Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

ehhhh ja dzisiaj z moja zaciazona kolezanka z pracy zaczelam rozmawiac oowulacji,cyklu i takich tam....robila tylko wielke oczy...i mowi do mnie ze oni sie poprzytulali i tak wyszlo...i ze na takich tam to sie nie zna...i badz tu madry czlowieku:) Kurcze...ile ja sie tutaj od was ucze :)...nogi na sciane....siedze przed kompem i smieje sie jak glupek a moje kochanie patrzy jak na wariata :D :D :D Chyba dostaje glupawki...moze to objaw ciazy ?!?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati84
dobranoc dziewczynki, o i jeszcze potworne zmeczenie od pierwszych tygodni 21 godz to max moich wytrzymalości. Pozdrawiam i życze powodzenia starającym sie dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
co gadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
kati dzieki za 'odwiedziny' , trzymaj za nas kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ona jest gotowa na dziecko, ale jeszcze mu o tym nie powiedziala:P takie tam, rany ten temat jest wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
oli tu sie nie ma co smiac;););) to powazne sprawy sa:P czesc zolinka, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
dokladnie ten temat jest wszedzieeee... i wszedzie sa ciezarne babeczki i male dzieciaszki...i wozki i reklamy pieluch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze isc:( Moj maz mnie wola bo my sie dzis przytulamy;) zrobil mi kolacyjke i wiecie... nie moge teraz nie isc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu masz racje... tez dzis widzialam mega reklame pampersiakow. spijcie dobrze laseczki! i trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga,no to juz uciekaj! I powodzonka! I niezapomniej o tych nogach:) Nie no ja wiem dzieczyny ze to bardzo pooooooowazna sprawa...ale co ja moge ze jak was czytam to glupawki dostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolinka ja Cie serdecznie zapraszam do mnie...mieszkam na kanalem,to sie bedziesz mogla wyzyc :) Wnocy normalnie spac sie nie da...te pierony chyba przez szybe przelaza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola....wlasnie rewelacyjnie, od kiedy was "odkrylam" to sie coraz bardziej uzalezniam,no i przestalam truc mojemu mezczyznie i zameczac go tym wszystkim co czuje? czy to normalne? czy tak powinnam? a co lepiej? Nie zeby sie specjalnie odganial, ale dammu odsapnac. Teraz moge meczyc Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co mojemu mezowi dzisiaj w pracy mowili chlopki cos o temperaturch, srurach no i najlepiej niech mnie po sexiku wezmie za nogi i mocno potrzasnie jak bede tak wisiec glowa w dol:P:P:P:P:D usmiałam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli i żelik - no nie tak do końca bo do dzisiaj się w żelik nie zaopatrzyłam :( ale obiecuje poprawę i jutro się zaopatrze :P ostatnio tyle spraw na głowie, że nie ma na nic czasu - oczywiście choćbym padała na pyszczór to dla Was czas znajdę :P co dziwi właśnie mojego mężulka, że "jak Tobie sie jeszcze chce..." no a jak by mi się mogło nie chcieć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha....:D:D:D:D:D teraz to moj juz patrzy namnie jak nakompletna wariatke....ja sobie to z latwoscia moglam zwizualizowac...i poplakalam sie ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli jaja jak berety, faceci to maja z tego poprostu niezly ubaw:D:D żoli no oczywiscie, ze tez on tego nie moze zrozumiec?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhh nie maim co tlumaczyc...nie zrozumieja i juz! Oni jakos bezproblemowo potrafia wszystko stlamsic w sobie :) A ja jak mam jakies watpliwosci to musze sie wygadac, poradzic, przeanalizowac... Normalnie to do przyjaciolek uderzam,pewnie jak i wy,ale w tej kwestii to kto mnie zrozumie tak jak wy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Zoli?ze tez wszystkie atuty sa po naszej stronie :D :D :D Ale i tak sa kochane te nasze miski...pewnie dlatego ze takie inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×