Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
jestem jak jakas otumaniona i nie wiem czy mi się dobrze wydaje. bo ot 29 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marley i ja - ta książkę czytała moja siostra będąc w ciąży i wychowując 3 miesięcznego szczeniaka Labradorka :) mówi że b.fajna. A ja teraz czytam książkę ,,100 dni po ślubie" E.Griffin - tez ciekawa. Tytuł mnie skusił bo w sumie to od mojego ślubu dużo czasu nie minęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
bratko no ja sama nie wiem, jestem sama w domu i nie mialam nawet tego jak skonsultować z m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no tak nie do konca bo pierwszy raz wstalam o 6 do toalety i wtedy nie zrobilam bo bylam nie rpzytomna, przypomnialo mi sie jak się wysiusialam, poszlam dalej spac i zrobilam teraz o 10, ale nic nie pilam, wiec jakby nocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc laseczki:) Wczoraj przezylam szok... Pisalam sobie z wami i nagle wszystko zgaslo... Wylaczyli nam na jakies 15 min prad. No to sobie posiedzialam, wlaczyli spowrotem i uruchomilam kompa a tu ... czarna plansza i na niej jakies znaczki, w normalnym angielskim tekscie literki napisane inna czcionka, jakies znaczki takie jak sa na kartach do gry i jeszcze wszystko w kolorach teczy:-( komp mi padl i nie wiem co to jest!!! czy jakis wirus??? mialyscie takie cos? nic sie nie da zrobic, to jest zaraz po wlaczeniu, wyskakuje taka plansza i koniec, zaden przycisk nie dziala...... i juz nie moglam z wami pisac:((((( dzis moj maz mial przyprowadzic kolege informatyka ale okazalo sie ze on wyjechal i wraca dopiero w poniedzialek. zostane bez kompa. cale szczescie ze moge zabierac lapika z pracy do domu......:-D a wczoraj jak na zlosc nie wzielam. Ojjj widze ze jakies fajne poczytajki polecacie:) Pianistke czytalam... Fajna ksiazeczka, niektore sceny sa naprawde niezle... Igunia masz racje, co ma byc to bedzie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziewczynki, Sorki że wczoraj mnie nie było - znajomi wpadli na wesele prosić. No i ta znajoma oczywiscie w ciąży ;/ I mam pytanie - czy w ciąży nie można robić makijażu???? Kurde, juz któraś przyszła jaką widzę na 0 makijażu i nie powiem żeby to ładnie wyglądalo ;/ Ja rozumiem że tapeta na 2 cm nie wchodzi w gre, ale chociaz odrobina tuszu do rzęs.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nie jestem pewna, ale musialam wam napisać, wstrzymacjcie z gratulacjami bo ja sama nie wiem, no ale w sumie to nie jest moj pierwszy test, ktory robilam i widzialam jak byla 1 kreska a teraz cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bibi lec na test z krwi ;) a potem czekamy na info czy juz mamy szampana otwierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bibi biegnij do laboratorium i zrob bete!!! wszystko bedzie jasne! trzymam kciuki:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIBI super!!!! Najlepiej zrob bete to bedziesz miec pewnosc:-D Ale fajnie, jednak ten sierpien nie bylby taki pechowy jak sie wydawalo:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia w ciazy mozna prawie wszystko, toc to nie choroba, a nie fajnie wyglada taka przyszla mamuska, ktora o siebie dba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ja nie wiem dzieczynki, czy to normalne ale ja jestem jak sparaliżowana :) sztywna ze strachu. wstrzymam się z badanie krwi do jutra zrobie potem jeszcze jeden test, albo jutro, bo dziś ten z 10 nie wiem już sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie albo drugi test:-))))) i daj nam od razu znac:))) laseczki ja zmykam na kilka godzinek ide do kolezanki na pogaduchy ale pozniej sie pojawie. jej oby byly dobre wiesci. bibi trzymam za ciebie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi tez pewnie byłabym sparaliżowana:d..ale cii spokojnie...oddychaj, wdech, wydech, wdech , wydech.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dzięki karolka przyda się bo chodze na wdechu, i wiecie co nawet nie wiem gdzie ja ten test połozyłam. rozumiecie jaki szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA - niedokładnie przeczytałam :P tak to jest jak się robi tysiąc rzeczy na raz, w końcu w pracy jestem i ciężko pracuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
bibi - takie informacje dodaja nam skrzydeł i motywują do prac nad potomkiem ;) wiecie co moje kochanie wczoraj odwalilo ;) Znajomi co na wesele mieli prosić zadzwonili ze za godzinke beda u nas, a mój mąż telefon tylko odlozyl i zaczal sie do mnie dobierac..... i stwierdzil ze musimy dzis zrobic dziecko juz, bo on potem po wizycie znajomych po pijaku nie bedzie w stanie ;) ale sie usmielam ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
taaaa tylko mój mąż stwierdzil ze trafianie w dni plodne czy nieplodne jest bez sensu, bo nigdy nie wiadomo dokladnie kiedy sa ;) i on zaklada ze sa caly zcas ;) Szalony on ale baaaaaaaaaaaardzo pozytywnie nastawiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze Tysia, bo dziala kiedy ma na to ochote a nie kiedy TAK TRZEBA...juz wystarczy ze my baby kalkujemy w te i spowrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie wystarcza nasze pomysły, a sprawy łóżkowe niech będą zawsze i wszędzie i o każdej porze!i wtedy natura Wam pomoże!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola....cos Ci sie zapedy poetyckie wlaczyly :D Kurcze a ja przynajmniej z tydzien musze poczekac na ten tescik....normalnie ciekawosc mnie zzera ....ale teraz to raczej nic nie wyjdzie, bo dopiero tydzien minal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×