Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam wieczorkowo brzuszki:) Dziękuje za wasze wsparcie:) Jak zwykle mogę zawsze na was polegać:* Poczytałam Wasze opinie i poczulam się naprawdę dużo lepiej. Muszę faktycznie sama zacząc siebie szanowac żeby inni też mnie szanowali:) A jeszcze ta wiadomosć że mamy kolejnego maluszka normalnie aż sie popłakałam:) Też bym już chciała tulić moją kruszynke. Termin mam na 23 marca i wczoraj lekarz powiedział ze małej sie nie spieszy i wsyztsko szczelnie zamkniete:( Pewnie będe kolejna która przenosi ciąże:/ tak sobie mysle ze jak już mam przenosić to do 2 kwietnia bo wtedy mała zrobi mi prezent na urodzinki:P chociaż z drugiej strony to myslałam ze świeta wielkanonce już spędzimy z moją niunią:( Mogłaby już sie urodzić:(:(:( To czekanie jest najgorsze:/ Aha i ostatnio rozmawiałyście o zwolnieniu i macierzyńskim. Ja dostałąm od lekarza zwolnienie do 30 marca i za tydzień mam wizyte a potem nast epną do 30 marca wiec jeśli nie urodze to pewnie dalej mi przedłuży L4:) Pod tym wzgledem mam lekarza wporzadku. Pwiedzcie mi mamusie jeszcze jak to jest z macierzyńskim? Kiedy powiadomić zakłąd pracy o narodzinach, czy jakieś dokumenty im dostarczyc i czy pisać jakies podania o macierzyński bo ja jestem w tym kompletnie zielona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny mam pytanie odnosnie herbaty z lisci malin. A wiec kiedy najlepiej zaczac ja pic, w jakich ilosciach i jak ona dziala. Dzis ja kupilam ale pani w zielarskim powiedziala, ze ona dziala na 100% na przyspieszenie porodu i wie z wlasnego i nie tylko przykladu ze dosc szybko, od zaczecia picia, po dwoch dniach mozna juz urodzic, czyli bardzo szybko. Macie jakies wlasne doswiedczenie odnosnie picia herbaty?? bo ja sie mam 2 tyg do terminu i zaczelam sie zastanawiac co mam robic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnsmile ja pije juz tydzień i wogóle nie działa tylko do kibelka biegam:) Kurcze ,mam juz wszystko spakowane do szpitala,dzwoniłam do połoznej będzie na mnie czekać i na 100% zostawia mnie na oddziale,.Brrrr cykora to ja mam niezłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnsmile na takie przyspieszenie porodu jak powiedziała ci pa/ni w zielarskim to napewno nie działa. Normalnie można ja pić od 36 tygodnia ciąży, podobno zmiękcza szyjkę macicy. Nikamo74 nie martw się kobieto, nareszcie stanie sie to co powinno. Na porodówce trzeba być dobrej myśli, wtedy podobno wszystko idzie sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tą herbatę piję od kilku dni i opórcz lekkiego przeczyszczenia na początku picia na mnie nic nie działa. nikamo głowa do góry :) będziecie w końcu mieli małego przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no dzieki, pewnie na kazdego inaczej, ale widze, ze na zadna z was jeszcze dobrze nie podzialalo, nie wiem co ona miala na mysli, ale mnie nastraszyla, ze porod gora po dwoch dniach moze nastapic, ze to sa ziola i dzialaja... ale chyba w 38 skonczonym tyg mozna zaczac ja pic, a co ma byc to bedzie... jedno jest pewne, ze nie moge sie doczekac Maleństwa, a na miejscu Nikamo juz chyba wyrwalabym sobie wlosy z glowy. Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asians bardzo Cie przepraszam i ciesze sie, ze sie na mnie nie obrazilas, bo ja kompletnie nic nie wycinalam, a jedynie poprawialam wyglad wizualny...no ale informatykiem nie jestem, wiec cos moglam przez przypadek nacisnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) zapowiada am się dziś znowu piękny, słoneczny dzionek :) ja w nocy obudziłam się z brzuchem twardym jak skała, aż nie mogłam się przewrócić z bok na bok, myślałam że to skurcz- a to była nóżka lub dupka mojego synka tak wypchana :) coraz ciaśniej tam klopsikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla badki super że ma już maleństwo :-) Strasznie mnie dziś biodra bolą i pachwiny nad ranem się przebudziłam i nie mogłam sobie miejsca na łóżku znaleźć tak bolało:-( A dziś biorę się za pranie bo mąż wczoraj przywiózł mnóstwo ubranek od siostry dla maluszka :-) Wątpię czy ja go nawet zdążę w to wszystko ubrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) śnił mi się dziś nasz mały oj jak doczekać się człowiek nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się jeszcze raz wpisuję bo mnie ktoś zapomniał:-) Nikam074.......35.......26.05.....01.03......Rzeszów... . ......chłopczyk Kasiek26........26.......27.05.....03.03......Szczecin.. ........chłopczyk nika34..........34........01.06.....08.03....Warszawa... ....dziewczynka michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? megan990......27........02.06.....09.03......śląskie.. .. ...niespodzianka natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom... ........chłopczyk krismam........34.........06.06....13.03... ..wielkopolska.............????? Agaaa159.......24........07.06....14.03........Łódź.. ... ....... chłopczyk LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk asians..........29.........08.06.....15.03.....małopolsk a.........chłopczyk Minea777......35.........14.06.....15.03.......cieszyn... .......chłopczyk Mamula28 ......28........10.06.....17.03.....lubuskie...........chło pczyk **tina**.........34.........28.05.....17.03.....Niemcy.. .....niespodzianka saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.gran .....plec piekna mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolsk ie...dziewczynka Izabell1982....26........10.06.....20.03...wroclaw/lond yn.dziewczynka Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląski e .................????? kaczynka.......22........4.06......22.03......Kraków... . ......Chłopczyk Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie..... .dziewczynka monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk Olena119.......24........19.06.....26.03.....pomorskie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok . .....dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26........26.......22.06.....29.03...pomorskie.... ..dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok .. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e ....chłopczyk Ania20203......20.........23.06.....30.03...podkarpackie......chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) marcelina-pytalas o jogging.Ja bym sie wstrzymala jeszcze na twoim miejscu. Sciegna,wiezadla i miesnie sa jeszcze dosc luzne po porodzie i moze sie cos naderwac. Musisz koniecznie swojego lekarza,albo polozna spytac jak u ciebie macica wyglada-czy sie juz obkurczyla ladnie. ale na kije-to bym poszla na twoim miejscu. Po malutku,spokojnie. mamusie-robicie cwiczonka na obkurczanie macicy?podobno super sprawa. tina-pytalam poloznej,no i rzeczywiscie-w szpitalu juz nawet pare godz.po porodzie jak sie dobrze czujesz mozesz robic te cwiczonka. od razu tez mozna sie na kurs zapisac. Fajnie-czuje taka motywacje do porodu:) bo tak szczerze,to mi sie tez az tak nie spieszy....jakos tak mi dobrze w dwupaku. No chyba,ze mnie cos boli-to mam dosc. ale ktoras z was tu tez tak pisala ostatnio-ze jej sie nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa82
Witajcie marcóweczki. Jeśli można to i ja dołączę, co prawda późno, ale zawsze ;) Nie pisuję za często, ale czytam co u Was słychać :) Termin mam na 20stego, ale póki co narazie cicho :) Pranko już zrobione dla maluszka, pokój już czeka, a mąż w nerwach :) Jak narazie czuję się dobrze, tylko skarpetki ciężko włożyć hihihi ;) O, jeśli możecie to podajcie link na nk, chętnie się dopiszę, jeśli można :) Piękny dziś dzień :) Pozdrawiam wszystkie brzuszki oraz wszystkie dzielne mamy z maluszkami :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki ślę Wam szybko się pochwalić, że 4.03 urodził się Mateuszek - nasz synek przez cięcie w 38 tygodniu. Ważył 3.99 kg i 56 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana - ale mi się dobrze spało :) Qassandra - serdeczne gratulacje. Duży chłopak :) Wiecie, co dziewczyny. My to mamy fart z naszymi porodami. Nie wydaje Wam się, że to najlepsza pora na rodzenia dzieci? Za tydzień będzie piękna wiosna za oknami, przyjemnie będzie wyjść na spacerek z maleństwem. Zaraz lato i malec znów całe dnie na świeżym powietrzu będzie mógł spędzać. Poza tym idą piękne i kolorowe święta, a my nie będziemy musiały prawie nic na nie szykować - w końcu w połogu będziemy i należy się wtedy dużo odpoczynku :) Ależ cudowny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almeria, czy jesteś? Mam pytanie, gdzie mieszkasz (nie chcesz nie musisz pisać). Pytam, bo ja też pochodzę ze świętokrzyskiego, choć teraz mieszkam w Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Badka gratuluje dzidziusia :) Qassandra ale wielgasnego Maluszka urodziłas!! moje gratulacje :) Saskiana ja na razie zadnych cwiczen na obkurczanie nie stosuje bo ledwo sie ruszam... W ciazy w ogole mnie kregoslup nie bolał za to teraz trudno mi sie wyprostowac, ale w przeciagu paru dni stracil mi sie prawie caly brzuszek :) podczas karmienia odczuwam silne skurcze macicy... Chyba to ze Arturek tak lubi wisiec na piersi przyspieszylo sprawe. Nikamo nie bój się :) Przytulisz swojego Maluszka w koncu :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka, jak się dziś czujesz? Czy humorek lepszy? Mam nadzieję, że przemyślałaś sobie wszystko :) Trzymaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m codziennie przemawia do Karola, żeby już wychodził - ależ chce mu się dziecka :) Dobrze, że malec słucha mamusi i siedzi grzecznie;) nie spiesząc się na świat. Im bliżej porodu, tym bardziej przerażające są dla mnie wizje nadchodzących zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisipolenta mieszkam niedaleko Tarnobrzega, ale to już jest świętokrzyskie.W Kielcach studiowałam. A skąd TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ide zobaczyc sie z moi maluszkiem:)))meza dzisiaj zabieram, bo sama bym sie chyba nie wgramolila na ten samolot:(boli jak diabli, a kluje tam na dole......szkoda gadac. Wieczorem nawet ograniczam sie z piciem, by nie wstawac w nocy, bo nie moge sie zwlec. Wczoraj bylam w sr i bylo o pologu, podkreslala jak wazna rzecza jest wsparcie M w najblizszych dobach...podobno 90%kobiet przezywa trudne chwile i jakos przez to przechodza, ale sa wyjatki ....i polozna mowila ze to naprawde trudny temat - radzila duzzzooo dystansu miec do siebie jako do odnalezienia sie w roli matki, by nie wymagac od siebie za wiele...dac sobie i maluszkowi czas....to tak w skrocie, ale wydaje mi sie to wazny temat, by nie ''zagubic'' w tym wszystkim siebie i sluchac swojego wnetrza a nie rad wszystkich wokol tyle madrosci...a ja spadam na spotkanko....oby juz sie szyjka przygotowywala do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Brzuchatka wszstkie damy rade :) Ja praktycznie teraz jestem zupełnei sama. Po szpitalu skok na głęboką wodę bo przy moim zerowym doświadzceniu z dziecmi musiałam nauczyć się sie wszytskiego - nawet juz sama kąpałam :) i pierwsza trudna noc kiedy jeszcze nie znajac jego potrzeb przy kazdym jego "jeknieciu" wstawałam i robiłam tzw kompleks czyli przewijanie + karmienie :P i bylam tak padnieta ze nie wiedzialam jak sie nazywam. Fakt ze przydalby sie M... bo łapie małego dołka tak patrze na moją figurę teraz, ale całe szczescie nie mam czasu na uzalanie sie nad soba :P W ogole wiecie ze zle sie czuje bedac "szczupla"?? Ja chce brzuch :D Dziewczyny wiecie moze ile mniej wiecej trwa "regulacja laktacji"? Dzisiaj zalałam całe łóżko.. Leci ze mnie jak z dojarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×