Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

oj usmialam sie przednio....uciekam dziewczynki kochane do lozeczka...pocztam jeszcze bo mi 60 stron zostalo ksiazki Pani Grocholi....nota bene glowna bohaterka pragniezajsc w ciaze....i nie zebym wiedziala o jakiej tematyce bedzie ksiazka zanim sie za nia zabralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja :P ale chyba się skuszę jednak, choc nie lubię myć włosów :( bo to zawsze tyle z nimi schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uwazajcie tam z tymi nogami i innymi wygibasami, co by sie nie polamac :D Zoli, milej kapieli.... Buzka! Kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli ja tez nie lubie :(a jeszcze prawie zawsze czekam az same wyschna...ach czyli zostane tu sama:(o ja biedna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo...Krysztalowy Aniol...fajna...nawet zyciowa...nie jest taka landrynkowa poki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam i kolorowych życzę. aha i dzisiaj pamiętajcie, że wszystkie spimy na brzuchach!! nawet jeśli przytulanek nie było, ot tak na przyszłość - nie zaszkodzi :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, nie płakaj!! kurcze co mnie brzuch pobolewa, nie wiedziec dlaczemu? wogole mialam jednodionwą @ jakoś dziwnie... głowa boli drugi dzień i wogóle łamie mnie w kościach i mam katar i chyba mnie jednak cos pobiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękny poranek :) zapowiada się sliczny dzień, a mnie od rana boli brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzisiejsza porcja fluidków dla wszystkich :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 U mnie pogoda brzydka, niebo zachmurzone i jakoś tak sennie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Wiecie co, jak sobie poczytalam to co pisalyscie wczoraj jak sobie poszlam to mi sie smutno zrobilo ze z wami nie bylam:( przytulanko bylo, nogi w gorze tez hehe, a na brzuchu pospalam 10 min bo myslalam ze mnie sz....g trafi tak niewygodnie;) ale co mi po tym przytulanku jak ciagle g.. z tego wychodzi a tak bym sie chociaz z wami posmiala................................. Ja czytam teraz taka lekka ksiazke Marley i Ja - o fajnym psiaku ale tez o...staraniach o dzidzie. Kurde rzeczywiscie wszedzie ten temat sie pojawia. A skoro polecacie jakies fajne tytuly to musze koniecznie zakupic bo uwielbiam czytac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×