Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragola ty zawsze w trasie.Ja tez nie lubie ryzu ale on mi dobrze robi bo przy tarczycy w organizmie zbiera sie woda i ryz to reguluje. jem go raz w miesiacu göra.A prawie co tydzien robie sobie spaghetti z sosm tunczykowo-pomidorowym i to mi smakuje. W zimie chcesz na rower siadac? Mysle ze to dobry pomysl jesli ci sily starczy po domowych pracach. Trzymam kciuki zebys nie musiala kupowac roweru z powodu ciazy;) Sisi ja tez mam sklonnosci do tycia jako nastolatka bylam gruba ale jakos co rok mniej waze.Tylko teraz przez ta tarczyce mam klopoty z trawienien :(Narazie przytylam 1,5 kilo. Duzo nie jem tylko moim przeklenstwem sa moje ciasta i mc donald;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enoo ciasta i Mc Donalds...pychota mniam:D i cola do tego....nie za czesto ale tez nie omijamy lukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi a ty po pracy czy dziasiaj wolne? Ja chetnie bym poszla na 400 basis ale jakos mi nie pozwalaja w urzedzie pracy,musze na wiecej. Do stycznia dostaje zasilek i musze koniecznie cos znalesc do tego czasu bo na glowe dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy (robie od poniedzialku do czwartku ) po 4 godziny dziennie,zwedzilam dzis z roboty szczepke fajnego kwiata:D Jutro skocze po doniczke....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przychodzi do mnie znajoma z ktora nie widzialam sie poltora miesiaca,a mieszkamy jakies 2 kilometry od siebie:P Musze troszke chate dopucowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wpisalam nie tam gdzie potrzeba to wyzej to oczywiscie ja:P Juz po wizycie:) Teraz czekam na mojego bo obiad prawie gotowy. a gdzie sie podzialy Katarynka Kiki i Nulla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj bede dzwonic do Polski. Jutro wieczorem jade z mezem na tydzien na urlop.Wiec mnie przez tydzien nie bedzie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha milego wypoczynku wam zycze ,a gdzie sie wybieracie? Zastanawiam sie wlasnie jaka farbe,naturalne mam ciemno brazowe brazowe.Ale nie chce zbyt ciemnego brazu bo ile razy zafarbuje to bardzo ciemne mi wychodza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ni do ladu ni do skladu:P przeziebienie mnie zlapalo i lerze,wstalam na chwile bo moj poszedl z psem na spacerek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi,lecimy do Hiszpani. Fragola ja juz po rozmowie z mama,a ty? Mama wybiera sie na weekend w göry;) U nas dzisiaj chlodniej niz na Dolnym Slasku. Cos dzisiaj dziewuszki zaciely sie z pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katraynkaaaaa
heja moje kochane...Asha od razu zyczę Ci miłego wypoczynku:))zapomnij o problemch i baw się wspaniale...:D Sisi mi sie marzy właśnie taki brązik-kasztan,bądź taki rudy jak ma Fragola,ale ten moj to blondynki preferuje i co ja mam bidna zrobić? Fragolcia moją ukochana zupcię robisz-grochoweczkę...mniam Ja dziś miałam kosę ze swoim,leciały talerze-dosłownie...Mówiłam Wam,że ja raz na pół roku się kłócę,ale to tak,że znów miał być rozwód i chciał mnie do psychiatryka wysłać... :o Ja z kolei moje kochane wybieram się do lekarza-nie wiem jeszcze jakiego??-bo mam chroniczny brak apetytu..B szybko chudnę...Juz ważę 51 kg,a mam 172cm...Skandal..spodenki,które kupiłam sobie na lato-2 miesiące temu(rozmiar 34) są za duże...Jestem załamana!!!Boję się ,wciskam na siłę jedzenie,ale to straszne uczucie.. :( Mdli mnie nieustannie-mam wrażenie,że to ma związek z moimi nerwami...???nie wiem tylko do jakiego lekarza z tym pójść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha kochana czy jedziesz może na Costa Brava?? Byłam tam bbbbb dawno temu..Kochana zapomnij o wszystkim!!! Kochane dziewczynki ja już 3 lata nie miałam wakacji :(( Tak wiecie,by wyjechać,walnąć się przy basenie bądź morzu i zapomnieć o Bożym świecie... marzy mi się-bagatela-Australia :))) hahaha Ciekawe czy spełni się kiedykolwiek to moje marzenie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahhahahhaha "Hak mu w smak"nie no mnie Fragola rozbroiłaś teraz!!!!!!! TY to taki Czesio jesteś-właściwie nie wiem co to oznacza,ale to śmiesznie brzmi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka bedziemy na Costa Blanka.Ja to bym chciala schudnac chyba nie jedyny na tym topiku;) Mam 163 i waze 55 kilo:( Z preferencja zwyzkowa uklon do pani tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia mam niedoczynnosc,non stop bylym senna,zmarznieta,sucha sköra i wlosy i szybko sie mecze. Wiem ze to mam od 2,5 miesiecy.Od tego tez czasu biore tabletki z hormonem tarczycy.Wyleczyc chyba sie nie da trzeba cale zycie brac ten hormon. Niedoczynnosc tarczycy moze byc powodem nieplodnosci,braku owulacji badz wczesnym poronieniem. A moi lekarze kaza mi brac dawke jak dla dziecka! Dlatego ciesze sie na wizyte w klinice gdzie maja pojecie i moze dobiora odpowiednia dawke. Ja bym sobie sama zwiekszyla ale potem lekarz bedzie sie dziwil jak za szybko przyjde po recepte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Gardlo mnie boli:( Dobrze ze do pracy dzis nie ide:) Chyba zrobie sobie kasztan bo jeszcze takiego odcienia nie robilam:D Ascha juz spakowana pewnie,kochana wszystkiego najlepszego dla Twojego Meza z okazji Urodzin🌼 Znajoma z pracy odpoczywa teraz w Hiszpani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane :) Zaglądnęłam tylko na chwileczkę, o jestem chora i cały czas leżę, niemam siły nawet wstać. A katar to mam potężny :( Byłam wczoraj u gina. Niby wszystko wporządku, ale wypatrzyła mina jajniku jakiś krwiak po pęcherzyku. Powinien się wchłonąć, ale zdarza się, że przy endometriozie może zmienić się w torbiel. Ale jeszcze się nie martwię. W następnym cyklu zdecydowaliśmy się na insemincję. Mój gin musi mi jeszcze zrbić badanie,czy mam drożne jajowody. Jutro mam impreze z pracy. 100-lecie firmy a ja taka zasmarkana. powinnam dziś iśc do fryzjera i chciałam sobie pazurki zrobić, ale nie mam siły. Tylko mogę leżeć. Może wieczorem się za te paznokcie zabiore. Sisi widzę, że mamy te same objawy przeziębienia :( Asha życzę Ci udanego urlopu i niezapomninych wrażeń. Całuję Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jeszcze nie dokonca spakowana wyjezdzamy dopiero pözna noca.Rzeczy jeszcze musze poprasowac. widze ze przeziebienie sie sieje,ja tez kicham non stop ale wzielam tabletke zapobiegawczo.Zycze zdröwka dla chorych i udanej imprezy dla nuli! Ciesze sie ze ta wczorajsza dieta ryzowa przynosi rezultaty,dzisiaj tez jem ryz;) Zajze do was popoludnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje Panie;)No to widzę,że pozarażałam was tym wirusem-najpierw ja,później Sis,Fragolka i Nulla...Teraz Ashe bierze...Ja brałam dużo wit.C i popijałam wodą z miodem i cytryną..po 3 dniach byłam jak nowonarodzona;) Miłego dnia moje kochane...3majcie się..Buziaczki ..papa Asha życzę pięknej pogody i dużooo drinków w basenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla,biedna ciebie tez dopadlo:( Katarynka jest winowajca:D Glowa mi peka,bylam po farbe i kupilam Tahiti braz, bo kasztan nie wyjdzie dokladnie na ciemnym brazie:( Wieczorem poprosze mojego moze mi farbnie:D My za tydzien na weekend chyba do polski pojedziemy,i zobacze sie z bratem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane...ja wlaśnie robię ciasto-przychodzi do nas właścicielka mieszkania,chce nas odwiedzić i skontrolować :D Poza tym nuda..Zaniosłam pierwsze CV osobiście...do rąk szefa..zobaczyjmy co z tego wyjdzie?? Fragolka extra,ze wirus odpuscil-hak mu w smak...powtarzajmy dziewczyny :D:D:D:D:D Buziaki,Happy Birthday dla mézusia Ashy :)) Buziaczki:**pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w koncu się odzywam tez bylam przeziebiona i jakos nie mialam nastroju na wchodzenie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asha wszystkiego naj dla twojego lubego :) muj tez bedzie mial urodziny za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylimy z mezem u lekarza no i tak jak myslalam wyniki tragedia okazalo sie, ze tylko 6% prawidłowych a 15% jest norma. lekarz powiedział,ze nic wiecej nie moze zrobic nie da sie tego leczyc bo to nie chodzi o ruchliwosc bo ta jest bardzo dobra. 94% plemników ma defekt glowki. Powiedzial, ze sa bardzo male szanse na zajscie naturalne z takimi plemnikami. M ma prowadzic zdrowy tryb zycia no i ja musze sie przebadac czy u mnie wszystko ok. Tyle narazie u mnie szkoda slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×