Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Kurcze, coś nie wchodzi :( ja zawsze soś w tym kompie namieszam :) w każdym razie jest to herbata IRVING Citrus withe a hint of ginger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Ewa spróbuj może trochę coli, mi pomogło ostatnio ale z cola nie ma co przesadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może z tą colą lepiej nie szalec bo to jednak nie za zdrowe ;) Mnie zresztą, chociaż bardzo lubię Pepsi jakoś nawet od niej odrzuciło i strasznie słodka mi sie wydaje :) Wolę kwaśnego małosolnego ogóreczka :P Właśnie sobie nowy garczek nastawiłam i już sie ich doczekac nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów głodna, masakra jakaś. Robiła któraś z Was badanie HCV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy HCV to to samo co wirusowe zapalenie wętroby? Chyba szczepiona na to byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że nie wiem. Mój gin coś mówił o żółtaczce ale nie pytałam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03.. Kas1ek.................26............27.05...........07.03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie hcv to mój gin mówił, że nie ma konieczności robić. Ja mam zrobić podstawowe - morfologie, mocz i vdrl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, w niedzielę miałam plamienia a później dostałam lekkiego krwawienia :( natychmiast pojechaliścmy na izbę przyjęć. lekarze postanowili mnie pozostawic w szpitalu, dostałam kroplowke z progesteronem i nospą, potem jeszcze luteinę pod język. Nastepnego dnia miałam robione (dopiero!!!) USG i na szczęście okazało się, że z dzidzią wszystko ok.. na dodatek zobaczyłam bijące serduszko!!! i się popłakałam ze szczęścia. Dziewczyny, ja naprawde myślalam , że stracę tę ciążę... czekałam na usg jak na wyrok.. nadal plamię ale już dużo mniej no i plamienia sa juz brązowawe a nie czerwone. Biorę nospę i luteinę pod język ale lekarze nie wiedza tak naprawdę czym to krwawienie bylo spowodowane. dziewczyny, marze już tylko o tym, żeby ten pierwszy trymestr dobiegł końca i zebym mogła juz beztrosko cieszyć się ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też tak powiedział i nie wiem czy robić, a Wy robicie jakieś dodatkowe? Ja zrobiłam sobie toksoplazmoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily white ___ wierze ze wszystko juz bedzie dobrze z Toba i fasolką:) Ale współczuje Ci bo napewo straszna ilośc nerwów zjadłaś.... Ja robiłam jeszcze badania tarczycy bo mój gin mówił ze to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily na pewno będzie dobrze. Moja koleżanka miała plamienia w 6 tyg. ciazy a teraz juz powinna rodzic tylko dzidziusiowi dobrze w lozku:-) A przepisali Ci luteine albo duphaston? Tarczycę też zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily white odpoczywaj duzo i mysl pozytywnie a napewno wszystko bedzie ok trzymam mocno kciuki :) ja tez juz tylko marze zeby minal juz pierwszy trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brzuszku miało być, chyba od tej sennosci pomyslalam o łóżku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję wam dziewczyny 🌼 natka23 - dostałam luteine pod język dwa razy dziennie. Mam nadzieję, że już będzie wszystko dobrze, ale nadal mam mnóstwo obaw. i naprawdę dziewczyny, warto się oszczędzać do końca tego pierwszego trymestru. Chociaż z drugiej strony ja wcale się nie przemęczałam a mimo to dostałam krwawienia... ech, trzymajcie się i dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily wite najważniejsze,że wszystko skończyło sie dobrze.Najwazniejsze,że dziecko ma się dobrze i bije serduszko. Tez chciałabym miec ten pierwszy trymestr za sobą. Odpoczywam ile się da,w pracy się oszczędzam,ale niedługo urlop a pozniej pojde na chorobowe,bo pracodawca mnie wkurza.Fałszywy drań. Wysłałam siostrzeńca do sklepu :) a co wykorzystam go.Wzięłam go na wakacje i teraz go wykorzystuje taka ciocia ze mne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwolnienie i lekarz kazał dużo leżeć, nie ma co patrzeć na pracodawców, bo często są fałszywi. Tak jak np. mój były szef. Także nie pozostaje nam nic tylko odpoczywać i uważać na siebie ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily matko dobrze, że wszystko dobrze się skończyło :D dzielna jesteś teraz leż i kolanka trzymaj mocno razem :D ja już chcę marzec, bo niedługo osiwieję i zazdroszczę dziewczynom, którym ciąża mija bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie było mnie jeden dzień, a tu tyle stron do nadrobienia :) Mój synek nie daje mi zbyt wiele czasu na wypoczynek... lily white - ciesze się,ze zobaczyłaś serduszko swojej kruszynki i werze,że będzie wszystko dobrze. Najlepiej jakbyś dużo wypoczywała i leżała. Ja w poprzedniej ciąży też dostałam plamienia i do 3 miesiąca prawie cały czas leżałam...ale ten czas szybko mija :) Teraz mam mieszane uczucia, bo nie dość,że przy dwulatku nie ma jak się oszczędzać, to jeszcze czasem trzeba go dźwigać, a jakby nie patrzeć to 15kg...no,ale mam nadzieję,ze będzie dobrze. U mnie jutro 5 tydzień, chciałam jeszcze czekać do wizyty u gin- ale może musze brać duphaston jak ostatnio, więc lepiej podryptam do lekarza. Brzuch mnie też pobolewa, ale wiem, że to normalne. Strasznie mi wypadają włosy od 3 tygodni - i boje się,że jak tak dalej pójdzie to będę łysa hehe Jak myślicie, czy w ciąży można przyjmować np. skrzypovitę? i wogóle bierzecie jakies witaminy? Miłego dnia wszystkim Brzusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 - sprawdziłam odrazu na necie ten feminatal i można brać do 12 tygodnia ciąży, kurcze czyli jednak nie można sobie od tak brać wszystkich witamin, lepiej o tą skrzypovite lub coś przeciw wypadaniu włosom zapytam gina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zapytaj. Po 12 tyg jest feminatal 400 ale nie wiem czy nie dotyczy to tylko ilosci kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** też marcówa ***
Witajcie dziewczyny! Ale dużo już jest marcówek! Ja o swojej ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i jeśli wszystko się ułoży pomyślnie, to też będę rodziła w marcu. Pozdrawiam Was wszystkie i spokojnych 8 (już) miesięcy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejna marcówkę, rzeczywiście jeszcze tylko osiem miesięcy:-) szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×