Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

No... niestety nie. Zamierzam iść do lekarza zrobic sobie wszystkie badania stawiedzające że powinnam zajść w ciążę. Zawsze robie wszystko do przodu, wiec pewnie myslicie ze za wczesnie jeszcze na to, ale bede spokojniejsza jak bede wiedziec ze wszystko ok. W niedziele mielismy z mężem pierwszą rocznice ślubu :) A nie odzywałam sie bo byłam na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz nie wiem jak mam wpisywac te cykle. Teraz miałam 31 dni a poprzednio 25 a 3 miesiace temu 32 dni. Takze pojde do Genia moze mi wyreguluje te cykle.... No ale biorąc pod uwage cykl 25 i 31 dni to plodne przypadaja napewno od 4 wrzesnia do 12 wrzesnia. A reszte dni to juz bede obserwowac u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja sie nie znam na tym mierzeniu temperatury czy testy owulacyjne. Nie chce uchodzic za niedouczona ale nie wiem o co w tym wszystkim chodzi..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dziewczynki ja tez nie jestem specem od mierzenia tempek hehe wiem tylko ze trzeba mierzyc o tej samej porze, codziennie i najlepiej specjalnym termometrwm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ale nie robie tego - jakos ciezko mi sie zebrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
wczoraj mialam napewno podwyzszona tempke, dzis tez i czuje ze cos mnie 'bierze', jakbym miala miec grypsko jakies:( zrezzta moj tata jest przeziebiony i po ostatnich odwiedzinach moze przeszlo na mnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no i nadal mam bialy sluz:) ciesze sie jak glupia hehe bo przynajmniej jakas nadzieja jest - zobaczymy jak mi szczeka opadnie jak zacznie mnie pobolewac brzuch na @ ;) ale co tam... przynajmniej troszke sie pociesze tą nadzieją:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
AAAAA1980 ja myslalam ze ty o nas zapomnialas:( super ze jestes znowu!!! szkoda tylko ze nie masz dobrych wiesci bo ja sobie wytlumaczylam twoja nieobecnosc tym ze jestes w ciazy i zmienilas topik. ale przeciez my tak nie robimyyyyy....;) my sie tu w kupie trzymamy do konca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no, to poprowadzilam monolog hehe i chyba czas isc spowrotem do pracy:( szkoda ze was nie ma bo bym miala pretekst zeby nie wracac jeszce przez chwilunie:P MILEGO DZIONKA LASKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ciamcia jeszcze slowko do ciebie - ta twoja tempka jest przerazajaca;) musisz poprosic meza zeby cie wieczorkiem rozgrzał:)))))) AAAAA moze mierz tempke - jak bedziesz to robic kazdego dnia to zauwazysz wzrost tempki i wtedy staranka i jesli sie podwyzszona utrzyma do dnia @ to znak sie sie udalo:)))) mozna na allegro kupic taki specjalny termometr - niewiele kosztuje a jest pomocny:) no ide sobie. buuuuuuu nie ma nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przed chwila facet gapił sie na nasz topik....to sobie pewnei pomyslal, ale szybko potem go zamknelam:D im mniej ludzie w pracy cos wiedza tym lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dokladnie koralinka:) zaraz by byly domysly rozne... albo ze juz jestes w ciazy albo ze masz problemy i pewnie nie mozesz miec dzieci i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hello :) ja tylko na minutke:( nie moge dzis siedziec na forum bo ciagle mi sie tu ktos kreci i wole nie ryzykowac. madzia ty juz nie dostaniesz @ wiec nie martw sie, szczeka ci nie opadnie;);) AAAA witamy ponownie!!!! fajnie ze wrocilas:-D koralinka... pelna konspiracja;) nie pozwol jakims z marsa zagladac w nasz topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ciamcia wpisz w tabele normalnie date nastepnego cyklu - policz sobie poprostu jego normalna dlugosc... tak mysle ale w sumie to mozesz dostac wczesniej skoro teraz te 9 dni poslizgu bylo... madzia ja tez chce taki sluz i taka nadzieje;) ty naprawde masz tego duzo? jak on wyglada? i wczesniej nie mialas nigdy? kurde trzymam kciuki za ciebie laseczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc kamilka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
kamilka nie mialam tak nigdy ale wiesz, bolu piersi tez nie mialam a teraz mam, nasz organizm z wiekiem sie zmienia... ale to prawda, sluz jest i to bardzo widoczny ale tak jak wczesniej pisalam nie jest to typowe kurze bialko - tak dziewczyny ktore byly w ciazy okreslaly ten sluz.. u mnie to jest gestsze poprostu i takie grudkowate jakby. ale fakt - jest biale i codziennie sie pojawia:) kamilsien, pozyjemy zobaczymy. nie ma co szalec bo pozniej bede sie czula jakbym dostala czyms w glowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze tu uwazac, a on to jest mega z marsa:D..dziwak taki... ale jakby tak ktos sprawdzil nam co robimy w pracy to nie byloby fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ide cos porobic postwarzac pozory hehe - chociaz dzis mam jeszcze duzo do zrobienia wiec zamiast sie opierdzielac powinnam zakasac rekawy. do uslyszonka pozniej kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
masz racje koralinka... w pracy sie pracuje a nie siedzi na forum;) sluchajcie to jest sila wyzsza - ja sie uzaleznilam i musze tu wejsc. koniec. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
madzia do wieczorka! a ja nie mam takiego sluzu i madzia z tego co pisze tez nie wiec ... hmmmm trzymamy kciuki:) moze sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne trzymanie kciukasów nic nie zaszkodzi, ale pamietajmy podchodzmy na luzaka :)bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
masz racje :) nie ma co schizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten termometr jakos specjalnie sie nazywa? I jaka jest norma a kiedy jest podwyższona temperatura? Jak to wygląda? Napisze mi któraś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA ja bym napisała jakby wiedziała :P ale tempki nie mierze i nie mam zamiaru na razie, bo i po co? jesli mam zajsc w ciaze to zajde bez wzgledu czy mierze tempe czy nie. z nauk przedmałże nskich pamiętam jakies sroły - pierdoły ze nalezy przed wstaniem, rano zawsze o tej samej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mierze i tez sroły pierdoły jak żolinka pamietam:D no i została mi książeczka taka zielona schowana głebko w szafie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×