Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

a jak , bo ja Oli jestem karolanka rymowanka:P ja tez bym zrobiiła teścik, ale narazie nie ma sensu, poczekam na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie szok1 człowiek wychodzi na 2 godzinki a tu takie wieści spadają na niego!Bibi nie będę jeszcze gratulować,choć bardzo bym chciała, ale napisz jak ten drugi test wyszedł? Wiecie co ja robiłam ok 19 ten test to moze powinnam rzeczywiscie z tego porannego moczu testować. Ale jak coś tam w brzuchu jest to wyjsc powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
musi w sierpniu ktos spaść do dolnej tabeleczki. Nie ma opcji ze nikomu sie nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
test z krwi - bada suie poziom beta HCG (cokolwiek to jest - hormon chyba jakis) i na podstawie jego poziomu okresla sie czy ciąza jest czy nie. Dodatkowo kilka pomiarów i wzorst poziomu świadcza o prawidłowym rozwoju ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
hej dziewczyny nie było mnei dosc długo :) wponiedziałek ide wkońcu do tego gin...nareszcie nieumie sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamciaramciam - w zwykłym lab, bez skierowania. Koszt około 20-30 zł i nie trzeba robić ani rano ani na czczo. Powienien wykryć ciąże już kilka dni przed spodziewaną @, więc jest dobry dla niecierpliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
dzisiaj to był najgorszy dzien od rana w wc siedziałam ;/ od 7 do 12 wymioty .. teraz mi pzrseszło troszke... niech sie to skońzy juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymioty to dobry znak, z ciążą na pewno wszystko OK więc trzeba się z nich cieszyć, niejedna dziewczyna tu na forum pewnie Ci ich zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
aniaania wszystkie jak tu piszemy zazdroscimy ci tych dolegliwości, i tego ze bedziesz mama..... trzymaj sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
tego czy jetsem nie wiem niemam ksiażeczki nie mam dowoduna to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - kartę ciąży lekarz zakłada zazwyczaj dopiero w 12tc, ja swoją też mam dopiero od tygodnia. Trochę cierpliowości kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie denerwuj się już tak, pójdziesz w poniedziałek, zobaczysz serduszko i będziesz przeszczęśliwa :D Wcześniej nie było jeszcze serducha dlatego lekarz nie może w 100% potwierdzić ciąży, bo nie wie czy jest żywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ech boje sie ze moge nieusłyszec nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
aniania tu czarnowidztwo jest zabronione!!!!!!!!11 musisz wierzyc ze bedzie dobrze. Bo bedzie dobrze ;) usłyszysz serduszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, doskonale rozumiem Twoje lęki, ob takie same obawy ma chyba każda kobieta we wczesnej ciąży, ale trzeba być dobrej myśli i wszystko napewno będzie dobrze. Tymbardziej, że wymiotujesz co oznacza, że Beta HCG rośnie i dzieciątko się rozwija, więc głowa do góry :) Przypomnij mi kiedy miałaś ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja idę na urlop na 2 tygodnie, w czasie którego mam nadzieję dowiedziec się czegoś ciekawego ;) więc każdej starającej życzę powodzenia. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
coolturka trzymaj się babeczko i zagladaj do nas:) miłego wypoczynku i owocnego przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
kupiłam drugi test na jutro i rano przed radą skoczę na betę. to jak wrócę dopiero dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
zastanawiam się tylko czy mówić już dziś męzowi;/ a jesli się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
czekać do jutra ciamcia? Boże jak ja to wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ale wiesz co ciamcia ja takiego szoku to już dawno nie przezyłam. normalnie czułam się jakby z wpadki a już tyle się stramy i ja tak chciałam a dziś szok! i przerażenie kosmiczne poprostu teraz juch ochłonełam i uspokoiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi kochana ja myślę, ze zareguję podobnie i pewnie najdą mnie myśli czy sobie poradzimy. ALe myślę, że nie pośpisz dziś w nocy i będziesz czekać na poranne sisiu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no oby nie tak jak dziś ze p prostu poszłam z zamknietymi oczami do łazienki o 6, zrobiłam siusiu i myślę o nie kuźwa test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
do jutra dziweczynki, zajrze tu z samego rana zeby dowiedziec sie jak ciąża bibi ;) BIBI KOCHANA JAK TYLKO ZROBISZ TESCIK TO PISZ OD RAZU NAM TU BO MY PRZEZYWAMY RAZEM Z TOBA ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×