Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

moj nie znosi jak pije...ale co tam...czego oczy nie widza.. haha sisi big sisi..hahaha co to za kawal..nie wiem,ale mnie smieszy! serio... :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego kotka bym z checia poprzytulała :) już raz zaraziłam sie od niego grzybem skórnym,ale co mi tam i tak bym go wytarmosiła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja tez ubolewam nad tym ze ja tu nikogo nie mam. Do pogadania,wypicia,ponarzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka to nie kawal....przypomniala mi sie bajka dla dzieci w jezyku angielskim....puszczali kiedys w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo u mnie tez nikogo takiego do pogadania tutaj nie mam:( oczywiscie na zywo. Dobrze ze wy jestescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ale to nie bylo w j ang:D chyba ze to wino mi juz miesza w dyńce!! asha,sisi,kiki,fragolka,nulla,zadra moze sobie zorganizujemy takie spotkanie,co?? gdzies w punkcie,gdzie kazda bedzie miala idealnie dojechac? ihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za:D podac miejsce i czas i godzine ....no tak ale kiki obiecala udostepnic ogrod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna,ze Kiki nie miałaby nic przeciwko,abysmy...spotkały się w jej ogrodku:)) Grillek,kielbaski,winko,piwko,wodeczka,jakies ciasto:)Kazda cos przyniesie;)) Kiki mam rację?? hahahah :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uciekam cos porobic bo moj pewnie niedlugo wpadnie:) Do zobaczenia pa pa-milej nauki katarynka i smacznego obiadku ascha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki ale tu wesolo? :) sisi dlaczego napierniczasz się z mojej fotki na nk? kot ci sie nie podoba??czy ja:) nie pijcie już bo ja nie pije teraz się ograniczam....:-D RANY która to pije bimber to jest takie paskudztwo raz to piłam w Zakopanym to żygalam całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego ogrodu haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa najpierw musialabym tesciów zlikwidować jeszcze jak by wiedzieli że to same AA to chyba by umarli na zawał to tacy ludzie ze na samą mysl mam nerwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 😠 ale mnie zdenerwowalyscie??? 😠 ale takie spotkanie no nie powiem fajnie by było:) mój to nie lubi jak jestem wypita hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola jestes??Jest ktos??Co pichciłaś -daj przepis!!!! :)) Ja też lubie gotować,ale jak mam wszystkie składniki!!! Ja będę zaraz zrazy robić :D i kolejne ciasto :) a jestem właśnie po bigosie-odmroziłam se zrobiony z miesiąc temu :0hihi jak wam minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Zdrzemnelam sie 2 godz.po obiadku.A byl pyszny.Tortelini z sosem pomidorowym i salata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka a te ptysie to podobne do eklerköw? Bo ja nadziewam ze budyniem zmieszanym z bita smietana i odrobina margaryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam!!!! ptysie,eklerki..musicie dać mi przepis!!! będę na niego czekać...Asha lub Fragolka proszę o przepisik :D W takim razie dobrej nocki moje drogie Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze siedzę i będę siedziała do jakiejś 1szej,bo mąż z meczu późno wraca :(( będę po niego jechała... Kochane buziaczki,niech wam się przyśnią bachorki :D:D hihihahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek:) Kiki no cos ty...ale sobie skojarzylas:P ja pytalam sie czy to twoj kot,czy gotowa ramka ,bo wyglada na zywego:D milego dnia,po pracy wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, ja juz niestety po urlopie jestem i w pracy siedzę, oczywiście spóźniłam się 20 minut, dobrze, że nikt mnie nie przyłapał :P Ale ciężko było wstać, po takim rozleniwieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz wychodze bo mam kilka spraw do zalatwienia :-D milego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka ja niestety prawie wszystko robie na oko. Widze w twoim przepisie ze tam jest tylko bita smietana,ja dodaje budyniu zeby masa byla twardsza i latwiejsza w transporcie jak trzeba. No wiec musisz ugotowac budyn dac troche mniej mleka niz w przepisie, jak ostygnie zmiksowac z 2 lyzkami margaryny, Oddzielnie Ubic smietane,i na koniec delikatnie wymieszac ta smietane z budyniem. tzn.Do budyniu dodawac stopniowo smietane i mieszac,albo ostroznie miksowac na najnizszych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrze do was pözniej,biore sie za sprzatanie,pöki jeszcze nie jest goraco,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×