Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

hej Bede sZczupła-22 czy to twoj wiek? to duzo przezylas, jak na tyle lat ja mam 34 i polowy, co ja mówie- jednej dziesiatej z tego nie przezyłam bardzo smutna historia w tle jedno mi sie nie podoba- dlaczego maż Ci pokazauje, co ona wypisuje na Twoj temat? nieładnie niech on tego nie czyta a nie mozesz zlikwidowac swojego profilu? powiedz mezowi, ze nie interesuje Cie co taki czlowiek ma do powiedzenia poza tym- wiecej wiary w siebie- to ty jestes jego zona (czy dziecko jest jego, jesli wolno spytac?) musisz byc pewna siebie, stapac twardo po ziemi, bo inaczej on wyczuje twoja ogromna słabosc i moze jemu przestanie sie to podobac zamiast miec nos na kwinte i chodzic zestresowana badź usmiechnieta i mila spedzaj z mezem duzo czasu ja zaangazaowalabym go w odchudzanie nie mysl, ze jestes gruba, a ona szczupła owszem- tak jest ale nie pokazuj, ze tak bardzo jest to złe, bo i on zacznie tak myslec a zamiast tego powiedz mu, ze chcesz, zeby chodzil z toba na spacery, a moze i na siłownie i ze bedziesz sobie robila takie fajne potrawy teraz duzo rozmawiaj tak mysle, chc moge sie mylic nigdy nie pokazuj przerazenia, czy zdenerwowania, albo wstydu z powodu wpisow tej kobiety raczej traktuj z radosnym usmiechem nie zamien sie w zgorzkniała babe tylko wiesz- ja nie rozumiem, jak twoj maz dopuszcza, zeby ta kobieta isniala jednak w waszym zyciu zablokujcie ja na nk, czy gdzie indziej zmiencie numery niech on sie z nia nie kontaktuje ona powinna usłyszec od ciebie, ze on teraz ma zone .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) czy wszyscy juz spią?? wstawiam wam moja nowa focie i powiedzcie cz moge j a wsyłać znajomemu??:) jednemu dzisiaj wyslalam i stwierdzil, ze waze troche ponad 70kg hehe http://i44.tinypic.com/n5oufk.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze animinka radzi bedzieszczuplam:) Dasz rade kochane, bedziesz z nami bedziemy Cie wspierac👄 ja nie jestem z moim byly poniewaz pil i mnie bil:( ale to dluga historia moze kiedys wam opowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxcxv
jakość foty pozostawia wiele do życzenia ale jedno mozna Ci przyznać - w życiu nie dałabym Ci 99 kg :D:D Raczej tak ok. 75 :) Zrób zdjęcie lepszej jakości i smiało wysyłaj koledze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi trzymam za ciebie kciuki! Mam fajne i rozsadne podejscie do tego:) Powodzenia i nie dajcie sie swoim slaboscia a za niedlugo bedziecie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie byly robione tel, wiec raczej nie zrobie lepszego:( fryzure mialam nie zzrobiona i srednio wyszlam:) jutro moze sie odpicuje i sprobuje zrobic lepsze:) witam milo zlosnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi, a Ty na pewno wazysz 99? dla mnei figura rewelacja gdzie jest ten tluszcz, czy jakies opony i piersi nie sa jakies tam olbrzymie, jak to pisały pomarancze normalna dziewczyna, norlana ładna figura powiedziałabym 72 kg moze nawet 70 nie wiem, jak to mozliwe naprawde mnie zaskoczylas tym zdjeciem wygladasz jakos tak szczupło mozesz wysyłac chyba, ze jest tak, ze jakos w aparacie wygladasz korzystniej, bo znów stanelas z boku i jest fragment sylwetki co by nie mówic, jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sie do Was przylaczyla tylko ze ja mam 5kg do schudniecia i wyrzezbienie sylwetki glownie. A wiecie co Wam powiem? Zrobcie cos milego tylko dla siebie:) Ja np. wysmarowalam sie cudnie pachnacymi balsamami i od razu mi przyjemniej sie odchudza:) Bylam tez u kosmetyczki i na solarium ot co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzien pierwszy, zobaczymy co przyniesie. zwazylam sie jeszcze raz dokladnie i jest 88 a nie 89 :) i mój pierwszy realny cel to 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja drugi dzien na dietce i narazie jest ok:) wczoraj zjadlam 7 kefirkow, czyli niecale 1000 kalorii,a dzisiaj wlasnie jem pierwszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka przy kosci
hej pebi znalazlam twoj temat:) pozdrawiam:)ze zdj nigdy bym ci nie dala 99kg!wygladasz jak ja-z tym ze ja waze 80kg ! Moja waga nigdy nie byla jeszcze tak wysoka:(zawsze bylam przy kosci ale moja waga wahala sie pomiedzy 70 a 73kg. Juz proboalam kilku diet-glownie kapuscianej i kopenhaskiej i cos spadalam w dol ale po jakims czasie znow szlo do gory.ostatnio nie robilam nic-przyznaje sie bez bicia.Tymczasowo jestem tez bez pracy wiec pewnie siedzenie w domu robi swoje.Dodatkowo dzis bylam u lekarza (przeziebilam sie) i na pon jestem zapisana na badanie tarczycy z krwi-lekarka stwieddzila ze byc moze moja waga steruja hormony tarczycy wlasnie-innymi slowy calkiem mozliwe ze nie sa w normie.Generalnie nie jem az tak duzo,choc lubie slodycze:P kto ich nie lubi....ale moje siostry chudziutkie jak patyczki wiec cos moze w tym jest...no zobaczymy.... generalnie jak tak czytam wypowiedzi dziewczyn i wiedze jak fajnie spadaja z kg to az mi lzej ze inni tez walcza i tez mam ochote dolaczyc.Ze wzgledu jednak na te badania poniedzialkowe i wyjazd na weekend odloze dietke do pon.Przymierzam sie do kapuscianej-bo nie jest ciezka do przejscia-juz testowalam kiedys:) ale topic bede czytac:) na biezaco i zycze duzo silnej woli wszytkim laseczkom:) buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietko, dopisz się do naszej tabelki:) ja właśnie wróciłam ze spacerku:) Dzisiaj zjadłam ledwo dwa kefiry, marzy mi się coś innego, ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie Pebi, ja nie moglabym byc na kapuscie, czy kefirkach wole w ramach 100 zjesc roznorodnie na przykład dzis zjałam musli, jabłka i lososia z awokado- pycha mniem a jeszcze pomidorka mozerrelle i szczypiorek kefirek? zaraz sie napije i tak wole a jak tam u was? acha- tylko waga narazie......najpierw spadła, potem stoi..... buuuuuu gdzie tu do 90- nie mowiac juz o 70 no cóz- trzeba naszykowac sie na długotrwale dobre odzywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze się nie ważyłam, poczekam trochę:) nie mogę się doczekać, aż ten dzień się skończyć, bo już mi zbrzydły te kefiry:( Aniaminka całkiem smacznie brzmi Twój jadłospis, ale ja tak bym nie mogła, muszę mieć ustalone co mogę jeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki :-) wczoraj nie pisałam, bo miałam mnóstwo pracy :-( przez ten nadmiar obowiązków i siedzący tryb pracy mam już tylko minus 4 kg 😭 kiedy w końcu znajdę czas dla siebie???????????????????? BedeSzczupla_22 - zazdrością nic nie wskórasz; być może Twój mąż pokazuje Ci te zdjęcia, ponieważ inaczej nie umie Ci powiedzieć, żebyś o siebie zadbała; zgadzam się z radami Aniaminki - dużo z nim rozmawiaj i znajdź w nim wsparcie w odchudzaniu; jesteście bardzo młodzi - na pewno Wam się uda :-) ja dziś świętuję "drugą" dziewiętnastkę, czyli rocznicę ślubu kościelnego przyrzekam jednak, że od jutra nie ma przeproś ile razy można powtarzać te same błędy? poprawka 😭 NICK............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST....... ..BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......101. .........59.........4kg candy shop.....21.........172cm......94.........87........... ........7kg marnie wyglądam w Waszym towarzystwie: nie dość, że najstarsza, to jeszcze najniższa i najmniej schudłam 😭 jedynie mam największe plany, jeśli chodzi o ubytek kilogramów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem, ale skoro wy nie piszecie, to ja tez nie Gillian, ja tam jestem lepsza, bo schudłam ponad 10 dwa razy i wszystko wrocio, wiec sie nie amrtw a czemu kilogramy u Ciebie wracaja, jaka wczesniej stosowalas diete?, ze schudlas 8 ja dzien udany bardzo znów moje jedzenie, mało tylko zjadłam mały kawałeczek takiego tofi specyfiku, ktory mama zrobiła normalnie bez opamietania zjadłabym pol tego sprobowałam i koniec jendak mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gillian jeszcze raz wszystkiego naj🌼 aniaminka gratuluję silnej woli;) a ja dzisiaj zjadłam 5kefirków i już mam ich dość he he Jutro biały serek Buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisałam swoją dietę kilka stron wcześniej :-) jest ona bardzo skuteczna - przynajmniej dla mnie :-) ale odpuściłam :-( wracam od jutra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę już jaką dietę zastosować po tej:) Na waszych bym nie dała rady, bo bym pewnie podjadala:P Myślę o kapuscianej, dla takiego lakomczucha jak ja to raj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi jasne ze sie dopisze ale jak juz zaczne diete-narazie to nie ma sensu...jutro wczesnie rano wyjezdzam na weekend razem z mezem do wloch (do mojej siostry) i wiem ze napewno nie odmowie sobie wloskiej kuchni czy lodow.Oczywiscie bede uwazac zeby nie przesadzis ale do listy dopisze sie napewno w poniedzialek:) a wam kibuicuje kibicuje-bazdzcie twarde:) wiem ze mnie tez to czeka-te poswicenie w drodze do szczuplejszej figury. a wlasnie mam do was pytanie-czy na tych wszytkich dietach-glownie kopenhaskiej i norweskiej jesli w przepiesie jest czarna kawa na sniadanie to oznacza to ze nie wono pic kawy wiecej?pytam bo ja uwielbiam kawe i pije zawsze 2 minimum...pamietam raz robilam kopenhaska-ale nie wytrzymalma do koca-tylko 10 dni.robilam z kolezanka w akademiku ale ona zle znosila i rzucila po 4 dniach.ja sama wytrzymalam tylko 10.ale pilysmy chyba po 2 kawy...nie pamietam dokladnie.... kurcze pamietam ze rezultat tej diety byl niezly-ale strasznie rygorystyczna ta dieta byla.no i wazny jest sport. wy robiocie cos?bo ja mysle ze bede choczic na basen.i bede robic cwiczenia na takim specjalnym przyrzadzie do cwiczen,ktory zakuilismy dawno temu i zarosl kurzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja dzisiaj 3dzień diety, ale jeszcze nic nie jadła:( mam tak zły humor i mi smutno, że nie mam ochoty jeść:( pozdrawiam was kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem w szoku, przymierzyłam dzisiaj spodnie z przed ciąży i się dopiełam, ledwo bo ledwo,ale się udało:) kiedyś były bardzo luźne, ale coraz bardziej wierzę w to, że mi się uda;) a dzisiaj zaczęłam brać redulix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi gratulacje dziewczyno!widzisz byle tak dalej,byle do przodu a raczej byle w dol:) mam nadzieje ze poprawilas sobie tym samopoczucie z rana:) podobno 3 dzien diety kazdy zle znosi,usmiechnij sie jutro bedzie lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie coś boli, a jak u was? Ja jeszcze nie staje na wadze, poczekam do końca diety:)pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×