Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

heh dobrze, że mamy tą naszą klase ;) dziewczyny piszcie numery pod fotkami, łatwiej nam będzie się potem orientować co się u nas dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloter25
Witam was dziewczyny! Jestem mezem wazki :)Dzisiaj wlasnie moj skarb urodzil wspaniala coreczke jestem z niej naprawde dumny.Tak coreczke do tej pory nie mozemy uwierzyc he!!! Zczelo sie dzis w nocy okolo 2 twardnienie brzucha jak gdyby skurcze coraz czesciej i coraz mocniejsze.Po 7 rano pojechalismy do szpitala a o 2:27 przyszla na swiat nasza Amelia bylo ciezko ale moj skarb tym razem dal sobie rade.Od 10 bylo juz straszne bole czasami byly tak mocne ze juz zona mowila juz nie nie dam rady ale udalo sie , lecz musieli jej troche pomoc rozcieli troche krocze i uzyli przyssawki dzieki temu udalo sie.Gdy dowiedzialem sie ze jest dziewczynka normalnie rozbeczalem sie nie moglem sie powstrzymac.Bycie przy czyms tak wspanialym jest naprawde wazne dla mnie nie wiem jak niektorzy moga czuc wstret to tego. Po porodzie dziecko dali mamie.Dla mnie bylo dziwne to ze nie wykompali dzidzi tylko wytarli.Powieddzieli ze jak sie ustabilizuje temperatura to wykapia czyli na drugi dzien.Opieka nad skarbem byla naprawde super wspierali, pocieszali,bylo naprawde z ich strony na piatke podobalo sie nam .Fajnie jest przezyc cos takiego pozdrawiam moz Wazki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a jak nie to i tak was wypatrzę hehe ale najgorsza będzie beka jak ważka za chwilę się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy, za szybkie potwierdzenie ;) WAZKA - GRATULACJE !!! (dla męża oczywiście też ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHA DZIEWCZYNY JEDNAK WAŻKA JEST MAMUSIĄ :) ale ma super, no i jaki cudowny mąż - pięknie napisał :) eh jak fajnie POZDROWIENIA DLA WAŻKI - HEHE NIC PRZED NAMI SIĘ NIE UKRYJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi łezki pociekły jak przeczytałam co mąż ważki napisał..... WIELKIE GRATULACJE!!!!!! dla Ciebie tez Olena, niezla jesteś:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja mam termin tylko dwa dni poźniej od wazki - byłam dziś w szpitalu w sprawie znieczulenia, a babka do mnie "dziewczyno przyjedź na początku marca, co wy wszystkie myślicie, że tak szybko urodzicie", nie ma bata po tym co teraz przeczytałam w poniedziałek jade raz jeszcze i już się mnie tak szybko nie pozbędą ;) kurde ale się ciesze, to już mamy chłopczyka i dziewczynke ;) skopiuje tabelke - wazka jak wróci uzupełni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha weźcie bo aż mi głupio, że taki mały szpieg zemnie :) dziewczyny jak widać nie znamy dnia ani godziny, brak obajwów o niczym nie świadczy, ale pamiętam, ze ważka mówiła, że czop jej odszedł itp. ale szczerze jak ja jej zazdroszczęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko! My tu o smoczkach pitu pitu! Kurcze Ważka miała termin po mnie no i nic nie wspominała o objawach:-) Chyba umiem sobie troszkę wyobrazić ile się namęczyła, uff WIELKIE GRATULACJE dla rodziców! Podwójne szczęście bo chyba ucieszyła ich ta niespodzianka pod postacią córeczki. Więc będzie parka:-) Bardzo dobra wiadomość:-) Ja też chcę! no ale może już po weekendzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka - gratulacje ogromne - ale się wzruszyłam czytając Męża (przy okazji pozdrawiam) super - dziewczynka Amelka:) dużo zdrówka i wypoczynku obu dzielnym dziewczynom życzę z całego serca:) no babeczki - zaczęło się:) która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE MAMUŚKI: NICK............WIEK...........TERMIN............PŁEĆ.. . ...........IMIĘ Nikam074.......35.......26.05.....01.03......Rzeszów.... .......chłopczyk GRUBCIA80.....29.......25.05..... 02.03.... pomorskie......... chłopczyk koja2121.......24.......27.05......03.03......Cieszyn... ........chłopczyk Marcys..........21.........??........03.03....Irlandia-M albork.......????? Kasiek26........26.......27.05.....03.03......Szczecin.. ........chłopczyk savanna89......21.......26.05.....03.03......Chorzów.... ......chłopczyk SZCZĘŚLIWA....28.......30.05.....05.03.....Szczecinek... ..... chłopczyk kamelle..........27.......30.05.....06.03....Niemcy/NRW. ...dziewczynka engine30........30.......25.05.....06.03.....zach-pom... ... dziewczynka fasola z bretani 24 .......??........06.03..... lubelskie............chłopczyk joanna84.......25........31.05.....07.03.....dolnyśląsk. ...........chłopiec nika34..........34........01.06.....08.03....Warszawa... ....dziewczynka michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? megan990......27........02.06.....09.03......śląskie.... ....niespodzianka marcellina ....33....02.06.....09.03...rzym/podkarpacie..dziewczy nka natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom... ........chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03......Katowice................????? badka...........28........04.06....11.03....Piaseczno... ........chłopczyk wnika_s........30.........04.06....11.03....krakow/linz. ....chlopczyk motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... .....dziewczynka elakl.............27........11.06.....12.03....Birmingha m.........chlopczyk Kotunia.........30.........06.06....13.03......Legnica.. ...............????? krismam........34.........06.06....13.03.....wielkopolsk a.............????? eluśka85........24.........07.06....14.03.....Szczecin.. .....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03........Łódź..... ........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22....09.06....15.03........Łódź..............chłopczyk LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk Mamula28 ......28........10.06.....17.03.....lubuskie............chło pczyk **tina**.........34.........28.05.....17.03.....Niemcy.. .....niespodzianka Bacha77................................17.03....Ostrów Wlkp............????? saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.gran .....plec piekna mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolsk ie...dziewczynka Izabell1982....26........10.06.....20.03...wroclaw/lond yn.dziewczynka zosia_007......25........14.06.....21.03......śląskie... ..........chłopczyk Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląskie .................????? agulagulaga....26........15.06.....22.03......podlaskie. ..............????? kaczynka.......22........4.06......22.03......Kraków.... ......Chłopczyk Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie..... .dziewczynka Tyrolia..........32........16.06.....23.03.....podkarpac ie............????? mloda0308......23...................23.03......warm-mazu r....chłopczyk monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk Olena119.......24........19.06.....26.03.....pomorskie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok. ......dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26......26.........22.06....29.03.....pomorskie.. ... dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok.. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e .....chłopczyk Klempa.........26..........24.06....31.03.......śląskie. ...........chłopczyk Anulkowa......20..........12.06..19/23.03...lubuskie/zac h-pom....????? Fabiola........34...........19.06....26.03.....mazowieck ie........chłopiec NASZE DZIECIACZKI: nick............D.P.....T.C. ....poród......imię.............waga....wzrost Majek123.....10.02....?.........?..........Kacperek...... .3210......54 wazka85......19.02....?........sn.........Amelka............?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tabelka zaraz zacznie strasznie dużo zajmować- moze wklejajmy już tylko rozpakowane mamuśki? co Wy na to? NASZE DZIECIACZKI: nick............D.P.....T.C. ....poród......imię.............waga....wzrost Majek123.....10.02....?.........?..........Kacperek..... . .3210......54 wazka85......19.02....37.......sn.........Amelka........ ....?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku wiecie co, dopiero teraz jakoś tak do mnie dotarło,że czasu coraz mniej haha i nie znamy dnia,ani godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka gratulacje!!!!!!! Super ,nareszcie coś sie zaczeło dziać! I pozdrawiam męza! No oczywiście się popłakałam jak czytałam wiadomosć ,dzięki za taki opis mój M się utwierdził po nim że tez chce byc przy mnie przy porodzie!!! No i najważniejsze ze macie zdrową dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka :) Kto by się spodziewał. Ważka gratulacje!!! I dla Twojego dzielnego męża również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloter25
sluchajcie dziewczyny jeszcze troche i sie zarumienie to nie ja cierpialem tyle godzin ja tylko uczestniczylem ja podziwiam kobiety nigdy bym chyba na ciaze sie nie zgodzil :). tak wogole zonka miala objawy walsnie tydzien temu kiedy to czop jej odszedl. Pamietam jak mowila zeby tylko jeszcze tydzien wytrzymac do piatku skad wiedziala nie wiem ale wiem ze teraz pojde w totka zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloter25
amelia wazyla 3.73 a reszty nie pamietam dowiecie sie jutro bo nie pamietam z tego szoku he :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jak to czytam to mam gęsią skórkę na ciele. Ważka gratuluję, super, zazdroszczę,że już jesteś po ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowilam ze sie ze mnie płaczka zrobiła, az mi łzy kapią:) wazka i mąż - GRATULACJE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka gratuluje!!! no to teraz chyba zaczniemy rodzic jedna za druga...hehe ja mam termin na 15 a według usg na 1 marca juz sama nie wiem i tak czekam na kazdy sygnał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka gratulacje super nowina:) Szcześliwa Gosia- Tak właśnie ostatnio obserwowałam czy pokazujesz sie na forum mam do ciebie pytanko co do szpitala, czy wiesz gdzie badziesz rodziła? Bo obie jesteśmy z Łodzi:) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×