Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Marcelina nawet nie wiedziałam ze Cie coś takiego spotkało :( a swoja droga postawa lekarzy "piekna i wzorowa" :o wlasnie dlatego cała ciaze chodziłam na prywate wizyty i w razie "wypadku" zawsze mozna sie skonsultowac z lekarzem i działac ehhh w polsce cos takiego jak nfs nie istnieje.... chyba ze dla zdrowych jedynie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja tezwlaczam suszarke zeby uspokoic mloda:)a wiec nie jestem sama:)zamowilam plytke na allegro ale jeszcze nie doszla:(tam sa odglosy odkurzacza, suszarki,jakisz szum fal itp. Na pewno napsize czy sie sparwdzila jak tylko wyprobuje:) Mamy gosci przez ten majowy weekend i jestem juz zmeczona nimi:(marze zeby byc tylko z M i dziecmi:)dzis jada wiec sie ciesze:)ja dalej walcze z ta suszarka zeby mloda sie wyspala:) jak nie chce spac jest taka slodka ,ciagle sie usmiecha, w nocy tez spi ldanie wiec nie mam co narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po chrzcie, ktory odbył się w sobotę - malutka przespała całą msze, normalnie w szoku byłam ;) Dziś moja szkrabusia kończy 2 miesiące jejku jak to szybko leci ;) Póki śpi nadrabiam czytanie co tam u was ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek ale masz fajnie..my musimy czekac do pazdziernika wrrrr no coz ... Marcelina no wlasnie na dniach mialam zaczac biegac ale o pokarm sie boje i jak ci tak pediatra powiedziala to ja na razie przy skakance zostane..a no i na basen dzisiaj lece;) przezyjemy;) wogle jest przepiekna pogoda i M patrzyl na mapce gdzie by tu pojechac bo wypadl jedynie na miasto czy parku to szkoda tak pieknego slonca...moze ogrod rozany...czy juz beda roze? ja po M kataru i bolu gardla dostalam , juz mi przechodzi..lecze sie tym czosnkiem, czasem paracetamol w plynie hehe, witaminka C ..na szczescie mala sie trzyma...juz niedlugo nastepne szczepienie...oj leci ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam :0 wczoraj dopiero maly zasnal o 23.30 meczony biedny kolkami zaczynamy z moim M dosyc powaznie sie zastanawiac nad zmiana mleka tego co nam zapisala pediatra na recepte na bebilon pepti, maly strasznie cierpi a my razem z nim, doczytalam na stronie bebilonu ze bebilon pepti jest na kolki wiec teraz jestem bardziej sklonna aby zmienic mleko na to co zapisala, sama niewiem ciekawa co to za roznica pomiedzy bebilon comfort ( nie na recepte a rowniez na kolki i wzdecia) a bebilon pepti , myslicie ze na recepte jest bardziej skuteczny? bebilon pepti jest melkozastępczy, sama niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wsparcie i za info o krostkach. Na dzień dzisiejszy Sami ma więcej tych drobnych krostek, ale są tylko na twarzy, za uszkami, pod brodą. Ciekawa jestem, jeśli to od pokarmu to jak długo utrzymają się te krostki? Póki co nie jem nic mlecznego, nie piję soku brzoskwiniowo marchewkowego, i nie jem ogórka. Wcześniej jadłam jajka i małemu nic nie było...więc może to nie skaza białkowa... Nika mam nadzieję, ze mój pediatra rozezna się na tych krostkach. Mówisz ze przy skazie krostki będą na całym ciałku? Będę obserwować. Czyli co jeśli to trądzik to będzie się trzymał tyko okolic twarzy? Badka współczuję...biedna jesteś...trzymaj się! Najważniejsze że twój Bartuś ma kochającą mamusię...a mleczko...no cóż może być i sztuczne, przy takiej słodziutkiej mamusi, to i takie mleczko będzie mu smakowało. Marcelina nawet trudno sobie wyobrazić taką znieczulicę w szpitalach...wiele przeszłaś...Uściskaj maleńką zakatarzoną! Motylek to masz aniołka, malutka pewnie wiedziała jaka to ważna chwila i cichutka była :) U mnie pogoda do bani! Szaro, buro i ponuro...nic sie nie chce... Samiego męczył brzuszek jak próbował się załatwić...znów czerwony, prężył się, płakał...Teraz na szczęście zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek taka pogoda ze mojemu synkowi nawet marudzic sie nie chce :D Dzisiaj to moge powiedziec ze mam aniolka. Obudzil sie o 6 ale gadal do zabawek i prawde mowiac zasnelam... o 8 sie obudzilam i tez do nich gadal i teraz nie wiem czy on dwie godziny gadal czy jakas mial przerwe :P w kazdym badz razie zjadl o 8 a potem spal do 12 :) zjadl, chwilke popatrzal jak zmywm naczynia i prostuje wlosy, potem przestalo mu sie to podobac i zobaczylam ze ziewa czyli jest zmeczony.. zrobilam mu 30ml herbatki zeby sie przy niej uspokoil no i padl :) a dzisiaj o 17:30 "tesciowie" przyjada do mnie :o dobrze ze wczoraj porzadki zrobilam to teraz zamiast latac ze szmata po mieszkaniu to moge isc spokojnie na spacerek z malym :) Jest szaro buru no ale nie pada wiec tzreba sie ruszyc.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak kropki :o bede trzymac parasol w jednej a wozek w drugiej rece... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziś wszystkie maluszki mają dzień spiocha, nasz też usnął, a ja zdążyłam dzięki temu poćwiczyć, aaa i oglądam czasem słońce czasem deszcz już sama niewiem który raz, bardzo podobają mi się indyjskie produkcje. muszę sobie pościągać inne tylko ciekawe kiedy obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena- my mamy przepisane bebilon pepti. Mały nawet je lubi, chodź podobno jest strasznie niedobre i dzieci często nie chcą go pić. Fakt na opakowaniu jest napisane, że działa też na kolki. Jest to mleko m.in. dla alergików. Nasz ma skazę białkową - podobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka a jak u ciebie objawiała się ta skaza? Piszesz że maleństwo "podobno ją ma", więc za bardzo nie ufasz diagnozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena- to prawda. Pediatra w pierwszej chwili jej nie zauważył. Zobaczyl to ortopeda. Jak później powiedziałam pediatrze o tym to powiedział, że być może tak jest, ale do końca nie jest przekonany. Niestety ze względu na to, że sama miałam skazę białkową kazał (wcześniej prz karmieniu nat. ) odstawić nabiał, a teraz przepisał mleko dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawiała się krostkami czerwonymi blisko szyi i na policzkach oraz szorstkimi brwiami i łydkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka a czy przy tym mleku twoje maleństwo cierpi na kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Badka! Póki co to obserwuję Sama i sama nie wiem jakie to zmiany na jego buźce są...to takie drobne krostki, część ma czerwone place wokoło, a część nie. Sama nie wiem czy to bardziej skaza czy trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj maluszek tez cos dzisiaj narzekal...bol brzuszka, na szczescie poszedl juz baczek, kupa, dostal jedzonko i spi...a wczoraj jak nie mogl zasnac to o 23 wzielismy Matiego na przejazdzke, w ciagu 10sekund juz spal:)smiejemy sie z M, ze w czasie ciazy duzo podrozowalam to i on nie potrafi innaczej zasnac jak bedac w podrozy normalnie jakies jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena- mój nie miał kolek wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pojawiły się jakieś dziwne krostki, kurczę ciągle coś :( takie czerwone, są pod brodą, za uszkami i na szyjce Ciekawe od czego Proszek używamy cały czas ten sam, mleko też Nie mam pojęcia co jest grane Dziś całe południe na dworze i mała śpi jak aniołek, tylko pobudka na zmianę pieluszki i jedzonko :) mam nadzieję, że taka pogoda się utrzyma na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluszek juz zasnal wiec i ja powoli sie klade Badka trzymaj sie dzielnie!!! Olena ja nie wiem czy potrzebne sa jakies badania piersi, ale wydaje mi sie ze pasowaloby zobaczyc czy nie ma jakis malych zatorow, czy jakis guzkow...wydaje mi sie ze powinnismy od teraz robic badanie piesi przynajmniej raz na rok jak tez cytologie nigdy nie bylam nadgorliwa co do badan, ale mi jeszcze nikt nie badal piersi, a wydaje mi sie ze duzo sie dzialo w naszym organizmie, wiec pasowaloby to sprawdzic jak bede u lekarza na szczepieniach to popytam, jak niezapomne, bo ostatnio czasmi zapominam jak ja sie nazywam...a do tego mojemu M cos dolega...ech mam juz dwoje dzieci do opieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka współczuje z całego serca i rozumiem cie doskonale :( ja mam powikłanie po cc i tez opatrunki mam robione 2 razy dziennie :( przez ten cały stres i mleka tyle co kot napłakał :( ale co zrobic tak miało być ! u nas tez dzis małego dopadły kolki :( płacze i płacze podajemy mu infakol ale guzik daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja dzis mialam dzien pt bez kija nie podchodz:( straszne nerwy mialam na wszystko dookola. wrrrrrrrrrrrr ale o dziwo mala byla w miare spokojna, jak na taka co nastroje matki wyczuwa. dziewczyny kupowalyscie wozki w sklepach internetowych, podpowiedzcie jakis sklep. Kolezanka chce zrobic siostrze prezent i kupic jej trio ale nie wie na jaki sie zdecydowac. powiedzialam , ze popytam na forum, moze cos wspolnymi silami znajdziemy. chciala kupic tutaj i wyslac, ale chcemy najpierw porownac ceny czy gra warta swieczki. Dziekuje z gory. dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcellina ja już 2 wózki kupiłam na bobowozki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana co tak cichoo? dzisiaj pogoda do dupy wrecz:( ale tutaj nigdy nic nie wiadomi , rano pada a po poludniu grzeje ino rowno wiec mam nadzieje ze sie cos poprawi ehh Moja juz nie ma tych krostek z bialymi czubkami za to sa te czerwone...np. jesli karmie ja z prawej piersi to na prawym policzku bardziej sie krostki czerwienia a i na brodzie no zalezy gdzie w danym momencie wyskocza..pewnie od ciepla na razie sie tym nie przejmuje..ogladam oczywiscie i patrze czy na ciele jej nic nie wyskakuje...tak jest ze jak cos sie dzieje w organizmie dziecka to zobaczymy to przez skore ale nie zawsze to oznacza ze sobie male z tym nie poradzi..i po prostu przejda te krostachy...na co licze..takze na razie luz ale trzymam reke na pulsie zreszta teraz lezy i spi;) , temp w sam raz i nawet nie widac ze ma jakies krostki a po jedzeniu takie plamki od ciepla ma hehe no i czesto jest umyziana mlekiem:O zrobie dzisiaj rybke w sosie smietanowym na obiad..juz sobie poprzygotowywalam menu na caly tydzien;) a jutro zeberka z kasza .. Mala jak tam u malej? Marcelina nie pomoge co do wozka:( ale prezent fajny.. dzisiaj mialam okno otwarte w nocy i zle mi sie spalo, te odglosyy ehh rano fajnie jak ptaszki cwierkaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina dzięki za książkę dopiero teraz sprawdziłam @ co do sklepu internetowego to ja nie pomogę :( sami właśnie szukamy dobrej oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj wróciliśmy do domu :) Mały różnie sie zachowywał. Raz lepiej innym razem miał humorki. Ale jak wychodziliśmy na spacer nad morze to od razu w kimę i buzia otwarta :D Także się nieźle dotlenił. U mojego te krostki zeszły w sobotę. Podejrzewam alergie na nabiał ale to nic pewnego oraz na rzodkiewki :P To drugie dziwne ale jak odstawiłam tylko nabiał to nowe krostki wyskakiwały a teraz od razu lepiej. Badka bardzo Ci współczuję. Straszne jest to co przeszłaś. Mam nadzieję że już lepiej? Fakt nie wiem co teraz przeżywasz odnośnie karmienia ale pomyśl w ten sposób że małemu będzie lepiej po modyfikowanym przez tą skazę. Ja pomimo że odrzuciłam to co uczula widać że i tak w produktach nie da się całego czynnika alergizującego wyeliminować. Także przynajmniej Bartuś będzie się dobrze czuł po mieszance . W ogóle widać że zadowolony i grzeczny z niego chłopiec :) Zaczeliśmy małego trochę dokarmiać bo apetyt mu się strasznie zwiększył i już wysiadałam. Podajemy mu 1 lub 2 razy dziennie bebiko HA. Marcelina my wózek przez alegro kupowalismy. A co do ksiązki to nam wyszedł średniak pomieszany z wrażliwcem. No i jest taki cycus mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie latte jaki macie koniec końców wózek? powiem ci, że my ze stokke jesteśmy bardzo zadowoleni, nawet na wertepach nieźle się sprawuje więc jest naprawdę spoko... ja dopiero otworzyłam oczy :) oczywiście z przerwami 3-4 godzinnymi na karmienie, bo wczoraj maly jak zawsze nie spal prawie do 1 i dzis kupujemy ten bebilon pepti tak nie da sie zyc dziewczyny ze dziecko tak sie prezy i placze tyle czasu i nic go nie uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie dopiero co wstalam :) tzn pol godziny temu bo Maly sie obudzil na jedzonko, chwilke potrzymałam go na kolankach jak rozmialam przez skype z moim M. Dopadlo go zmeczenie i strasznie zaczal plakac... i znowu uspilam go przy tym dzwieku do ktorego niedawno linka dalam :) otulilam go ciasno kocykiem, ulozylam twarza do mojego ciała w pozycji poziomej (jak do karmienia piersia), puscilam ten dzwiek suszarki i zaczal odplywac :) odlozylam go do wozeczka jak byl juz taki pol swiadomy i wiedzial ze zaraz padnie - nawet nei zaplakal :) Wiecie co, staram sie zeby Arturek jadl i spal wg tego "łatwego planu" z zaklinaczki. Pierwszy dzien byl straszny jak po jedzeniu mial swoja "aktywna faze" a pozniej jak widzialam ze ziewa kladlam go i usilowalam zmusic do zasniecia, ale widze ze z dnia na dzien jest lepiej, a on sie w koncu bardziej wysypia w dzien :) no i mi juz tak rece nie opadaja od jego noszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena w tej chwili mamy mutsy joey silver a teraz szukamy spacerówki w sumie zastanawiamy sie nad graco symbio lub Maclaren Grand Tour LX stokke jakoś zszedł na dalszy plan ale dobrze ze wam się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×