Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Bratka- to trzymam kciuki żeby się udało do 37 tygodnia dzidzię nosić, a co tej szyjki i innych w ogóle czasem nie wiem o czym piszecie pewnie się dowiem w swoim czasie... ;D Kasiula- ja mam po prostu wemę twórczą dzisiaj... fajnie mieć tu z tego samego dnia siostrę, a Tysia ma termin na 28.05. to może nam się mały braciszek z dnia trafi 29.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Bratka! Dostałam leki. Bardzo dziękuję. Co prawda nie podpisane, ale z Trójmiasta więc napewno od Ciebie :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. juz po drugim monitoringu. tak jak ustalilismy z ginkiem- najpierw obserwacja a potem wnioski. wiec na dzień dzisiejszy wiem tylko tyle ze pęcherzyki sa ale nie ma porzodujacego- kilk drobnych jest. więc kolejna wizyta w poniedziałek;/ a dzis dla odreagowania wszystkiego wybieramy się z mężem i znajomimi na dysku :):):)) mam nadzieje ze się wyszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA jeżeli chodzi o płec dziecka i przyjmowanie takich wiadomości małżonków to mogę przytoczyc przykład mego brata. a więc maja juz syna- zaszła w druga ciąże- brat chciał drugiego syna- przychodzi zona od ginka i mówi ze prawdopodobnie to córka- a ten co??? ze złości aż się popłakał- mówi że to niemożliwe że napewno się pomylił lekarz- pierwszy raz widziałam taka reakcję- płacz , gniew, złość. a teraz jak się urodziła (rok temu) to jest jego oczkiem w głowie- normalnie masakrycznie za nią jest. więc myśle że męźczyźni pokochaja na maksa każde dziecko jak tylko poczują je w swoich objeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA gratulacje ! Ja tez marzę o dziewczynce, ale u nas jest skomplikowana sprawa. Mój mąż ma siostrę, ja 3 siostry, ale mój ojciec miał 5 braci:) Także los pokaże co sie urodzi:) Idę zaraz do szwagierki na imprezkę bezalkoholową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to dziwne, że chciał drugiego chłopaka, my chcemy mieć 2 i najlepiej parkę. Moja kumpela teraz jest w drugiej ciaży i chlopak drugi będzie, oni planują 3 dziecko-tylko dziewczynka musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - taaa, jak moim mężem, teściowa ma 3 synów, mój M jest najmłodszy średniak mila być w na 50 % córką ( wtedy nie można było wcześniej poznać płci), a mój M miał już na 100 % być córką. a w ogóle to beka bo jak mi teściowa mówiła to wtedy jak była z moim M w ciąży to kobiety w ciąży dostawały dodatkowe kartki na mięso, no jak poszła do gina z ciążą to jej powiedział że mój M to torbiel nie dziecko... beka... bo kartek na mięso wtedy nie dostała ale chyba poszła do innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś dziwnie ani w pierwszej ciaży, ani w drugiej nie miałam jakichś preferencji co do płci. Może też dlatego nie sprawdzaliśmy :-) I tym razem też mnie nie ciągnie, zeby sprawdzać. choć myślałam przed ciażą i na początku, że to będzie trudne. Owszem, ciekawi mnie, co to jest za dzidziuś, ale nie na tyle, bym nie zaczekała z rozwiązaniem tej zagadki do lipca ;-) A gdzie Iga? Kamilsien? Oli ? wracajcie, bo się na fluidki nie załapiecie :-) Dla tych, które czekają na kreseczkę nr 2: 🌼 🌼 🌼 - testowo, bo na razie nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka mam pytanko, czy jakieś objawy skracajacej sie szyjki mialas? Czy to tylko lekarz moze spr na badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam @ :) bez emocji:D od czw zaczynam monitoring:D, nowy lekarz, nowe postanowienia, nowe spojrzenie, nowy luuuuuuuuuuuuuuuz .. zdrówka życze ... Radosna 🌼 bratka 👄 wdech, wydech trenuj iiiiiiii do dziełaaa, jak przyjdzie czas oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc Dziewczynki:) Co porabiacie? Ja ugotowalam obiadek i teraz chwila relaksu:))) Mialam ciezki tydzien, ciagle ktos cos ode mnie chcial, przerypane. Sluchajcie juz dobrze sie czuje po bromergonie, niedlugo termin @ ale nie wierze ze po pol miesiaca brania leku od razu mi sie uda. Takze spokojnie czekam na @ ale w nastepnym cylku bedzie juz stresior;) Ciesze sie ze juz czuje sie w miare ok bo mialam ciezki okres przez te leki i teraz przynajmniej moge normalnie funkcjonowac i w domu i w pracy. Poczytam sobie wasze posty zaraz bo nawet nie mialam czasu wejsc w tygodniu na kafe. BUZIAKI dla WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kasiula i Koralina glowy do gory! Ja sobie postanowilam ze olewam juz to wszystko - dzidzia kiedy bedzie to bedzie, wplywu na to i tak nie mam za duzego wiec dosc tego dasania sie. Przeciez nie mamy 50 lat zeby sie martwic ze sie nie uda PRAWDA????? W koncu i do nas szczescie sie usmiechnie, zobaczycie:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka muszę zmienić swoje pseudo bo boję się że w pracy się kapną że staram się o dzidzię więc już nie judysia, na razie nikt nie może wiedzieć nawet że próbuję bo mogą mnie szybciej zwolnić niż zajdę...a dużo to siedzę wole byc pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kamilsien.............29........13........15.02......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Amarantowy.........23........2.......23.02?...... .....Trójmiasto....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....34....04.03.10....Gabriel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......25.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....23......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...22....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....17....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....14.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....9....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27...........27....7.....7....13.09.2010...... .Kielce...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - Ty się chyba nie martwisz, że Ci się szyjka skraca, co ?? :p Nie daje to niestety żadnych objawów, tylko lekarz może sprawdzić. madaa - nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwie sie, spokojnie ;) Ale skoro mam okazję to wolę zapytać czy sa wlasnie jakies objawy, zebym nic nie przegapila. ;)) A jak nie ma objawów - to dobrze, nie bede nich u siebie wyszukiwać ;) Wczesniej troszke sie martwilam ze młody kopie mnie baaaardzo nisko i bałam się, że ułozyl sie bardzo niziutko i tak zostanie. Nie wiem skąd sobie to ubzdurałam ;/ Ale ostatnio dostaje kopniaki w okolicach pepka wiec juz spokojna jestem. Zreszta za tydzien glukoza i lece do gina, to wszystko skontroluje. Ostatnio śniło mi sie ze karmiłam małego piersią ;) nie wiem skad u mnie takie sny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Witanko:) Laseczki czy w sobote o tej porze ktoras tu zaglada??? Moj stary na piwku z kumplem a ja siedze w chacie sama jak kołek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja tez ostatnio jestem jakas zabiegana:( Ciagle gdzies gnam. Patka popieram, LUZ BLUS i samo przyjdzie;) Chociaz nie zawsze sama w to wierze co teraz mowie ale w sumie taka jest prawda, niczego nie przyspieszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien- szkoda że wcześniej nie zauważyłam twojego wpisu, bo ja też cały dzień sama M na urodzinach chrześnika... ja nie poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a juz dawno wyluzowałam, jakos mi tak wszystko zwisa i powiewa - mam złe dni:/ Zawsze jak sie kłoce z M to nie chce mi sie zachodzic w ciążę wcale a wcale.Ide sobie kawusie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy poszli na basen, a ja robię Wielkie Pranie Ręczne, strasznie dużo się tego przez pół roku nazbierało (no nie chciało mi się, i co mi kto zrobi?) Przy okazji odkryłam, że mam dwa ładne sweterki, o których prawie nie miałam pojęcia (kupiłam na ciuchach, wrzuciłam do kosza i tak sobie leżały) Strasznie mnie dziś głowa boli, gardło w nocy od kilku dni coraz gorzej, usz, jak ja tego nie lubię. No i nic nie można wziąć, a mnie zawsze pomagała aspiryna... Trzymajcie kciuki, zebym się dziś zmobolizowała do roboty, słabo mi idzie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dziś powinna być owulka ale niestety nie czuje jej- raz na kilka godzin zaboli jajnik ale myślę ze to nie owulacja bo ostatnio to ból był mega mozny a w tym miesiącu chyba nie będzie owulacji. więc ze tak powiem miesiąc na straty-zobaczymy co dokładnie pokaże jutrzejszy monitoring. pozdrowioneczka kobietki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, jestem w trakcie piia kawki za 30 min idę do pracy! Dziś pierwszy dzień! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki !!! to ty Iza tez wcześnie do pracy wstajesz... je jestem już prawie pół godziny w pracy... mi teraz wychodzi że owulacja powinna być 09.02. ale ciężko to wyczuć może dziś dojdą testy i pomogą... bo miałam @ od 26-28.01. i wczoraj jakieś mini plamienie wieczorem tylko, nie wiem co to znaczyć może... Kasiula- nie przejmuj się nie jesteś sama ja też jak z M się nie dogadujemy tracę jakoś chęci, jedyny plus że jak się godzimy to zbliża nas to do dzidzi bo lubimy się godzić w łóżku, dobrze że umie zmiękczyć moje serce nawet jak mnie mocno wkurzy... wiem że z facetami naprawdę ciężko czasem się dogadać, ale nic na to nie poradzimy że my jesteśmy takie bystre a z nich czasem takie tempaki.... Sralis - a ty czemu nie na basen tylko do roboty?.... niech ci chłopaki pomogą i będzie od razu szybciej chyba że z nimi czytaj wyżej i byś miała tylko więcej pracy? ;D - żarcik oczywiście, fajnie znajdować ciuchy o których się zapomniało, chociaż w moim poukładanym świecie żadko mi się to zdarza, bo może w życiu nie mam do końca porządku to w ciuchach prawie zawsze, i tak kocham swoje pierdułki, ciuszki i kosmetyki, że zawsze wiem gdzie co mam... powinnam być detektywem, bo jak byłam mała a tata nie mógł czegoś znaleźć w warsztacie czy piwnicy to zawsze mnie wysyłam i ja to znajdowałam , mam pamięć chyba obrazową... Ach sorki nie doczytałam że chora jesteś... to wtedy tak basen odpada...to trzym się ciepło i zdrowiej szybko... Wiolkicia- będę trzymać kciuki za ciebie, a potem ty za mnie może się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ;) trzymam mocno kciuki za starankowe kolezanki, zeby wam sie jak najszybciej udalo ;) fajnie by bylo, jakby do momentu urodzenia przez bratkę naszego pierwszego topikowego maluszka, wszystkie pozostale dziewczyny cieszyly sie brzuszkami ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Tysia- no było by extra!!!!!!! ja mam jeszcze dużo pozytywnej energii na dzidzi... a ja ty i twój maluszek się dziś macie? ja mam górę roboty, ale mam to w nosie ...i tak mnie zwalniają za niedługo, to już mi się nic nie chce bym poszła na zwolnienie, ale kredyt mam do załatwiania, zresztą ciężko by mi było 2 miesiące zwolnienia ciągnąć na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim dzisiaj juz udało sie napełnic pojemniczek i oddac siki :P jestem bosss nie zapomnialam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×