartolinim na boisko, chyba z niego jakis pilkarz bedzie;) Ale wieczorkiem wejde na dluzej, nie wiem czy dzis o 20 to spotkanko w szerszym gronie jest aktualne??? Jesli tak to do 20! Igunia, rewelka ta stronka - u mnie tez sie to sprawdza:-D Milego dnia Laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Acha i zapomnialabym, Coolturka witaj! Super ze nam sie grono powieksza:) Powodzonka zycze w starankach. Ps a jak masz na imie? Tysia ty tez i Bibi - macie pseudo ale ja chcialabym wiedziec:)))) Ja jestem Izka - milo mi:-) ooo i ciamcia... i cala reszta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
K A M I L A :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja iga;) Dziewczynki, pogryzly mnie komary:-( Wczoraj w domu tez mialam wiezorem polowanko i 'zamordowalismy' ich z piec ale mnie pogryzly na zewnatrz w ogrodku:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
justyna ;) tysia to zdrobnienie którego mój tato uzywał przez lata ;) nawet jak byłam w liceum mówił do mnie tysiu, co doprowadzalo mnie do białej gorączki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu...fajnie tysia od razu myślę o ptysiu, nawet tak czasem nazywam męża :) Mi się bardzo podobają krótke imionka tj. Iga, Pola, Lena..dla dziewuszek oczywiście... A dla synka: Adam, Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dla syna: Wiktor ;) ale dla męża sie nie podoba wiec raczej tak nie nazwe. Postałe typy: Maciej, Robert dziewczynka: Agnieszka, Aleksandra, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Beata, coolturka mi też się te podobają tzn lenka i pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ale poki co mąż aprobuje pola tylko :) dla chłopaca podoba mi się antoś i franek ale już sa w rodzinie, wiec nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
amelka tez mi się podoba i zosia jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no u nas tez sporo imion odpada bo sa w najblizszej rodzinie. Siostre mam Agnieszkę (sama wywalczylam jej takie imie jak sie urodzila) ale jak bedzie corka to nie wiem czy bym jej tak nie nazwała ;) Nazwiska inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, czasami ktos w rodzince nazwie tak dziecko jak my bysmy w przyszlosci chcialy i kicha. Ja zawsze chcialam miec Szymona ale w rodzince juz od roku jest jeden Szymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Mi rowniez podoba sie Magdalena i mojemu mezowi tez:-) Wiec jesli corcia to Madzia. A synek... Kurde nie wiem - autentycznie. Moze Tymek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
szymon odpada bo chyba juz z 10 znam chlopaczków z takim imieniem. Julka jest super imie ale teraz co druga dziewczynka to Julia ;/ Z takich samych wzgledów odpada Kuba. Do tego moja kolezanka ma psa co się Kuba nazywa ;/ Za tp Amelia żle mi sie kojarzy ;/ Zosia bardzo fajne ;) Tak samo Zuzanna mi sie baaaaaaaardzo podoba, ale juz dla meza mniej ;/ Moja koleżanka nazwała corcie Helena ;) Helenka - jak dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Ignacy - nieeee, znam jednego co popełnił samobójstwo w wieku dwudziestu kilku lat ;/ Chłopiece jeszcze mi sie podobaja: Jacek, Bartosz ;) ale juz Bartłomiej nie ;/ Dla dziewczynki jeszcze Ania ;)- teraz jest malo dziewczyn o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie imiennie zrobilo!! my chcielibysmy pierwsza dziewczynke, ale zobaczymy co Bóg da...wtedy bede sie martwic o imie, ale bedzie ciezko z moim mężem coś zdecydować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
niooo mi bardzo Antoś :( ale juz jest w rodzince wieć głupio, ale uwielbiam to imię już od dawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga - ja nie zgadzam się z tą tabelką, bo wychodzi mi Córa, a ja wolę chłopaka :P Na komary w nocy polecam Raid do podłączany do gniazdka, bo mnie też ciągle bzyczenie wkurzało, a odkąd go kupiłam to nic nie bzyczy i nie gryzie :) bibi2206 - widzę, że jesteś moją imienniczką :D i masz podobny gust, jak na razie Antoni to mój typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×