Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Tak mnie powaliła ta sytuacja na kafe że musiałam na trochę odpuścić:( Puszczam w kanał wszystko co niezwiązane z tematem i staram się tego nie czytać. Wyczytałam natomiast kolejną przykrą wiadomość ... Rundelduda- trzymaj się dziewczyno! To rzeczywiście dziwny lekarz- zupełnie nieprofesjonalny, skoro widział tylko maleńki pęcherzyk w 7 tc i nic mu to nie powiedziało:/ Przecież wtedy już bije serduszko! U mnie 13 tc i powróciły dziś jakby mdłości:/ Zgaga nie daje mi spokoju od kilku dni i w ogóle jakaś senność ogarnia:/ Zona ginekologa... konkretna dziewczyna z Ciebie!:) Pozdrawiam wytrwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek26 jestem z lewobrzeza asiulek29 tez tak mam, jednego dnia mysle o to i to zjem a jak juz jest rano to mam mdlosci na sama mysl danej rzeczy.. wiec nie robie takich zakupow na zas, bo i tak nie zjem. Własnie wrocilam z USG i wszystko dobrze:) Maluch rozwija sie prawidlowo. Machal nozkami i raczkami, wiercil sie i tak wyraznie bylo widac serduszko :) no i poprosilam o zdjecie i mi zrobil tzn temu w brzuszku:)) 11tc 1 d :) jestem szczesliwa bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula, jestem z centrum Poznania, ale nic mi nie mówi ta nazwa. Gdzie to jest? A jak nazywa się Twój doktor? Jeśli nie wybrałaś jeszcze szpitala, polecam ten na ul. Mickiewicza im. Raszei. Szpital nie jest duży, ale ma wszystko co potrzeba, nawet salę do rodzenia w wodzie, a przede wszystkim super troskliwe podejście do każdej pacjentki. Natomiast specjalistyczny szpital na ul. Polnej jest raczej dla ciąż "większego ryzyka". Słyszałam opinie, że jeśli ciąża przebiega prawidłowo to traktuje się ją bardziej "powszechnie". Quanchita, jeśli męczy cię zgaga w nocy, to spróbuj położyć sobie więcej poduszek za plecy. A słyszałyście jak kobieta postanowiła popływać łódką męża wędkarza? Na jeziorze spotkał ją patrol wodny. Strażnik mówi: -Zapłaci pani mandat za kłusownictwo. -Jak to? Przecież ja tylko pływam łódką! -No tak, ale sprzęt pani ma. -To ja oskarżę pana o gwałt! -No co pani!? przecież... -Przecież sprzęt pan ma! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda...super dowcip:) Spróbuję z tymi poduszkami na noc chociaż zgage mam cały dzień:/ O Szpitalu Raszei też dużo dobrego słyszałam:) Na Polnej dobrze się rodzi tylko jeśli masz grubą kopertę lub znajomego lekarza lub położną;) No i oczywiście jeśli są problemy z maluszkiem- wtedy nie ma lepszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdłości są cały czas a 12 tydzien juz sie zaczął a wg om nawet jutro się kończy. Na obiadek pierogi z kapustą i z grzybami. Ostatnio ciągle zajadam się paluszkami z solą:-) Rundelduda kawał świetny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda dowcip rewelacja;) my też wróciliśmy z usg i na szczęście wszystko dobrze nasz maluch też machał nóżkami i rączkami :) no bajka serduszko biję a tak panikowałam i się bałam :( uciekam do mężulka ;) trzymajcie się ciepło laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuje topiki = kamilka
Kamilka podszywala sie pod nas wszystkie,i jeszcze wiele inne,modena nam to udowodnila i co kamilko milo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciliśmy do domku :) Jestem przeszcześliwa, bo drugi lekarz potwierdził, to co pierwszy- czyli nic złego się nie dzieje, nie ma krwiaka, nie odkleja się kosmówka. Poprostu mam wrażliwe naczynka i plamienia są tym spowodowane. Nawet przy wymazie na cytologie poleciała krew- a wcześniej nigdy tak nie miałam. Kazał oczywiście do 13 tygodnia brać duphaston i żyć oszczędnie. NIE MUSZE LEŻEĆ!!! :) to jest wielka radość. Jedynie jak się pojawia te upławy to mam ten dzień przeleżeć,no i obserwować. Maleństwo ma 4 cm, czyli przez dwa tygodnie urosło o połowę :) serduszko pięknie bije, rusza się - macha nóżkami i rączkami. Szyjkk zamknięta, nieskkrócona. Termin z om zgadza się z terminem z usg. :) rundelduda - to jest na 3-go maja przed okrąglakiem skreca się w lewo. Lekarz sprawdzony- moja kuzynka i siostra chodzą do niego od lat, nazywa się Kądziołka i jest przesympatyczny, udziela na wszystko wyczerpujacych odpowiedzi i właśnie pracuje na polnej - więc w razie co, można się łatwo dostać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO - po yum usg to człowiek jest cały w skowronkach, a minie kilka dni i znowu nerwy przychodzą ... Super, że Wasze maleństwo rośnie :) michalka25 - wiem co czujesz, bo można dostać obłędu idąc do ubikacji i co chwile sprawdzając, co się dzieję. Wiem,ze to łatwo tylko powiedzieć, ale trzeba mieć nadzieje,że wszystko będzie dobrze, niedługo wykształci się łożysko- to moze wtedy się unormuje...oby bo następnych plamień też nie chce już widziec, bo to jest taki stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że u wszystkich po usg wszystko dobrze:-) w końcu chwila spokoju dla Was:-) do mojego usg jeszcze tydzien, ale teraz juz jestem spokojna:-) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę, że pojawiają się dobre wiadomości :) ja dzisiaj nieaktywna rozłożyło mnie głowa gardło, ale jakoś mi się już poprawiło, co prawda po tym jak się z muszlą przywitałam :o Mamula a brzunio dalej boli czy po wizycie wszystko przeszło bo mi minęło :) a dowcipy super :D ok zmykam spać buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula, Latte i Asiula bardzo się ciszę fajnie poczytać takie pozytywne wpisy:) Cieszę się,że ten dzień już się kończy Jakaś nie do życia dziś jestem, zupełny spadek formy Dziwnie jest w tej ciąży jednego dnia mogę góry przenosić a drugiego leżę cały dzień patrzę w sufit i nawet herbaty nie chce mi się zrobić! czekam z niecierpliwością na drugi trymestr, podobno wtedy jest przypływ energii Zmykam spać Kolorowych snów Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cieszę się razem z Wami :). Mamula, nie znam tego gabinetu, (myślałam, że będzie gdzieś na Jeżycach) ale nazwisko miło o uszy mi się obiło :) Nasza młodsza córeczka właśnie dostała ospę, tuż po starszej. W sumie dobrze, że teraz, ponoć wcześniej lepiej się przechodzi. A mąż zatańczył dziś ze mną "Wielką miłość" z okazji naszej 5 rocznicy ślubu :) (i pranie powiesił) Quanchita, eluśka trzymam kciuki za zerwanie więzi toaletowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) ja dzis nie moge spac no to wstalam, M sobie spi a wczoraj sobie ustawil na kompie zdjecie malego z USG jako tapeta hehe cos mnie teraz pobolewa z lewej strony, ale troche dalej niz zwykle jajnik, tylko ze jak to sie rozrasta no to moze i on.. ale mnie chyba zawsze cos pobolewalo po usg wiec sie nie martwie zbyt no to koniec na razie tego milego,zmykam pisac pracke :) 3majcie sie kochane i ucalujcie maluszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) jak tam minęła Wam nocka? mnie od rana męczą takie mdłosci...myślałam,że to z głodu, więc mężuniu zrobił mi szybko kawałek chleba, ale nic nie pomogło...no,ale nic skoro mogę troszkę spacerować to i tak jakoś się przemogę i chociaż troszkę na zakupy się przejdę. karolajna80 - a z tym brzuszkiem to jest tak, że raz boli raz nie boli. Czasem też myśle,że niekiedy przyczyniają się do tego jelita i symulują mi ból brzucha spowodowany ciążą- a ja się wtedy niepotrzebnie denerwuje...ale dzisiaj narazie jest spokój :) rundelduda - ja nie znam za bardzo Poznania :) jak już to tylko winogrady, bo często jeżdże tam do kuzynki.. ale jak jedziemy musimy przejechać cała Dąbrowskiego - ostatnio ponad godzinę to trwało..wczoraj na szczęście nie była zakorkowana. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ z okazji rocznicy- taka fajna okrągła :) My na Boże Narodzenie - będziemy mieli 6-stą..dźizus jak ten czas leci.... Dzisiaj muszę wymyślić na obiad coś pysznego -zeby wynagrodzić mężowi te tygodnie przeleżane, biedaczek całkiem był zaniedbany i wszystko było na jego głowie. Ok znikam - MIŁEGO DNIA i do poczytania, Ucałujcie Brzuszki od ciotki Marty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane ja dziś jestem jak przerobiona przez maszynkę do mięsa.... nie mam siły na nic i cały czas mi nie dobrze, jedynie jak spałam (równe 2 godzinki od 10 d0 12, dłużej nie mogę) to było ok... i muszę co 2 godziny coś zjeść, bo mi słabo.... ale co tam, jeśli maleństwu z tym dobrze, to przetrwam:) całuski dla brzusiów od cioci Aśki dobrego samopoczucia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulam ze jak dzisiaj wejde to beda same dobre wiesci, LATTEMACHIATO a co do boli brzucha to czesto wlasnie jelitka nam plataja takiego figla, ja juz to rozszyfrowalam:) i na szczescie juz stresa nie mam..uff a tak wogole dzisiaj od 11 do 16 na miescie(na piechte, 40min. w jedna strone ehh) i jedyne co mnie boli to nogii, takze juz wraca mi forma , na szczescie, chyba dlatego ze zbliza sie II trymestr:) Qanachita z tym ze masz juz 13 tydz. masz fajosko hihi ale mdlosci bym juz nie chciala..mam nadzieje ze ci szybko przejda mdlosci i straszna zgaga:O Rundelruda🌼 super kawal:) Asiulek ja tak wcinam i jeszcze waga ta sama uff ciekawe ile czasu tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) Ale sie ciesze ze Wasze maluchy rosna i maja sie dobrze :) ja jeszcze poltora tygodnia i tez sie dowiem wszystkiego hmmm moze blizniaki hahaha. Ja od wczoraj poprostu umieram, bol brzucha, spotkania z toaleta, poprostu masakra. Caly czas wszystko stoi mi w gardle, juz nie wiem co robic, nawet o 4 rano zerwalo mnie do kibelka na przytulanko :( mam nadzieje ze u Was lepiej. Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nas dzis malutko. A ja mialam dzis lepszy dzien:-) prawie bez mdłości i bardzo się cieszę. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście pusto tu dziś Pewnie nasze ciężaróweczki odpoczywają :) U mnie nadal brak energii mam nadzieję,że jutro będzie już ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna103
Zaglądam tu czasem z czystego sentymentu ..Rok temu tez byłam w ciązy,27marca2009 zmieniło sie moje zycie-urodził się syn.Zyczę Wam powodzenia,dobrego samopoczucia i ..dalej będe zaglądac...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś deszczowo, chłodno i mój nastrój taki jak pogoda za oknem... od rana mnie mdli...nie wiem już co bym zjadła, tylko bym spała..... we wtorek pójdę do pani doktor, to może coś mi poradzi, mam też dostać zwolnienie, bo w pracy to ze mnie żaden pożytek, tylko ziewam, bigam do kibelka i wszystko mnie drażni (zapachy, dźwięki a najbardziej klienci....biedni ludzie, ehh te hormony;)) miłej niedzieli życzę i buziaczki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie też dziś paskudna pogoda, leje caly czas. Ale samopoczucie jakoś lepsze. Któraś napisała,że ból głowy połączony z mdłościami to nieziemska mieszanka, zgadzam się z tym ja mam tak niestety często. To mnie wykańcza i też mdłości wtedy kiedy jestem głodna, a jak mam mdłości to nie mogę jeśc i tak koło się zamyka. Także czekam na drugi trymestr z utęsknieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje od rana:( Czułam się dziś dobrze dopóki siostra nie zaczęła piec ciasteczek Normalnie zjadłabym kilka jeszcze gorących a dziś kiedy je wyciągnęla z piekarnika tak mnie ten zapach zemdlił:( w całym domu capi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamla220579
Witam :) Czemu znowu pisze hm bo wiezyc sie nie chce do czego ludzie potrafia byc zdolni :( wyjechalam w czwartek nad jeziora dopiero wlasnie wrocilismy i co ja tu widze 13:02 [zgłoś do usunięcia] kamila220679 Dziewczyny bardzo was chcialam przeprosic za to wszystko,na tamtym topiku tez juz przeprosilam. Ja jestem juz po prostu taka nerwowa,wybaczycie mi??????? Przyznaje sie ,ze to ja prowkowalam na tamtym topiku,i przyznaje,ze to moje wypowiedzi sa czesto obrazilwe ,ale postanowilam sie zmienic dla dzidzi,chce byc wkoncu lepsza osoba" To niestety nie ja ja zawsze mialam i mam 220579 :) Zalosni chorzy ludzie staja na glowie i mysla ze kogos zniszcza ,stworzyli sobie piekny swiat w necie a tak naprawde ktos kto to robi powinnien poddac sie leczeniu bo nie jest zdrowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długo był spokój
i znów się pojawia ... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za długo był spokój
taką ciąże masz zagrożoną,plamisz a nad jezioro wyjezdzasz ... ty z głową coś masz dziewczyno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAMIESZ KAMILA !!!!!!!! KLAMIESZ JAK Z NUT !!!!!!!!!! Ten fragment o progesteronie utkwil mi dokladnie w pamieci bo specjalnie pytalam meza czy to prawda co tamta dziewczyna napisala ! A napisala jedynie tyle, ze przy zazywaniu progesteronu trzeba uwazac na slonce bo mozna dostac ostudy ( czy jakos tam ) ciazowej i wlasnie progesteron jest za to odpowiedzialny ! Oprocz tego pisala, ze zatrzymuje wode w nogach i TYLE !!! NIE NAPISALA ANI JEDNYM SLOWEM ZE MASZ PRZESTAC BRAC TEN LEK !!!! Dziwila sie jedynie temu, ze lekarz Ci nic na ten temat nie powiedzial tylko doradzal jeszcze wyjazd na slonce do Hiszpanii !!!! Teraz widac czarno na bialym, ze to TY mieszasz !!! Jestem osoba postronna, nie znam ani Ciebie ani tej drugiej. Ale szlag mnie nagly trafia jak ludzie robia z siebie ofiary tam gdzie sa winowajcami !!!! Po co opowiadasz tutaj jej prywatna historie ? Pewnie tylko po to zeby ja osmieszyc i oczernic ! Skad wiesz jak wyglada jej zycie ? Jeszcze kilka stron wstecz po jej ostrzegajacym przed Toba wpisie, pisalas, ze wiesz, ze jej sie dobrze powodzi i ze wiedzie dostanie zycie ( tak mozna bylo wywnioskowac ) a teraz znowu piszesz, ze jest osoba nieszczesliwa, zawistna i zazdroszczaca innym ..... niby czego ona ma Ci zazdroscic ? ona tez ma meza, ona tez ma dzieci - nawet dwojke i ma dostanie zycie ? Czego ma CI zazdroscic ? MIalam racje, INTRYGANTKA z Ciebie i tyle i na dodatek bez odrobiny honoru czy godnosci !!!! Jak zaczyna Ci sie grunt pod nogami palic to zwalasz wine na innych wywlekajac najbardziej intymne szczegoly, informacje ktore ktos przekazal Ci w zaufaniu !!!!! Musze powiedziec, ze daje wiare temu co tu o Tobie pisano, ze straszylas inne forumowiczki ujawnieniem ich danych, ze wklejalas ich linki z nk itp JESTEM PEWNA ZE JESTES DO TEGO ZDOLNA !!!! bardzo to zenujace .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limes ma co najmniej
dwie o ile nie wiecej miarek. Krowiszcze i tyle. Do Kamilki trza sie faktycznie przyzwyczaic ;-) ale w sumie to szczera dziewczyna, a tamto COS to falsz, który stal sie cialem i zamieszkal na forum :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×