Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

kiki ale sie usmialam na twoje slowa: "Ale mamy życie do d**y i wszystko się na niej opiera " :D fajna rymowka hi hi fragolka dzis jestes w nienajlepszym nastroju? wiesz ...raz jest dobrze a raz zle;) Oby tych lepszych chwil bylo wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie odnosnie termometru...a wiec ostatnio przysnelam w trakcie mierzenia temperatury:classic_cool: obudzilam sie po pol godzinie! czy wam sie to zdarza? Boje sie aby jakiegos wypadku nie spowodowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki z moja praca jeszcze nie wiadomo,mam przyjsc jeszcze jutro i pojutrze i zadecyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, nadrobiłam czytanie, ale naklikałyście :) Ja wróciłam z pracy dopiero. Mój mąż dzisiaj znowu robił badanie bo był ciekawy czy coś ruszyło po tych hormonach, odradzałam bo to dopiero miesiąc a kuracja na min 3 miesiące ale bardzo chciał. No i coś się ruszyło bo było ost razem ruch a i b 2% a teraz 10%. No i całkowita liczba plemników znowu wróciła do normy a w zasadzie ponad norme. Także troche sie pocieszył że coś działają te leki. Fragolka to dobrze ze dostałas @. Kiki całe szczęscie ze dostała zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcipnie:D Agnieszko..dobre wiadomosci nam tutaj niesiesz;) Dobrze ze leki dzialaja...;) Milej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko...nie wszystkie myslimy dokladnie tak samo;) i kazda z nas innaczej podchodzi do "wspolnych"spraw oraz innaczej je przezywa. Bardzo wierzymy w szczesliwy finisz:D ale sa momenty zwatpienia kiedy mam potrzebe powiedzenia glosno co mnie boli i jak bardzo tego pragne....a udawanie twardej przez kilka badz kilkanascie lat naprawde meczy:O I wczoraj nie uzalalam sie nad soba...choc ty to tak nazwalas,zawsze robie to samotnie gdy mnie nikt nie widzy i nie slyszy.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam wczoraj doła!!Zresztą już od kilku cykli mam na 3-4 dni przed @ depresję!!! Fragolinko Ty widocznie nie potrzebujesz,jak my,takiego wyrzucenia z siebie wszystkiego tu na forum-tak zwanego"rzucania mięsem".Mi takie użalanie bardzo pomaga.. Ja też mam takie doły,że czasem myślę o samobójstwie.... Ale nie rozumiem dlaczego Fragoluś chcesz zrezygować z pisania?? :( A co do borowiny-dowiedziałam się,że w Uzdrowisku,do którego jadę kupię borowinie 7 kg za ok 20 zł,także kochana dzięjkuję,że zaoferowałaś mi pomoc,ale ja na pewno jeszcze nie jedno z allegro będę chciała,więc mam nadzieję,że mi wtedy zamówisz???:D:D Buziaki moje kochane,slę uśmiech na nowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. I po pracy, a co do dołków to ja też kilka dni prze @ mam straszne doły, rycze po nocach, nerwy mam takie,że na wszystkich się wyżywam. I tak co miesiąc :( Każdy to przeżywa, jedni mocniej inni słabiej. Pisałam Wam że był mojej mamy brat w odwiedzinach u nas i nagle on wali do mojego męża, Krzysiek a ty co tak słabo się bierzesz do roboty że efektów nie widać a jemu jakby ktoś w ryj strzelił.Oczywiście oni nie wiedzą o naszych staraniach :( A dzisiaj też byłam na monitoringu, mój pęcherzyk ma już 17mm więc owulka tuż tuż... Pokazałam wyniki mojego M i gin mówi, że to badanie nie ma sensu bo plemnik potrzebuje 3 miesięcy i wtedy widać czy leki działają tak naprawde. Więc może się okazać że będzie lepiej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem po pracy w domu i juz zjadlam odgrzana z mikroweli lazagne bo tam mi nie daja! W pracy dzisiaj byl stress i juz mialam ochote rzucic fartuch i isc do domu. Jutro jeszcze ide na 10 i ma mi zaplacic za te 3 dni. Dzisiaj ja mam dola:( Tak w ogloszeniu gadali ze dobrze placa a dzisiaj dowiedzialam sie od kucharza ze to nieprawda! Zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Coś mało dzisiaj piszecie humorki nie dopisują? Ja po zstrzyku za tydzień w srode am wizytę jutro pewno złapię dola i poklucę się zmoim :) Ascha mówisz że praca do dupy?to tak jak i wszystko ? zadna nowośc:( Fragola powinnaś się cieszyć że będziesz miała laparoskopie przynajmniej się dowiesz czy nie masz pco zrostów tzn endometriozy czy masz drozność itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie narzekaj ty twardzielko jak ty się załamiesz to ten topik zdechnie jak bapcyna koza co na katar zdechła:-D głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam byka ale kij z nim :-D Gdzie jesteście? bo zaczne krzyczeć :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko do dupy hi,hi! Niby zalosne ze az smieszne. Narazie nie moge o robocie powiedziec czy do dupy,i jak czseto tam zawitam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha co ta fragola wyprawia pisać już nie chce z nami????????????? To ja pól życia ostatniego poswięciłam na ten topik a ona zaczyna szaleć?? :-D ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za praca Ascha? To o tej dupie to tak napisałam konkretnie to nie miała na mysli pracy tylko życie daje popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokladnie o co chodzi? Ale wyglada mi to na strajk! Albo kobiecina ma duzo roboty przed swietami albo chce zmusic inne panie na topiku do czestrzego pisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszę rany jakbym pijana byla a dzisiaj nic zero -nic nie pilam:-D Gdzie reszta kobiet?seriale się skończyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty napisałaś o tej dupie że co??????????moja co ?? :-D Ale temat? wiem wiem że malo piszę ale inne dziewczyny jeszcze mniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie robie nawet nie sprzątalam w domu tzn generalki nie robilam bo mam lenia od wielu miesięcy robie to co muszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderzyc w stöl i nozyce sie odezwa! Napisalam ze jak ty napiszesz o dupie to waraz pokazuje na kafe a moja dupe daje w gwiazdki:)-z cenzura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa :) :-D ale ja czytam fakt twojego dupska nie widac moje tak hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja kiki,jakby möj chlop to uslyszal to by mi dal! Spadam bo musze podac kolacje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc fragola !jak samopoczucie?:) Ale jestm nie dojebana czasami:-D Jak ci miną dzień?ja mam dobry chumor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekorowalam stöl z szefowa na 23 osoby,obslugiwalam innych w miedzyczasie. Glaskalam psa kucharza,wyglupialam sie z murzynem ktöry pomywa w kuchni. Przed chwila dziewczyny przyniosla mi kosmetyki z oriflame,oczywiscie jednej rzeczy nie bylo! O tyle dobrze ze mi nie policzyla za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×