Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No to niby ok!!!! Ale ja tu wyczytałam : Zaburzenia fazy lutealnej – jest to niewydolność ciałka żółtego, które produkuje zbyt mało progesteronu. Ciałko żółte powstaje z resztek pękniętego pęcherzyka Graffa, z którego uwolniło się jajeczko. Progesteron w drugiej fazie cyklu jest odpowiedzialny za prawidłowe przygotowanie endometrium do zagnieżdżenia zarodka. Jeśli ciałko żółte produkuje za mało progesteronu, błona śluzowa macicy nie jest przygotowana na przyjęcie zarodka i dochodzi do wczesnego poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola endo 9 mm to już jest ok, wiesz na moje oko to pewnie zioła tak zadziałały, jakby nie patrzeć pozytywnie, tylko co z tym progesteronem...? Plamień nie masz, a ja widzisz progesteron niby wyschodzi ok, a lekarz mówi ż eplamienia od niedomogi lutealnej. Może w przyszłym cyklu zrób komplet badań, tj w 2-4 dc zbadaj FSH i LH, w 13 dc estradiol (E2), a w 23 dc (czyli troche później niz teraz robiłaś) zbadaj progesteron i koniecznie razem z nim prolaktynę, bo moze się okazać ze to wszystko przez nią progesteron taki niski, a i myślę że skoro owulka jest 14-15 dc to trzeba liczyć progestek 7-8 dni po owulce, dlatego 22-23 dc ja bym zmierzyła. Koniecznie wyśpij się przed badaniem i nie idź z samego rana tylko tak o 9. Nie denerwuj się, bo to nie pomoze, a od nerwów prolaktyna rośnie i hamuje wydzielanie progesteronu, wiem łatwo mówić, jak ja sama mam podwyższoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a weź idż jutro zbadaj tą prolaktynę , to moze ci już teraz wiele odpowiedzieć, bo ja jak już się wylecze z tego swiństwa uraplazma to bedę chciała brać castagnusa bo on na obniżenie prolaktyny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej tak myślę zrobić,a co na to wszystko powie mój lekarz?? Cóż castagnus to są tabsy ziołowe chyba na bazie niepokalanku mnisiego... Jednak zanim to sbędęjeść to lekarz zleci kolejny raz zbadać prolaktynę, którą notabene zbadałam z własnej inicjatywy!!! ale jak mu powiedziałam ze wyszła podwyższona to się trochę przejął i powiedział już ze zrobimy jeszcze raz badania i też z obciążeniem. Nie wiem czmeu ale ufam w te zioła i wierzę, ze choć teraz trochę mieszają to jenak mogą przynieść wiele dobrego, tylko trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Fragolka!Ja też bym tak zrobiła!Idz na konsultacje do bylego lekarza!Zna Twój organizm i będzie wiedział co zapodać:) 3maj się kochana i tak jak Sisi napisała-jeśli to jedyny mankament,to już ciesz się z małego bejbika :D:D Maniu a Ty nie martw się kochana-zioła i natura na pewno nie zaszkodzi!!!Jak tam Twoj @??Kiedy powinnaś dostać?Masz jakieś plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko.Mnie dziś rano bolało podbrzusze, myślałam ze okres przyjdzie a tu maluśkie plamienie, ale prawie zerowe, tempka znów poszła w górę, wczoraj 36,7 a dziś 36,8 oszaleć idzie. Mam nadzieję, że plamienia nie będą długie i wkrótce dostane okres. Fragolka tak mi się wydaję, ocywiście nei chce nic narzucać ani nakłaniać, ale przy taki poziomie progesteronu powinnaś zbadać tą prolaktynę, najlepiej jeszcze jutro, bo jeśli to wina prolaktyny, to najpierw trzeba ją obniżać. Buźka kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kończąc jeszcze poprzednią myśl, luteina ani duphaston nie rozwiązują źródeł problemu... pomogą ale nie rozwiążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja nie rozumien czemu masz czekac do lutego? Myslalam ze zbadasz w tym miesiacu progesteron i jak beda wyniki to w grudniu moze dostaniesz jakies tabletki na wyregulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko, musisz mieć skierowanie na badanie za które i tak płacisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa dziewczynki ale tu się dzieję jakieś huje luje !czy to mój topik?zaglądam jeszcze raz no tak to mój topik ;) Fragola dajesz czadu masz rację zapierdalamy na tych buców pierdolonych i nic nic łaskę nam robią ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale jestem oklęta....ups? Jejku fragola juz widzę tę naszą popoijawę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niski progesteron zawsze brałam luteinę do cipki 4-5tabletek myślalam że nie raz oszaleję z tym wkładaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz seriale się zaczęły bo nikogo nie ma? Własnie kupiłam sobie ciuszki na Andrzejki dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale dzisiaj pogoda wieje leje nawet z domu nie chce się wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja tez sie dziwie z ta laparaskopia. Moze trzeba u nich tak dlugo czekac, Ale to nie przeszkadza zeby cos brac na podwyzszenie progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Ascha u mnie to było z dnia na dzień decyzja podjęta kiedy? wystarczy sie zaszczepic na zółtaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie na sylwester w gory?? Chcemy do karpacza byla tam ktoras? Fragolka dowcipkuj z luteina i tyle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi no jak mogłam nie ogladac brzyduli?ja robie to i to jednoczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ja bylam w karpaczu w lecie wiec o sylwestrze niewiele wiem. Dziewczyny ja tak szukam na alegro i swistaku tych ziöl I nie wiem ktöre mam wybrac chcialam na pco ale jakos nie moge znalesc. A te ziola na 2 fazy cyklu to chyba trzeba wiedziec kiedy jest druga faza i miec regularne cykle. Bo jak ja mam 30-40 dniowe to kiedy zaczac pic druga mieszanke? Katarynia mozesz wkleic link gdzie kupilas borowine kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha musiałabyś chyba zakupić każde zioło oddzielnie w zielarni i sama później wymieszać w odpowiednich proporcjach, bo też nie widzę możliwości zamówienia tego teraz na allegro. Musiałabyś prześledzić czy za kilka dni się nie pojawi nowa aukcja sprzedawcy KAJA1879 - to u niej ja kupowałam zioła, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestescie? Maniu dzieki za rade,ja juz o tym myslalam tylko u nas niektöre ziola sprzedaja w duzych ilosciach i musialabym wydac 50 euro i pic caly rok. Widzialam na ebay moor luzem 1,5 kg za 10 euro. Nie wiem czy katarynia ma luzem czy w jakis plastrach? I co jest lepsze,czyba trzeba to podgrzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ale naklikałyście dzisiaj, ale już jestem na bieżaco. Też mnie chyba świńska bierze, wszystko mnie boli i jestem zjebana.Ide spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×