Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Marcelina my wracamy (M jeszcze wroci posiedziec tu do swiat) z NI i takze obawy co do pracy beda (chodz w razie co jak M nic nie znajdzie sensownego to z moim tatuskiem troszku popracuje i jakos przeleci;) ale jak juz bedziemy miec wszystko inne poukladane to musimy sobie przeciez poradzic..wczesniej sobie jakos radzilismy;)(czlowiek z pracy zrezygnowal aby tu wiecej kasy odkladac na szczytny cel hehe) chodz powiem ci ze czlowiek przyzwyczail sie do takiej beztroski, chyba wiesz co mam na mysli ;) a 3 bit to ciasto takie.....o tu masz linka http://magicznakuchnia.blox.pl/2009/03/Ciasto-3-Bit.html Olena kurcze moze M ci masaz zrobi;) mojemu juz powiedzialam ze teraz jak bedzie mial 2 tyg wolnego to nic jak masaz ktoregos dnia ma mi zrobic hihi wczoraj ogladalam M jak milosc i ta terese czy jak ona tam ma masowala masazystka ehhhhhhhhhhh bardzo bym chciala aby mnie ktos tak wymasowalll tylko ze na lezance powinna byc dziura na brzuch haha kurcze obudzilam sie rano jak M wstawal i mowie przynies mi malinowa herbatke bo juz mnie zoladek ciagnal to jeszcze paczusia mi o 7 z ranca przywlukl takze male buszowalo po tym ze hoho a dopiero teraz lece na prawdziwe sniadanko;) aaaa I KOCHANE chcialam wam zyczyc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w tych naszych magicznych swietach;) aby dzidzie byly calutkie zdrowe i pojawily sie w terminie tak jak jest zaplanowane🌼 Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości! Smacznej wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, przyjaciół jakich mało, przez życie byście szly śmiało! Serca bogatego i ciepłego! No i oczywiście życzę WAM marzeń spełnienia, i każdego małego czy dużego pragnienia! i oczywiscie zajefajnego sylwestra;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka u Ciebie nie ma wody a u mnie zimne kaloryfery.. zaraz pojde do spoldzielni sie wypytam co oni wyprawiaja Moja Mala strasznie kreci sie po mandarynkach i nie wiem czy jej smakuje, czy wrecz przeciwnie. Ostatnio od 2-3 dni zdarzaja jej sie czkawki. DZis rano tez miala a nic nie jadlam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka no to niezle co do wody, powiem ci ze nam kiedys odlaczyli prad, jakies roboty i nic nie moglismy zrobic , ani mleka dla malego nic bo wszystko w chacie NA PrAD JEST . i gdy M juz mial o 9 z ranca jechac do kumpla chociaz mleko dla malego zrobic to prad wlaczyli ehhh co do chust nie mialam ale te dwie sa niczego sobie, ta pierwsza napewno jest bardziej rozciagliwa? od tej drugiej..kurcze ale czy problemu nie bylo by z zalozeniem tego , bo nikt ci przeciez nie pomoze...a wogole male dziecko to ma malo do gadania wkladasz i idziesz i wogole wydawaloby sie ze taki maluszek uwielbia byc przy mamusi blisko serca;) jak to mowia dziecko lubi byc noszone hehe takie cos jest szybsze co do zalozenia i latwiejsze ale chyba nie na dlugo http://www.allegro.pl/item848675072_miekka_chusta_od_narodzin_od_super_sprzedawcy.html ale to juz niech sie wypiowiedza doswiadczone mamy ktore mialy chusty...;) jeszcze ta jest fajna ale masakrycznie droga:O:O http://www.allegro.pl/item848676472_chusta_nati_wyjatkowy_prezent_na_swieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka - dzięki za inf. Rzeczywiście ta ostatnia chusta jest super, na pewno trochę posłuży. Widać, że jest porządna Tylko ta cena... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski widzę, że tu tłoczno he he ;-) Ja też zabiegana, całe szczęście prezenty pokupowane, dziś nawet sobie kupiłam prezencik, a co! Marcelina, to prawda z tymi choinkami, nie pamiętam zapachu lasu mimo żywej choinki. My jeszcze własnej nie kupiliśmy, sama nie wiem czy kupimy, bo święta są nie u nas, a od stycznia się przeprowadzamy na miesiąc, bo u nas będzie remont. Dziś zrobię pierogi i babeczki z makiem. Chociaż już mi się nie chce :) Maluszek mój to chyba w ogóle nie śpi, bo co chwilę dostaję kopniaka :) Życzę Wam wspaniałych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja już tu nie wpadnę przed świętami, więc życzę Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt i żeby dzidziusie się dobrze rozwijały ;) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Oby do marca kobietki:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również nie będzie przez święta. Dołączam się do życzeń kamelle i obyśmy wszystkie w zdrowiu doczekały się naszych pociech brzuszkowych. Radosnych i rodzinnych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tez wpadłam na chwilke życzyc Wam Wesołych,Spokojnych i Rodzinnych Świąt :) :) :) Pochwalę się szybciutko że jestem po wizycie i mój maluszek waży juz 1650g ,odwrócił sie ,wiec ułozony jest głowka w dól i wogóle wszystko ok .To chyba najpiękniejszy prezent światęczny! A teraz spadam piec serownik i łom:) Ciumaski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki. Ja też wpadam na chwilke. Życze Wam kochane WESOŁYCH ŚWIĄT - ODPOCZYWAJCIE DUUUŻO. Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, chyba kazda z nas zabiegana przed swietami:) ja bylam dzis na wigilijce firmowej na 110 osob- co roku robimy u nas w firmie wiec nie wypadalo nie przyjsc - posiedzialam, pojadlam pysznosci i pogadalam z kolezankami :) tak jak olena, wigilie i drugi dzien Swiat spedzamy u tesciowej, a pierwszy dzien u moich rodzicow :) wczoraj upieklam juz babke makowa, rybki sie jeszcze mroza, szyneczka na Swieta swojsko wywedzona - a o reszte nie musze sie martwic w tym roku :) Ja rowniez zycze Wam samych radosnych dni, aby wszystkie dzieciaczki urodzily sie zdrowe i szczesliwie w terminach, aby na wigilijnym stole nie braklo niczego i w ogole spelnienia najskrytszych marzen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Widzę że już życzenia składacie:-) Jutro mamy do pokonania jeszcze kolejne 200 km:-) Nie będę już miała neta więc teraz Wam życzę: UROKLIWYCH I PEŁNYCH CIEPŁA I MIŁOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:-) Oby upłynęly nam i naszym rodzinom zdrowo i spokojnie:-) Buziaczki w brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek zamrażam tylko kapustę z grzybami i pierogi. Samą masę makową też ja mi zostanie ale z kluskami nie próbowałam. Powinno sie udać. dziewczyna_bonda babeczki z makiem ??? Poproszę przepis. u nas przygotowania do świąt praktycznie zakończone. Choineczka stoi od wczoraj, sałatka jarzynowa zrobiona, seromakowiec upieczony. Jedzonko (mój przydział) na jutrzejszą kolację wigilijną się rozmraża. Zostało tylko upiec szynkę i ptaka ale to jutro rano. Dziewczyny życzę Wam wszystkim spokojnych świąt ... i nie objadajcie się za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Swiatecznie dziewczyny zycze Wam by spelnily sie wasze marzenia, nawet te najmniejsze i najbardziej dziwne. Aby nasze zycie zmienilo sie jeszcze bardziej na lepsze od marca i zebysmy umialy byc dobrymi , kochajacymi matkami. buziaki w brzuchaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie rowniez przygotowania do Swiat pelna para, a od rana czeka choinka do ubrania, salatka do zrobienia oraz porzadki;) Wszystkim brzuszkom Ciepłych, Rodzinnych Swiat oraz spelnienia najskrytszysz marzen zycze:) I oby do marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki w ten Wigilijny poranek Życzę Wam po prostu Szczęśliwych Świąt, rodzinnych i pełnych radości z bycia razem i z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczynki ja wczoraj przesadziłam..niby nic takiego nie robiłam, bo tylko dwa ciasta - ale cały dzień na nogach i wieczorem miałam nogi spuchniete jak bańki, aż się przestraszyłam.... na szczęcie teraz już są normalne.. daniami świątecznymi tez się nie martwię, bo wigilia u rodziców, a drugi dzień świąt jak co roku u cioci... o ile będzie czas to zaglądne tu jeszcze :) Życzę Wam by te Świętą minęły w ciepłej rodzinnej atmosferze, a przede wszystkim w zdrowiu i spokoju :) Żebysmy wszystkie szczęśliwie przeżyły je w gronie rodzinnym bez dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Brzuszki ciepłych, spokojnych i pełnych miłości świąt... Szczęścia w Nowym Roku, abyśmy wszystkie spełniły się w naszej nowej roli - matki, aby nasze Maluszki urodziły się zdrowe i w odpowiednim dla nich czasie. Jeszcze raz spełnienia marzeń i wszytskiego najlepszego! Dziękuję Wam za Waszą obecność tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście również dołączam się do życzeń: Ciepła rodzinnego, dużo pogody ducha, uśmiechu oraz samych radosnych dni w Święta Bożego Narodzenia oraz sukcesów i zdrowiutkich dzieciaczków w Nowym Roku. Niech Maryja z Dzieciątkiem opiekuje się wszystkimi brzuszkami. Niech maluszki będą pociechą i szczęściem na całe życie, a nam niech niesie radość w tworzeniu kochającej się rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEY HEY! Wesolutkich i pachnacych ciastem swiat zycze wszyskim marcoweczka!!!!!! I dziekuje temu co wymyslil skype i satelite, dzieki niemu mniej odczuwam dzielace mnie kilometry od domku:) Smacznego karpika!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Dziewczynki w te Święta Bożego Narodzenia życzę spokoju i radości a Nowy Rok obdaruję pomyślnością i szczęściem . Życzę szczęśliwych rozwiązań i duuużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania dla wszystkich Brzuchatek. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez zycze Wam dziewczyny pieknych, wesolych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia a przede wszystkim duzo zdrowka dla Was i brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja juz jutro wracam do PL:))))))juz sie spakowalam (zreszta bylam odkad tylko przyjechalam:)))))no i juz w niedzielke bede!!!Pogoda narazie nie jest zla, wiec mam nadzieje, ze szczesliwie dolece, mam juz kupione batoniki z czekolada, cukierki z kawa i mam nadzieje, ze jakos utrzymam to cisnienie w normie! Jak dacie rade to trzymajcie za mnie kciuki, bym doleciala spokojnie i bez zadnych niepotrzebnych przygod:)odezwe sie jak dolece!!! buzka brzuszki - spedzajcie milo swieta i duuuuzo odpoczywajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Dziękuję za życzenia :) mała brzuchatka - leć spokojnie, nie denerwuj się, będzie dobrze :) Najważniejsze, że będziesz w domu :) Ja już dziś nic nie jem, obiecałam sobie :( W sumie wcale dużo nie jadłam, ale chyba ciąża + jedzenie spowodowały u mnie dolegliwości jelitowo-żołądkowe. Piję miętę i naprawdę nie jem za dużo. Ech, te święta... Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka ja mam solanke zabłocką, jedną z tych z linków. Jak dajesz radę w święta z jedzeniem? U mnie całkiem nieźle, myślałam że będzie gorzej, przynajmniej nie ma uczucia przejedzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, no i prawie możemy napisać, że święta święta i po świętach, :) co wam przyniósł mikołaj? Mi mój M kupił 2 książki - 1 ciąża i macierzyństwo, a druga pierwszy rok dziecka ( 800 stron) bardzo bardzo fajna już zaczęłam czytać, a tak wiadomo kosmetyki, perfum, obrus do domku itp. a jak u was z jedzeniem? mi tylko wigilia doprowadziła, że było mi bardzo ciężko a tak spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki Ale dawno mnie tu nie było... ale dużo sie u mnie wydarzyło przez ten czas np. 19 grudnia zostałam żoną:))) no i wiadomo najpierw dużo załatwiania i nerwów przed weselem a zaraz później świeta, ale już nareszcie spokój już sobie i mojemu maluszkowi obiecałam że leżymy do marca i niczym sie nie zajmujemy:))) U mnie już koniec 29 tc od pon. 30,Mału wierci sie i wierci jak szalony śmiejemy sie z meżem że aqaaerobik uprawia, kurcze ale ten czas zasuwa... Już nawet dostawaliśmy prezenty od Mikołaja dla naszego synka:))) Kurcze jak tak sobie czasami usiąde i pomyśle to takie niesamowite... Już tak niedługo... Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki świąteczne, życząc wszystkim wam dużo miłości i radości w te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki Ale dawno mnie tu nie było... ale dużo sie u mnie wydarzyło przez ten czas np. 19 grudnia zostałam żoną:))) no i wiadomo najpierw dużo załatwiania i nerwów przed weselem a zaraz później świeta, ale już nareszcie spokój już sobie i mojemu maluszkowi obiecałam że leżymy do marca i niczym sie nie zajmujemy:))) U mnie już koniec 29 tc od pon. 30,Mału wierci sie i wierci jak szalony śmiejemy sie z meżem że aqaaerobik uprawia, kurcze ale ten czas zasuwa... Już nawet dostawaliśmy prezenty od Mikołaja dla naszego synka:))) Kurcze jak tak sobie czasami usiąde i pomyśle to takie niesamowite... Już tak niedługo... Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki świąteczne, życząc wszystkim wam dużo miłości i radości w te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×