Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ciamcia_mnie sie mura podoba najbardziej, tylko cena mi sie nie podoba i dlatego porównuje czy jest cos w nizszej cenie co mi pasuje...Ale wlasnie ciezko to znależć, bo spacerówka w dwóch kierunkach to jedno a poza tym jakosc wykonania albo wyglad (czytaj ilosc napisów na wózkach) mnie odrzuca. Myśle, że sie cos wybierze...Jeszcze troche czasu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie szukaj, czasu jeszcze trochę masz. JA wiem, ze mura jest droga, ale zawsze potem możesz ją sprzedać i ludzie tez chętnie używane kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_ to co napisałas o kolorach: to dla mnie jaknajbardziej jednolity wózek dlatego mura ma znowu plus przede wszystkim kolor grafitowy i brązowy - prawie kazdy kolor kocyka bedzie pasowac. Czuwam czy na allegro sie jakies promocje nie pojawia - choc jak jakies sa to kolory mało fajne, ale mysle ze cos sie trafi. Zawsze potem mozna sprzedac ten wozek pewnie za niemała cene (jak patrze po ile ida uzywane na aukcjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to są podstawowe argumenty którymi się kierowałam i nie żałuję. Moja koleżanka ma ten wózek i bardzo sobie chwali. Uciekam do sklepu, później sie odezwę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, za znieczulenie w szpitalu którym rodziłam w wawie płaci się 600 zł, ale ja byłam od poczatku przygotowana ze chcę znieczulenie i wtedy taka ulga była, ale niedługo bo potem zaraz przyszła faza parta a tam juz znieczulenie nie pomaga za bardzo, ale w kazdym razie przez chwilę czułam się super nawet mogłam sobie pożartować podczas porodu. Co do bólu no boli trochę te pierwsze skurcze co 6-7 min w miare do zniesienia potem jak zaczynało robić się rozwarcie to już gorzej, ale jakos daje się znieść. :) tysiaku ja dokładnie nie wiem co to były za zaburzenia, ale gdyby lekarz uznał ze trzeba działać to pewnie podjąłby działania. tak jak u mnie. także nie martw się. u nas też stwierdzono na koniec ze musiało sobie dojrzeć i się ustabilizowało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Gabrysia na rękach znoszę. A z wyborem wózka miałam identyczny problem - do końca nie byłam zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi u mnie w szpitalu jest za darmo zo, ale do godziny 15.00 podobno, bo wtedy anestezjolog jest. JA też chce rodzić z zo, mam nadzieję, ze mały w godzinach urzędowania doktora będzie chciał wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie powoli zbieram do lekarza, to znaczy po zwolnienie bo nie wiem czy do lekarza wchodzic czy nie??? W sumie nie wiem nawet czy dzis normalnie przyjmuje, bo nie odbiera tel od wczoraj (nie wiem czy taki zajety, czy ma wolne). wtedy mam problem i pewnie zwolnienie od lekarza ogólnego bede musiala kombinowac... Bibi_chyba dobrze byc juz po :) i miec dziecko przy sobie. Co do znieczulenia to pewnie kazda z nas by chciala jakby bylo standardem w polskich szpitalach... Nie wiem czy to sila sugestii czy hormony, ale od kiedy sie dowiedzialam, ze bedzie chlopiec to zdecydowanie poprawila mi sie cera :) Mam nadzieje, ze taka zostanie :) I znowu bede wygladac "jak czlowiek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, chyba mam z głowy wybór szpitala. Strasznie się z tym "woziłam", nie miałam pomysłu. Aż wreszcie przełamałam się i odświeżyłam jedną znajomość. Osiem lat temu leżałam na patologii ciąży z dziewczyną - studentką medycyny. Mówiła wtedy, ze będzie robiła specjalizację z położnictwa :-) Urodziłyśmy dzieci w odstępie dwudniowym, potem parę razy się widziałyśmy, chłopaki nam rosły na schwał... No i żartowałam sobie wówczas, że drugie będę rodziła u niej. Jakoś tak zbiegło, że się nie odezwałam, tzn. parę razy w ciągu tych lat dzwoniłam, ale nie oddzwoniła (ja się też nie nagrywałam zanadto). I teraz zadzwoniłam. Strasznie się ucieszyła, pogadałyśmy sobie, umówiłyśmy się na wizytę w poniedziałek - pracuje w szpitalu Żeromskiego, który ma dobrą renomę, jeśli idzie o porody. Od razu mi sie humor poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) obstwaiam ze pierwsza Villemoo urodzi ;) Chcialam sie pochwalic ze na KTG wykazalo mi dzis dwa skurcze ;) mikre i takie co ich wogole nie czulam ale sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, jak tylko masz mozliwosc idz na zwolnienie, nie ma sensu sie meczyc i meczyc dziecka. W pracy tez chyba by woleli zebys sie okreslila czy idziesz an zwolnienie czy chodzisz w kratke. Co do wozeczka to jak znajdziesz ten wlasciwy od razu bedziesz wiedziala ze to to ;) takze spokojnie poogladaj, pochodz po sklepach poki dasz rade. Na pewno cos wybierzecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis_gratulje wyboru :) Najgorzej to nie móc sie zdecydowac. A szpital jest niezwykle wazny jesli chodzi o poród :) Tysia_dostałam miesiac zwolnienia. Mam lezec i odpoczywac i starac sie nie dopuszczac do takie spinania sie czy stawiania brzucha. Musze jeszcze jutro to w pracy powiedziec...A za tydzien, dwa pewnie mi wyrzuty sumienia przejda :) Bede sie uczyc teraz gotowac obiadki dla mężusia. Co do wózka to własnie najgorsze jest to niezdecydowanie. Jak konkretnie...Ale to naprawde maly problem...Najwazniejsze, ze jestem w ciazy i narazie dzidzia rozwija sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od tego lekarza , jest jakaś bakteria w moczu która musimy wygonić przed porodem. Czekając na doktora weszłam na wagę i sie złamałam- 66kg! Czyli od początku ciąży 11kg. Załamałam sie- to dopiero 25tc. Jem zdrowo, nic tłustego, warzywa, owoce, czasem lody. JAk tak dalej pójdzie to do 25kg dojdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, spokojnie. Niektory niestety tak maja w ciazy ze co by nie jedli to i tak utyja..... ;/ A lekarz co na wage, cos mowil ze za duzy przyrost? Jak nie to spij spokojnie. Czytalam tez gdzies ze im chudsza kobieta tym wiecej w ciazy tyje, okolo 1/4-1/3 pierwotnej wagi ciala mozna przytyc i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia, wszystko zrzucisz przy karmieniu piersią, nic się nie martw! W pierwszej ciaży przytyłam chyba 23 kg, po pół roku miałam wagę sprzed ciąży, a parę miesięcy później ważyłam 2 kg mniej niż pzred ciążą. Teraz już jestem 18 kg na plusie, ale jestem optymistką, ze zrzucę ciążę i jeszcze więcej, co przytyłam w ostatnich dwóch latach :-) Będę cyckować pewnie znowu do drugiego roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na początek dnia fluidki dla wszystkich starajacych (Wiolkcia, Oli...) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jakoś nie moge się oswoić z myślą, że to wolne będzie trwać tak długo...Narazie nie moge się odnaleźć, a nie chce (jak na niedawnym zwolnieniu) spać do 10, chodzic w pidżamie do poludnia i spędzać dnia przy tv i laptopie. Dziś jade do pracy zawieźć zwolnienie i troche posprzątać swoje rzeczy, w końcu przez jakieś 10 m-cy ktoś inny będzie zajmował moje biurko i kompa. Czuje sie dziwnie i wyrzuty sumienia nadal męczą... Ciamcia_Ja też sie wczoraj zważyłam (ale na mojej domowej wadze) i w ciagu miesiaca 2 kg na plusie, co daje 6 kg od poczatku ciazy, a teraz dopiero zaczyna sie najwiekszy przyrost wagi. Po za płatkami na śniadanie nie jem jakoś dużo więcej niz przed ciążą. Jakos sie to zrzuci...Będziemy sie martwic jak juz dzieci sie urodzą. Dziewczynki odnosnie karmienia to czy czujecie, ze cos szczegolnego dzieje sie w waszych piersiach??? Czy to dopiero po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raodsna, ale calkiem nas nie porzucisz? ;) Co do piersi - mi od mniej wiecej 16 TC wycieka siara, zwlascza jak przydusze ktorąś piers. Ale z tego co lekarz mowil to pojawial sie ona u mnie baaaardzo wczesnie. Pewnie dlatego ze jeszcze przed ciaza byl problem z prolaktyną i takie wycieki sie zdarzaly. Ale nie ma co patrezec czy siara jest czy nie, bo nie ma to rzadnego wplywu na to czy sie bedzie pozniej karmic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siary nie mam... :( Maluszek jest nadal ułożony posladkowo - tak czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia_teraz do dopiero bede miec czas dla Was. Bo w pracy to nie bardzo mogłam wchodzic na kafe. Duzo obowiazków i troche tak mi głupio było sie opieprzac... A inne dziewczynki jak u Was z piersiami??? W ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, jeszcze ma czas malenstwo zeby sie obrocic, takze bądż dobrej mysli ;) po 34-35 tyg to juz bedzie wiadomo ze marne szanse na obrocenie. Ale na razie wszystko jest mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ma czas, ale jednak mnie to troszku gnębi :( ten brak siary tez... chociaz ponoc to nie ma zwiazku z tym ile pokarmu bedzie... ja zawsze musze miec jakis problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli, ty sie przestan przejmowac.... wiem, wiem, latwo powiedziec.... Ale zwykle dla mnie pomagalo zajecie sie czyms innym ;) spacerek albo cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam postanowienie ze od czerwca zaczynam kupowac rzeczy :P moze macie na allegro jakiegos sprawdzonego sprzedawce, który ma te wsyztskei pierdolki typu, grzebyczki, nozyczki, pieluszki etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te pierdolki kupowalam tutaj http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11612773 polecany tez jest czesto sprzedawca: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926 trzeba na biezaco spr ceny. Ja sobie zrobilam porownanie jak chcialam zrobic zakupy. policzylam ile bym zaplacila u jednego sprzedawcy a potem ile u drugiego i wybralam tanszego na dany moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. ale macie fajne tematy do pisania- az wam zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie. u mnie narazie zupełna cisza pred burza. zero jakichkolwiek objawów czy coś w tym stylu co jest dla mnie dziwne . no ale cóż musze jeszcze czekać te kilka dzionków. ściskam Was mocniutko- nie za mocno by brzuszków nie przydusić :):):) Radosna za fluidki- oby zadziałały :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia my tu o pieluchach itp ale caly zcas pamietamy o staraczkach. Trzymamy mocno kciuki zeby sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem i widac to iz cały czas nam kibicujecie :):):) co czyni ten topik bardzo wyjątkowym:):):) jak mi się kiedyś uda to będę Was o wszystko pytac bo już będziecie miały doświadczenie w tych sprawach i sprawdzone na sobie co nabyć a czego nie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....18.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia - 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 oby sie udało!!!!!!!!!!!!!!!! tysia- dzieki! Ty bosiaku juz 38 tydzien skonczylaS!!! zmykaj do szpitala!!! a ten egzamin przelozyla sw koncu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×