Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

elakl - i jak wrócisz to popraw stopkę, bo tak jak i ja miałam masz pisany 2009 rok jako t.p. ;) ja już u siebie poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elakl trzymam kciuki ,daj koniecznie znać. Ja jutro ide na wizyte i juz nie moge sie doczekać! Mam nadzieje że dowiem się juz cos o płci ,ale bym miała fajny prezent slubny ha ha :) Dziewczyny ajak jest z badaniami prenatalnymi ? To lekarz zleca czy ja sama moge o nie porosic i czy WY robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 ja robiłam prenatalne. To jest tak, że jesli masz powyżej 35 lat lub np. bliźniaki to lekarz sam daje ci skierowanie a jeśli poniżej 35 to sama musisz się na nie zapisać no i wtedy się płaci - ja dawałam 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl daj znać co i jak Nikamo ja nie robie, mój gin powiedział że w moim wieku nie warto oraz że te bedania nie dają 100% pewności, nawet 50% i np wychodzi ze cos jest nie tak i polowa z tych dzieci rodzi sie zdrowa i na odwrót wiec powiedział ze wg niego szkoda na to pieniedzy jak nie jest sie w grupie ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl le masz fajnie hehe natka jestem tego samego zdania, a co do jakis tam wad to mozna to wykryc przez usg jeszcze w ciazy takze jestem tylko dobrej mysli ze bedzie wszystko ok innej mysli do siebie na tym etapie nie przyjmuje...teraz czekam na list ze szpitala kiedy na usg mam sie zglosic takze wtedy troszke stresika bedzie...na razie nie zaprzatam sobie tym glowy bo co to da...trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to jak bylam wczoraj na wizycie u poloznej to dostalam pelno roznych ksiazeczek, jakis kuponow, jedna wielka ksiazke(jest tam wszytsko jakie znieczulenia, pozycje opis wszytskiego po porodzie i przed porodem...dostalam jeszcze plyte jak poprawnie karmic, jak karmic wczesniaki, blizniaki i tam cos jeszcze bylo...ale powiem wam szczerze , problemow z karmieniem nie mialam, bo i zadne zaopalenia sutka ani nic mi sie nie przywloklo a na tym filmie pokazuja jak wiele kobiet przestaje karmic bo po prostu zle malucha przystawia co powoduje mniejsze odciaganie pokarmu, podraznienie sutka, zapalenie(w skutek bolu nie chca przystawiac dziecka a wlasnie czestsze przystawianie zlikwiduje zapalenie) w skutek tego dziecko nie przxybiera na wadze i buch dokarmianie butelka a to juz burzy wszytsko...ze na poczatku trzeba wrecz karmic na zadanie malucha aby sie produkcja mleka do jego potrzeb unormowala..mowie wam madre rady..mam nadzieje ze tym razem tez bede karmic i w razie co sie dostosuje do tych ich rad wlasnie jesli cos nie wyjdzie bo kazde dziecko jest inne...a wczesniej myslalam ze tego sie nie trzeba uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, W czasopiśmie M jak Mama jest zestawienie Kremów na rozstępy przeznaczone dla kobiet w ciąży w różnych przedziałach cenowych od najtańszych w cenie ok 15 zł Ziajka do najdroższych ok 110 zl Mustela. Jak ostatnio byłam u dermatologa proponowała krem Pharmaceris M Foliacti - w cenie 35 zl. od 3 mca ciąży. Ja dostalam pół tubki od koleżanki na spróbowanie Mustela. Jest bardzo fajny.Ma ładny zapach i delikatnie się rozsmarowuje i dobrze wchłania.Niesety cena mnie odstrasza i kupię następny polecany przez dermatologa. Co do siku, ja nadal chodzę często 4-5 razy w nocy mimo,że staram się nie pić przed snem zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś spałam do 10.30, szok, już nie pamiętam, kiedy ostatnio tak długo spałam... jutro kończy się u mnie 12 tc, a moje wszystkie uciążliwości dalej są (mdłości, wzdęcia, ból głowy, senność i zmęczenie), pożyjemy zobaczymy.... jeszcze 11 dni do usg, już nie mogę się doczekać:) oby wszystko było ok elakl, po usg zdaj relację:) miłego dnia, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka dzięki za cynk :-) co do droich kosmetyków to ja przez mojego synka i jego wrażliwą skóre odkryłam apteki internetowe. Zawsze można porównać ceny, a są ogromne różnice w porównaniu do zwykłych aptek. M był strasznie uprzedzony to zakupów kosmetyków z netu ale teraz się przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki Wczoraj się nie odzywałam , bo odebrałam wyniki badania prenatalnego i babkę , która podawała mi badanie poprosiłam aby zerknęła a ona mi powiedziała , że jest wielkie ryzyko urodzenia dziecka z zespołem , jeszcze spojrzałam na inne badania i odbiegały od widełek , więc suma sumarum dorobiła historii , zadzwoniliśmy do lekarza a on aby szybko do niego na interpretację wyników , i jest wszystko ok , babka spojrzała na coś innego , ja wiem z racji mojego wieku jestem w wyższej grupie ryzyka ale biorąc osocze pod lupę jest ok nie ma obaw urodzenia chorego dziecka , ale wiem dla czego mnie na nie skierował na usg przezierności kręgosłupa wyszło jakieś NT nie w normie i to mu się nie spodobało , dlatego , mnie wysłał na badanie , dobrze że na wizycie mi tego nie powiedział bo tydzień oczekiwania na wyniki wydał by się wiecznością , a tak błoga nieświadomość Elek dawaj informację o wizycie :) Pozdrawiam , musze Was poczytać , bo nie wiem co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Krismam dobrze że wszystko w porzadku!!!! Bardzo sie cieszę razem z Tobą! Mnie mimo wieku gin nie wysłal na badania ,jutro go zapytam czy mam je robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Poztanowilam do Was dołączyc z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika34 mamy ten sam termin :) a widze w stopce ze poprzednia ciąza i porod tez podobne daty. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo u Ciebie wsio OK , na pewno by Cie skierował jeśli by coś zobaczył niepokojącego na poprzednim usg , u mnie zobaczył , ale nie powiedział tylko skierował pod pretekstem wieku , jestem mu wdzięczna że nie powiedział na wizycie tylko nakazał zrobić wynik , jak by powiedział to bym się zamartwiała a tak sprawdzone wsio ok i gites . Ty masz jutro wielki dzień , stawiasz na dziewczynkę , hmmm ciekawe , Dziewczynki może zakłady będziemy robić hi hi hi . Witaj Kahna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nikamo dobrze że M nic się nie stało , samochód się naprawi a ze zdrowiem różnie to bywa , życze duuuużo spokoju i uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki dziewczynki za chaos w moich wypowiedziach , ale się pieruńsko spieszę , ciągle jakieś naloty ma , i staram się nie pisać postów po 5 razy co czasami się zdarza gdy ktoś nalotówę mi zrobi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam no własnie a auto juz naprawiaja! Robimy zakłady? Ok to ja stawiam na dziewczynkę! Zobaczymy.A tak wogóle to którejs z Was lekarz juz okreslił płeć? Kaha Witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szukam tej tabelki ale nie wiem ktora jest aktualna (podajcie nr strony) to sie dopisze. Podalam płec w stopce bo mi lekarz na ostatnim usg zasugerowal ze cos jest miedzy nozkami :) . W poprzedniej ciazy bylo dokladnie tak samo i sprawdzilo sie w 100%. Urodzilam chlopczyka 4400 kg, 60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamuśkę:) Elakl czekamy na wiadomości! Co do badań prentalnych to nie będę robić nie ma 100% pewności więc po co się stresować;) wazka ja też dostałam masę takich broszur i kuponów, całkiem fajne rzeczy, można dużo się dowiedzieć:) badka ja również muszę się w jakiś krem zaopatrzyć tyle,że leże w łóżku a m raczej sam mi nie kupi;) za skomplikowane jak dla niego;) Krismam no to Ci niepotrzebnie stracha napędzili!! Asiulek ja staram się codziennie długo spać żeby mi dzień szybciej zleciał;) najgorzej jak m obudzi mnie już o 7 wtedy strasznie ciężko wyleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po usg :) wlasnie wrocilam do domku. Wszystko jest ok ciaza pojedyncza haha dzidzia ma sie dobrze ma juz 7 centymetrow i sobie skakala jak na nia patrzylismy :) serduszko bije wiec to jest najwazniejsze :) jestem teraz w 12 tyg i 6 dniu ciazy i termin na 12 marca. Jejku jak sie ciesze ze wszystko ok i moje malenstwo rosnie:) nastepne usg 29 pazdziernika czyli 20 tc ale jak bede w Polsce pod koniec wrzesnia to pojde do lekarza wiec pewnie dodatkowe usg bede miala :). A wogole to dzidzia na poczatku sobie lezala z raczkami zalozonymi za glowke :) Jak sie dzisiaj czujecie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha urodziłaś naturalnie ? Nikamo skoro masz przeczucie to ok stawiam u ciebie na dziewczę 🌻 co do mnie na samym początku byłam na 100 wę pewna że dziewczyna ale dwa razy już śniłam że to będzie chłopak i tak już zwątpiłam teraz to sama już nie wiem , do tego nie śmiejcie się ale odruchowo do dokumentów dziecięcia wzięłam teczkę koloru niebieskiego i wczoraj to zauważyłam więc może i chłopak , a z młodym się sprawdziła test ciążowy odruchowo mojemu M obwiązała niebieską wstążką bo taka wpadła mi w rękę i jest chłopak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową Mamuśke :) elakl- czekamy na wieści michalka25 - a nie robisz zakupów przez internet? przywiozą do domu i nigdzie nie musisz chodzić...ja prawie wszystko kupuje w necie, bo mieszkam w małym mieście i często nie ma tego co bym chciała, więc kupuje przez internet i przeważnie na drugi dzień mam juz to w domciu :) wyprawkę dla synka też z resztą kupowałam w necie i nigdy się jeszcze nie zawiodłam.... dziś nareszcie doczłapałam się do laboratorium, o dziwo sprawnie pobrała krew, a umnie zawsze te żyły się chowaja na widok igły haha jutro wizyta i usg - juz nie moge się doczekać, bo właśnie jak większośc żyję od usg do usg :) badań prenatalnych też nie robie- bo im poprostu nie wierze wazka - co pysznego robisz na obiad? zapodaj jakiegoś pomysła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obstawiania to ja też stawiam na dziewczynkę :) ktoś tam pisał,że nie możliwe by już czuć ruchy dziecka - a ja się nie zgodze z tym stwierdzeniem..3 razy poczułam obrót maleństwa i wiem,że to jest to - bo nigy coś takiego nie miało miejsca, jak to odczucie. Wiadomo nie ma tu mowy o kopniakach, bo to niemożliwe i za wcześnie, ale salto niuni czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula nie mieszkam w Pl a za granicę ciężko z przesyłką ostatnio zamówiłam książki w merlinie i już dwa tygodnie minęły a ich jeszcze nie ma a miały być po 7d:( elakl mój maluszek w poniedziałek też miał 7cm:) super wiadomości! U mnie na obiadek gołąbki i żurek z kluseczkami chętne zapraszam:) Przeczucie mówiło mi na początku,że to chłopiec ale teraz to już nie jestem pewna Po tych wszystkich przebojach oby tylko urodziło się w terminie i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×