Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ok, to ja zmiatam na wojaze po Sztokholmie, mam nadzieje ze bedzie fajnie i brzuch mi w kosc za bardzo nie da.Bo chce trochu pozwiedzac! Trzymajcie sie cieplutko. Zycze wszystkim milego wekendziku i do uslyszonka w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztokholm, faaajnie. Uwielbiam zwiedzac, ale jak narazie tylko praca i praca. Jakos ostatnio a to brak czasu a to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze ktoś??? ale juz mi sie pracować nie chce;/ najchetniej bym juz chciała weekend ;/ a tu dopiero 13, do 17 4 godziny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
tysia, tylko ja tu jeszcze siedzę, ale tez mi się nie chce. Muszę jakoś do 16 wytrzyamać, mam nadzieję, ze dam radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestm i tez mi się nie chce już więc łącze się z Wami w bólu ... :( Mąż dzwonił z grzybów i powiedział, że postara się wrócić w takim stanie co by mi jeszcze pomóc w czyszczeniu, ale chyba zbyt wiele nie przywiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
kasiula ta zapiekanka to naprawdę musiała być ogromna:-) Bratka, ciekawa jestem jak ten twój M bedzie wyglądał po tych "grzybach:-) pewnie tyle tego przyniesie, że nie bedzie mógł unieść i dlatego będzie niem zwiewało na lewo i prawo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik robiłam niedawno :) ale jutro..hmm...zobaczy się:) jakoś ostatnio wogóle nie mam ochoty na mięso - to dziwne bo ja jestem mięsożerna - jak facet:D wcinam ostatnio cały czas serek wiejski z miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem ŚPIĄCA!!!! Jak taka śpiąca królewna :) Jeszcze do tej 16 trzeba wytrzymac, ale jakbym miała łóżko w biurze to bym juz spała :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se srobie wiejskie żarełko, makaron z twarogiem i podsmażoną cebulką ;) Co tam, męża nie ma to jest okazja by coś bezmięsnego zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to chyba każdy jest śpiący, niskie cisnienie - przynajmniej gdzieś tam ktoś tam w tv mówił, że tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wybuchowe połączenie ser, cynamon i smietana. Nigdy bym na to nie wpadłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka_ ------> ja tez tak mam z moim. On tylko mieso i mieso. Obiad bez miesa to nie obiad. Wiec jak tylko mam okazje na bezmiesne to z checia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy tak nie jadłam dopóki moja teściowa mi nie pokazała:) pyszne to jest, spróbuj jak lubisz cynamon. dla mojego mężusia najwazniejsza jest zupa - bez drugiego sie obejdzie ale zupe musi mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzik - to poznańska potrawa :) Mozna jesc z ziemniakami i masłem :) To jest taki dobry biały ser twarogowy z cebulka i przyprawami i smietana :) Z ziemniaczkami i masełkiem smakuje super :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, za szybko to napisałam. Przecież w pierogach ruskich też jest twaróg i ziemniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×