Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Agnieszko a co u Ciebie, czujesz ze owu juz była ?? Dzieki za słowa pocieszenia...już lepiej się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny swieta sie zblizaja ,pewnie dlatego kiepskie nastroje:O Mam nadzieje ze w nowy rok wszystko wroci do normy:) Maniu nie placz ...juz za duzo lez wylalas...zobacz ze wszystko u ciebie idzie w dobrym kierunku:D Dziewczyny ja bardzo chciala bym wyjechac na okres swiateczny do afryki;) ...moze kiedys sie spelni kto wie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja wczoraj byłam i mój pęcherzyk miał 17mm więc jeszcze troszkę do owulki, ale myśle że jak w poniedziałek pójde to będzie blisko albo już po :) Sisi z tą Afryką to bardzo orginalny pomysł ;) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mały jeszcze troche kaszle ale juz do szkoły w poniedziałek pójdzie, tylko na basen jutro go nie puszczam. Ja oczywiście po piwku już jestem a Wy dziewczynki pijecie coś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szlaban na alkohol z uwagi na antybiotyk, który biorę od wtorku, a jeszcze do piatku nie będę mogła pić :( czyli mamy z mężem prawdziwy adwent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu nie płacz...Jak ja Cię rozumiem!Sama ostatnio cała noc przepłakałam!Tyle lat jestem z mężem,nie zabezpieczamy się,a ja ANI RAZU NIE ZASZŁAM :( Nie zrozum mnie żle,ale Ty naprawdę jesteś w dobrej sytuacji-wiesz,że bez problemu możesz zajść,a na pewno szybko wyleczysz się uroplasmy i raz dwa zajdziesz 3 raz i urodzisz zdrowe maleństwo! Jestem taka wściekła!Niby mam owulacje,piekne temperatury,jajniki w porządku, cyto 1 grupa i co???????Cio się dzieje???Tyle lat i nic??? doooooopaaaaa psia! Malutka co z Twoją @???Może Malutka w ciąży i zapomniała Nam się pochwalić?? Sisi ja bylam w Tunezji i nigdy więcej-okradli mnie,łazili za mną,ciągle czegoś chcieli...w cholerkę z nimi... Mi marzy się Australia,Kangury,Sydney,pustynia w Australii,Ocean..Ahhh może kiedyś... Agnieszka ja nie wiem,ale ludziom to naprawdę słoma z buciorów wyłazi!!Ciągle te pytania,a co ich to kur...obchodzi??Ahh i jeszcze zawsze coś przypieprzą-jakby na złość!! Ale jestem zbulwersowana..jak to Fragola mówi starymi dewotami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos laski dziwne rzeczy-mialam dosłownie dzisiaj sporo plodnego śluzu-aż się zastanowiłam czy oby drugiej owulki nie mam...hah A to mój 25 d.c -okres za 2/3 dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachinuye
to jest dla mnie bardzo zaskakujace jak duza jest skala opisywanego problemu, tylko w mojej rodzinie trzy kobiety mialy problem z poczeciem dziecka, ja mialam zdiagnozowany guz jajnika, drugi jajnik niee dzialal od zawsze, lekarze mowili, ze nie ma szans, a jednak udalo sie, i to bez specjalnego leczenia, bardzo Wam wspolczuje i wiem jak trudno jest zyc kiedy tylko jedno w glowie, jednak mimo wszystko trzeba wierzyc ze na pewno sie kiedys uda, pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze malutka ma juz krzatanine przedswiateczna? Z ta australia to niezly pomysl...ale jak na 1 raz Afryka Tansza hi hi:D My wypilismy dzis winko z okazji nabycia nowego loza malzenskiego:P Dzis spadl u nas snieg,,,to dobrze bo chce sie na nartach w koncu nauczyc jezdzic;) Jak synus zdrowy to najwazniejsze:D zwlaszcza gdy tyle niespodzianek swieta niosa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynko..a ten sluz dziwny bardzoo...no ciekawe jaka niespodzianke za soba niesie? Moze borowinka tak zadzialala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo ...moja ciocia 19 lat temu adoptowala noworodka (dziewczynke) kilka miesiecy temu panna juz 19 letnia zostala miss naszego regionu i zakwalifikowala sie do konkursu miss polski:D piekna i madra ...moge stwierdzic ze mieli wielkie szczescie...dziewczyna do rany przyloz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi niestety ten śluz to oznaka @!!!Bo tak działają estrogeny:) Ale nic-może w następnym cyklu?? Czekam na te cholerę!! Musi być niedługo:( Chce jak najszybciej iść na boro! No właśnie-czasem się udaje,czasem nie...Ja bym wolała wiedzieć,że nie mogę mieć dzieciakow,to bym się wyluzowała,popłakała może z tydzień,ale później żyłabym jakoś!A tak całe miesiące tylko o tym myślę!!Łudzę się,doszukuję objawów!Ciągle,nieustannie,nawet w nocy się budzę i o tym myślę!!! Życie jest niesprawiedliwe!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko cierpliwosci wiem ze bedziesz mama :D Zajmij czyms glowe by choc w nocy nie myslec!!! uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynie ja tez tak mam, z tymi objawami, co miesiąc coś wymyslam. A to cycki bolą, a to mdłości i jeszcze cos tam. i wystarczy dzień opóźnienia @ to już takie nadzieje wiąże że hej. Człowiek taki głupi...Dodam tylko że tak co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko cierpliwosci wiem ze bedziesz mama :D Zajmij czyms glowe by choc w nocy nie myslec!!! uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w pracy tez dzisiaj pytali czemu nie mam dzieci:( Powiedzialam bo po prostu nie! Nie chcialo mi sie czegos wymyslac. a ta osoba mi na to nie wierze ci ze po prostu bo nie. To byl murzyn. Doszlam do wniosku ze jestem juz zmeczona wymyslaniem historyjek o dorabianiu sie badz ze jeszcze nie czas. I möwie tylko nie mam bo nie mam. Czasem sobie mysle ciekawe jakby te osoby zaeragowaly gdybym powiedziala ze pierwsza ciaze poronilam i teraz nie moge zajsc! Czasem jestem na nich tak wsciekla ze chcialabym im tym geby pozatykac! Zaraz ide pic herbate. Ciesze sie ze mam teraz pare dni wolnego i moge z wami poklikac:) Dobranoc!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sisi -ale macie piękność w rodzinie;)) Moja ciocia z wujkiem nie mają dzieci i są naprawdę szczęsliwi!! :)ciocia nie mogła mieć!! Inny kuzyn też nie ma ze swoją żoną dzieci!!Ale ona jest umysłowo troszkę poszkodowana i może dlatego.. Cioci córka też zmaga się z tym problemme-konkretnie jej mąż(jest po chemii-miał ziarnicę)! Kuzynka-nigdy!!nie miała nikogo-aż gdy spotkała swojego przyszłego męża!Są 5 lat po ślubie i płacze,bo też nie może zajść! No i nieszczęsna ja!!!! A reszta-wpada i pleni się na potęgę!!!!!! Czyli mimo wszystko musi być ktoś w tych procentach(tylko 1 para na 10 nie może zajść w ciążę po 2 latatch starań-a więc padło na mnie:()!!! Z kolei słyszałam w radiu-co 2 panna młoda tyje średnio 9,5 kg po ślubie-a więc na mnie w tym rankingu nie padło(ja schudłam):D:D No i tak musi być-raz padnie w rankingu na kogoś,innym razem na mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a teraz pytanie z innej beczki. Czy Wy też tak uwielbiacie słodycze jak ja? Właśnie siedze i myśle, że zimą ciągle coś podjadam, ciągle myśle co by tu zjeść. Znowu przytyje przez zimę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha kochana.. ja złapałam się na tym,że tak kłamię jak z nut! Tlumaczę koleżanką ciągle,że ja nie chcę dzieci,bo figura się zmienia,bop boję się obowiązków,bo nie chcę wozić tego dzieciaka wszędzie,bo nie podobają mi się małe dzieci itp!!!One naprawde mysla,że ja nie chcę i wszystko robię,by ich nie mieć!!!Taki mur stawiam!!!! A przychodzę do domu i płaczę!!Ciągle,że nie mogę mieć dzieci! Widzę laski w ciąży-zawsze muszę im coś dogryżć w myśli,by sobie obrzydzić ciążę!!Chyba muszę skorzystać z wisyty u psychologa!Ja nikomu się nie przyzna,Że się staram i liczę,mierzę,badam itp!!! NIKOMU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko kochana dla mnie słodycze mogłyby nie istnieć,ale chipsy,frytki,hamburgery,pistacje,gyrosy i inne fast -foody to dla mnie jak narkotyk!!!Niestety mam dietę ze względu na wrzody dwunastnicy i jestem taka jakaś nienajedzona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra żaba aaa
o boszee mam takiego dołka ciota przyszla , łehhh strzane no chyba sie potne posypią sie Wam ale ...kości lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sniegowo:) Bialo u nas ...slicznie. Loze twarde nic a nic nie wyspalismy sie moj polamany jak by cala noc wojowal:D dzis chyba na podlodze bede spala;),ale jeden plus-nie skrzypi:D Katarynko ja mysle ze ty powinnas przestac w sobie az tak wszystko dusic ...to najgorsze co mozesz robic,przeciesz nikt cie nie potepi ,wiesz ile par ma takie problemy! Znajdz jakiegos nieszczesnika i obciaz go troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×