Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaa
Dziewczyno wez juz stad idz... Bedziemy pisac co chcemy-takie sa uroki Interneru ;p Ty wroc juz na swoj topik,bo bylo ok,dopoki nie zaczelas mieszac :)) Laski ja ide na rolki;) Pozdrawiam i piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje bysmy nie czytaly wypowiedzi dziecka powyzej:) ignorancja jest lekarstwem na wszystko::):) nie mam pojecia jak to zrobic by postronne osoby nie wyczytaly danych na nk...macie dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
nie chce mi się juz dzisiaj tu zaglądać ta trollika namieszala pa jestem zla pa.wkur takie osoby!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI nie daj jej satysfakcjii-temat zamkniety i koniec:) a ktos taki wogle istnieje?-mi sie wydaje ze nie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
:D sisi kochanie jesteś ode mnie 3 lata młodsza (jeżeli w nicku masz wpisany prawdziwy rok urodzenia), więc to nie ja jestem dzieckiem, chociaż pochlebiasz mi tym, że mnie odmładzasz:D "Ja proponuje bysmy nie czytaly wypowiedzi dziecka powyzej" --> to co mówiłam - "chodźcie wszystkie się z nią nie bawimy" --> to jest właśnie przykład dziecinady! KIKI jeżeli prawda w oczy kole i parę zdań tej prawdy cię wkur.wia i wyprowadza z równowagi, to wybacz, ale nie powinnaś starać się o dzidziusia, bo małe dzieci często płaczą-wiesz? Tak zupełnie bez powodu. I często trzeba im zmieniać "obsrane" (jak to napisała katarynka) pieluszki, poza tym wymagają bezgranicznej cierpliwości i silnych nerwów, jak również trzymania na wodzy negatywnych emocji. Niezrównoważone osoby jedynie mogą wypatrzyć psychikę takiego malca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba bede uciekac bo was nie ma;( a rolki fajna sprawa..jeszcze nie jezdzilam..ale przymierzam sie do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogle
ja wiem kto sie do was przypaletal...nam tez juz namieszala ta osoba , problem zostal zgloszony do adm...osoba namierzona wiec kwestia czasu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
wróciłam!!!!nie zwracajmy na to uwagi i nie dajmy się było fajnie i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaaaaaaaaa wrócilaś ztych rolek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
odezwijcie się :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryniaaaa
hihih nie ma co:)) Ja jestem -sisi ja Ci wysle na Tw maila n-k :)) Musisz wyslac mi tylko zaproszenie i jak Cie dodam bedziesz mogla mnie zobaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
co??????? to ty katarynkaaa teraz to juz nie wiem co jest grane!jak rolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaa
Tak to ja;)) chyba nika se zaczernie;)) Wrocilam z rolek i sie odstresowalam :)) A co u was..ja w ogole nie mam dzis caly dzien apetytu i zastanawiam sie czy nie odwloac operacji,bo nie chce brac antykoncepcji,bo moze sie torbiel mi odnowic....tak se cos wmawiam,ale nie wiem czy to prawda??Jutro dzwonie do ginka i jak to potwierdzi przekladam operacje na pazdziernik-tuz po @@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ja bym tego nie robiła będziesz tak co miesiąć odwlekać no co ty szkoda czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
idę spać do juterka jestem zmęczona PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
osz kurde sama juz nie wiem kochane...dzieki za rady;)) Wiecie co moj maz dzis byl zalamany obiadem-a raczej jego brakiem...ale mi sie smiac chcialo jak se przypomnialam,ze wszystkie w tym samaym czasie pisalysmy i nie bylo czasu na ugotowanie obiadku ...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Sisi zlotko jutro Ci wysle kontakt na n-k,bo fdzis mi sie nie chcialo otworzyc wp :( Fragolinkoo witamy:) wpisuj sie kochana do tabeleczki -powieksza nam sie grono-jak ladnie;))) Aha-dziewczyny piszcie jak was cos boli-nie ma co w sobie tego wlumic.. Ja spadam,bo maz krzyczy,ze sie uzaleznilam(co jest prawda)..BUIZKAI slodkich snow :**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze pozaczerniajcie sobie niki jesli macie taka mozliwosc? Ja tez juz glupieje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikogo nie ma o tej porze.Troll chyba jest zly ze nikt sie nie chce z nia bawic i z kazdego topiku ja gonia.Nie rozumiem gdzie jest problem i czemu ona ich szuka.Jak jej nie pasuje ze sobie cukrzymy to niech zalozy wlasny topik gdzie nikt nie bedzie lubiany. Dziewczyny zaczernijcie sie koniecznie.Dolacze sie chetnie do naszej klasy do grona znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha33 - a w co ja się mam z Tobą bawić? W ubliżanie sobie tak jak Wy to potraficie? Nie mój poziom!:P I pokaż mi CHOCIAŻ JEDEN, JEDYNY topik, z którego mnie ktoś pogonił? Rzucasz słowa bez pokrycia. I które z moich słów wskazują na to, że szukam problemów? I czegoś nie doczytałaś. Ja nie muszę zakładać nowych topików i szukać akceptacji wśród jakiegoś dziwnego grona, bo mam już swój jeden własny, działający znacznie dłużej od waszego, gdzie wszyscy się wzajemnie lubią, szanują, już dawno powymieniali się adresami, telefonami i namiarami na GG i Naszej Klasie, więc niepotrzebnie się tak podniecasz moja droga własną elokwencją i erudycją:P Jeszcze jedno. Jeżeli uważacie, że nikt spoza waszej kilkuosobowej grupki Was nie rozumie, nie jest wam w stanie pomóc i jest do was wrogo nastawiony, to macie rację: cuda się zdarzają, więc liczcie na cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
witam nową kolezankę fragolinka mam nadzieję że jesteś tą za którą śie podajesz bo po wczorajszym dniu mam mętlik w głowie. poczytaj trochę żebyś wiedziala kto ma z czym problem miłej lekturki:) jesli chodzi o te zioła to ja je mialam kupować ale narazie nie mam potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój nowy kolorek???????????????? czarny taki jak ja ;) jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinkaaa to teraz masz przerwę w staraniach ja tak samo jakies 3 miesiące teraz czekam na@ bo nie moge dostać i jestem na luteinie i czekam bo już powinnam mieć tak się zle czuje że zwymiot..... a głowa jak mnie boli co mam taką migrene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×