Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

noooo nie jestem sama!! :) ja rozumiem, że wszystkie sie starają, ale juz zostawcie tych Waszych mężczyzn bo biednych zamęczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to sie tak rozleniwilam urlopem ze nie mam na nic ochoty... ale zapału do pracy a wponiedzialek o juz wogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :D Tak apropo weekendowych tematów. Do teśćiów niestety mówię Mamo i Tato choć na początku nie chciało mi to przez gardło przejść, uważam ten zwyczaj za strasznie głupi. Ja na szczęście swoich widze nie częściej niż raz w miesiącu więc daje radę :) Co do L4 to już chyba kiedys pisałam, ale napiszę raz jeszcze ;) O ilę będę się dobrze czuła to planuję pracować do końca 6 miesiąca, czyli ostatnie 3 miesiące spędzić w domu, wydaje mi się, że jest to optymalne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o zakupy dla dziecka to ja pomimo, że to już 14tc jeszcze nie mam ani jednej rzeczy. Nie jestem przesądna, ale jakoś tak się boję, tymbardziej, że mój mężulek też sceptycznie do zakupów podchodzi. Jedyne o czym zaczeliśmy myśleć to o meblach do pokoiku i już się zdążyliśmy o nie pokłucić :P A tak pozatym to ja dużo rzeczy dostanę od siostry, bo ona nie planuje więcej dzieci. Napewno łóżeczko, leżaczek, mate edukacyjną i kupę ubranek i zabawek. Podejrzewam, że jak pojadę do niej kolejny raz w odwiedziny to mnie zasypie tym wszystkim, bo już w 8tc mi chciała wszystko wciskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wczoraj oglądałam jak tytuł Waszej ksiażeczki-film "Marley i ja" i oczywiście temat testów, ciąży .....itp :)ale fajny, można obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ciamcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ciamcia wiem ze to marne pocieszenie, ale dobrze ze w koncu przyszla, bo to jest najgorsze jak nie ma @@@, a na testach jedna kreska, ja tam miałam kilka mięsiecy temu to się strasznie denerwowałam, zrobiłam kilka testów na wszystkich nic, to już denerwowowalam się ze i tej @@@ nie ma, bo co się dzieje, a tu kiedy nowe staranka zacząć.... teraz przynajmniej wiesz ze za 14 dni bedziesz dalej się starać ... :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciam - mówiłam, żeby poczekać... :( niestety takie są nasze organizmy, no ale cóż ciam ciam parę dni i znowu do roboty!! dobrze ze ta robota taka przyjemniasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dziewczynki ogarnia mnie przerażenie bo napisaly mi dziewczyny na 28 dni, ze przy takiej becie jaką ja miałam w 30 dniu to na 99% bliźniaki ... bratka są jakies zasady w becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny;) martwi mnie to, ze ie jest to sama krew tylko jakieś dziwne skrzepy i tkanki... teraz chyba test owulacyjny mnie czeka;) To od kiedy teraz mierzyć ta temperaturę?od dziś czy od konca @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli ja sie intensywnie ciągle staram:D a jezeli chodzi o tempke to ja sie wogole nie znam, i jak zrobic blizniaki to tez nie:D niestety:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ciamcia jak chcesz mozna od końca @@@, ale w trakcie też. ja nie mierze w tych pierwszych dniach @@@ tylko od trzeciego około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia - strasznie mi przykro kochana :( Głowa do góry 🌼 bibi2206 - faktem jest, że masz wysoką betę, ale wcale nie musi ona oznaczać ciąży bliżniaczej, bo każdej kobiecie przyrasta ona trochę inaczej, a może miałaś po prostu wczesniej owulke i mineło więcej dni od zapłodnienia, jest bardzo wiele możliwości. Nie martw sie na zapas. A tak poza tym to nie ma się czym martwić tylko jakby co trzeba się cieszyć podwójnym szczęściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
srednio karolcia bo od wczoraj bierze mnie przeziębienie i ucho mnie boli ... boję sie zeby to nie było jakies zapalenie + gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:(..na ucho to dobra jest taka roslinka geranium...mozna znalezc w zasobach babc, a mnie nia leczyli w dziecinstwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziewczynki ciamcia, przykro mi...... ale teraz juz mozesz na nowo zaczynac starania ;) kochane, działeczka juz jest nasza ;-) ciesze sie jak glupia ;) mielismy dzis opijać zakup ale chyba nic z tego bo jutro ide na rozmowe w sprawie pracy - takze mocno prosze trzymac kciukasy ;) znikam bo dzis musze troche popracowac. wieczorkiem postaram sie zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×