Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

bratka kochana jestes:) przydadza sie oj przydadza. wrzesien nie moze okazac sie az tak niełaskawy jak sierpien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam nadzieję, że wrzesień będzie dla Was bardziej łaskawy, bo jakoś tak pustawo w drugiej tabelce. A tak ładnie się topik zapowiadał jak jedna po drugiej zachodziłyśmy w ciążę, niestety potem było zbyt wiele złych wiadomości :( ... no ale los musi się kiedyś odwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ile ta zla passa moze trwac... ona juz sie konczy, mowie wam;) w tej ksiazeczce ktora czytam autor pisze ze jedna na szesc ciaz konczy sie poronieniem... taka jest brutalna prawda niestety - nasz organizm wie co robi. tylko ze wydaje sie ze tych zlych wiadomosci jest tak duuuuuzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak a propos książek to ja właśnie skończyłam czytać ,,Idę w tango. Romans histeryczny" Joanny Fabickiej - polecam można się uśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolturka czesc:)))) dopisze zaraz tytul do mojego spisu hehe. ja czytalam pianistke ostatnio i lektora. rowniez polecam chociaz jestem pewna ze pianistka nie kazdemu przypadnie do gustu... a teraz dostalam od siostry ksiazke o labradorku hehe i czyta sie ja swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Iga, czesc wszystkim:) Iga jeszcze sie z nami nie raz posmiejesz, a probowac z mężem musisz no bo innego wyjscia nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Bratka....wchlaniam te Twoje dobre fluidki i jak kurcze nic z tego nie bedzie to normalnie nie wiem juz co robic Wyprobowalam tez wczoraj te nogi w gorze....he he...tak na wszelki wypadek...ale wytrzymalam cale 4 min :D :D O spaniu na brzuchu nie ma mowy bo bym sie udusila....no nie wiem, jak to nie pomoze to moze sie przywiaze :D :D :D Karola..przepraszam ze tak wczoraj zwialam...ale mialam ta koncowke ksiazki...no i jeszcze te nogi i przytulanko :D :D :D...Ale ksiazka super, spisalam ten tytul co podalas...Jak bede w Polsce to sie zapoatrze:) Jesli macie ochote na literature typowo kobieca to ja polecam Dom nad Rozlewiskiem...bardzo mi sie podobalo...podobno teraz kreca serial z Brodzik na bazie tej ksiazki :) Iga...przytulanko ponad wszystko...my tu chcemy dobrych wiesci...jak sie spelni to mozemy rozmawiac do woli :D Ale sie rozpisalam....do pracy marsz!...i szpieguje Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy! nie lubicie spac na brzuchu???1 to moja ulubiona pozycja!! ale wczoraj u nas nie było przytulanka bo od wczoraj mnie brzuch pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka ja to wiem ale juz tyle czasu minelo i zero efektow z tych staran ze nawet po wszystkim zamiast nastawiac sie pozytywnie to ja jęczę ze i tak pewnie nic z tego.... glupia baba ze mnie;) i wczoraj tak wlasnie pomyslalam ze z 1 strony fajnie by bylo tu z wami zostac a z 2 fajnie by bylo jakby sie udalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga Ty masz przytulanki robić dla przyjemnosci i wyłacz to myślenie o ciaży na tą chwile. Wiesz, ze jak sie bardzo chce i notorycznie myśli to nie wychodzi. Ma być spontan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli , jestes rozgrzeszona:D a co do ksiazki, w razie czego zawsze mozesz kupic z allegro :)poczta chyba do Ciebie dochodzi?:P a trzepot skrzydel to opowiesc taka zyciowa, tzn o kobiecie, ktora ma meza, a on ...........no wlasnie....co on:) to sie przekonacie jak przeczytacie:D a kryształowy anioł był zaskakujący i fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom nad rozlewiskiem tez polecam! super sie czyta:) rzeczywiscie powstaje film na podstawie tej ksiazki. poza tym przyjemnie sie czyta POD SLONCEM TOSKANII:-) Zaraz tu zrobimy kolejna liste hehe polecanych ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA no ale jak sie uda to będziemy zadna stad nie znika!! przemianowane będziemy na pozytywnie zabrzuszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARTO PRZECZYTAC: 1. LEKTOR 2. POD SŁOŃCEM TOSKANII 3. DOM NAD ROZLEWISKIEM 4. PIANISTKA ??? 5. MARLEY I JA:-) DAWAJCIE WIECEJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie o tym wczoraj.... hehe pomyslalam ze fajnie by bylo zostac tu z wami wczoraj na forum i sie posmiac zamiast isc na to cale 'przytulanko'. spokojnie, nigdzie sie stad nie wybieram nawet jak sie uda;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem ze ma byc spontan hehe ale to tak trudnooooo. robimy kolacyjke sobie i ok, zero myslenia o 'zrobieniu sobie dziecka' hehe ale pozniej - no nie da rady sie wylaczyc... gdzies tam sie swiatelko zapala i d... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, QUE SERA SERA...ja juz tak do tego podchodze. bo czy mysle czy nie mysle, co to za roznica-jesli mamy byc rodzicami to bedziemy i juz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki przperaszam ze mnie wczoraj nie bylo, ale mielismy gości wczoraj, dziewczynki jestem przerażona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmierzylam tempreaturę rano i wysoka tzn 37,02/ 37,03 zrobilam teraz test i nie wiem czy dobrze widze ale coś się wylania ccchyba w miejscu drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - ja też będę przymierzać się do tej sagi niedługo, tylko musze poczekać, aż siostar skończy czytać :o żolinka - ja też uwielbiam spać na brzuchu no ale teraz powoli zaczynam się odzwyczajać, niestety ciężko mi idzie, bo przez sen i tak się przekręcam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie wiem czy dobrze widze bo przerazona jestrem nieziemsko teraz mnie taki strach oblecial ze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×