Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witajcie, ja dziś nie poszłam do pracy, bo zakatarzona jestem strasznie, umówiłam się do lekarza na 13:30 a wylegiwałam się w łóżku do 10 :) jutro sylwester, a ja nie mam ochoty iść ze względu na mój stan zdrowia i samopoczucie, a idziemy do znajomych, z którymi co roku się spotykamy obowiązkowo w sylwestra. Raz u nas raz u nich. Pozdrawiam :) Aa no i wciąż czekam na @, wczoraj byłam pewna ze dostanę i wzięłam pierwszą tabletkę castagnusa, ale wczoraj tylko plamienie cały dzień. Dziś to samo, zero bóli i znów wzięłam castagnusa. Być może to przez to że cykl był bezowulacyjny mam taki słaby ten okres. nie wiem, nigdy tak nie miałam... jak dziś się nie pojawi to bedzie 34 dzień cyklu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu z tego co wiem to ja nie miewalam owulacji a @ obfite. Ale moze to nie regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczynki :) Z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności tych najskrytszych. Wierzę w to, że Nowy Rok będzie dla nas lepszy. Całuję Was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Sylwka to my w tym razem zostajemy w domu nigdzie na bal nie idziemy ale do znajomych idziemy na imprezkę małą zawsze to cos innego niż siedzenie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka powiedz mi od ktorego dnia do którego zażywasz tego wiesiołka bo ja też będę od lutego dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta Święta i po świętach tak szybko zleciały że nawet nie odczułam ich a zresztą dla mnie z roku na rok są coraz bardziej smutniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się wszystkie po spełniają i z Nowym Rokiem niech los się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni. Kolezanki to na wypadek gdybym tutaj juz nic nie napisała :) Życzę szampańskiej zabawy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, już chwile nie było mnie z Wami. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Kiki z tego co wiem olej z wiesiołka bierze się od 1 dc do ok 15 dc. Chodzi o to że wrazie gdyby doszło do upragnionej ciąży :) wiesiołek powoduje skurcze macicy, a to dla dzieciątka było by niewskazane.Dlatego w drugiej połowie cyklu wiesiołek odpada a można go zastąpić olejem lnianym. Ja brałam wiesiołek w poprzednim cyklu i podczas ivi ginek stwierdziła że mam ładny śluz, no ale i tak nic z tego. Dziewczyny a czy castangusa można zacząć brać tak np. w 7 - 8 dc? W tym miesiącu nie biorę żadnych syntetycznych wspomagaczy i pomyślałam że może by tak sobie go zaaplikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiki jeśli chodzi o wiesiołka to dokładnie tak jak Ewka napisała, czyli biore od 1dc do 15 dc a później olej lniany. Teraz miałam przerwe ale znowu zaczne brać :) My na Sylwka jedziemy do męża kuzyna i tam posiedzimy bo oni też nigdzie nie idą (mały synuś przy cycku- męża chrześniak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu wiem że się go pije a nie "dowcipnie" jak to nazwała Ascha :) tylko nie wiem czy można rozpocząć w dowolnym dniu cyklu czy musi być od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam castagnus w tabletkach,i pierwsze slysze o postaci w plynie;) My jednak wybieramy sie do znajomych,posiedzimy kilka godzin i do domku:D Wam dziewczyny rowniez szczesliwego nowego 2010 ROKU!!!!!🌼 Jutro mam troszke bieganiny ale napewno znajde czas by zagladnac do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam castagnus w tabletkach,i pierwsze slysze o postaci w plynie;) My jednak wybieramy sie do znajomych,posiedzimy kilka godzin i do domku:D Wam dziewczyny rowniez szczesliwego nowego 2010 ROKU!!!!!🌼 Jutro mam troszke bieganiny ale napewno znajde czas by zagladnac do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam castagnus w tabletkach,i pierwsze slysze o postaci w plynie;) My jednak wybieramy sie do znajomych,posiedzimy kilka godzin i do domku:D Wam dziewczyny rowniez szczesliwego nowego 2010 ROKU!!!!!🌼 Jutro mam troszke bieganiny ale napewno znajde czas by zagladnac do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu i Ascho, jakie ziółka pijecie? Sisi ja też mam Castangusa w tabletkach, dzisiaj zresztą dopiero zakupionego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj nie moglam tutaj wejsc,pewnie przesilenie na kafe:( Idziemy dzis do znajomych,ale dopiero okolo 20-stej. Dziekuje wam za zyczenia noworoczne:D Mnie od kilku dni bardzo brzuch boli,jest wielki jakby wzdecie....zdaje mi sie ze watroba po lekach do ivf jeszcze nie doszla do siebie,na nieszczescie lekarz zamkniety az do poniedzialku. Poimprezuje dzis ale "delikatnie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa bierz juz castagnusa ,w sumie to dopiero zaczynasz cykl mysle ze nic sie nie stanie jak zaczniesz go teraz brac;) ja chyba narazie odstawie olej z wiesiolka ze wzgledu na dolegliwosci brzuszne,wezme go w nastepnym miesiacu. Ascha ja zawsze mialam nadzieje ze masz owu,nie regularnie ale masz:) Byc moze samoleczenie daje juz jakies rezultaty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sisi i dziewczyny poradźcie. Przedwczoraj wzięłam 1 tabletkę castagnusa rano po śniadaniu, bo myślałam że @ się rozkręci. @ był ale w takich ilosciach jakby sie kończył czyli plamienie. Wczoraj pomyślałam że na pewno się @ pojawi i wziełam tabletkę castagnusa i znów to samo i tak się zastanawiam czy dziś też powinnam go brać, czy poczekać aż @ rozkręci się. Nie wiem czy mogę dziś go nie wziąść? poradźcie. Ewo jesteś na początku cyklu wiec myśle, ze możesz brać. Chociaż nie powiem ci na 100% bo widzisz co u mnie się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczęta życzę Wam abyście dzisiaj hucznie pożegnały stary rok i weszły w Nowy Rok z uśmiechem i nadzieją. Niechaj 2010 będzie spełnieniem Waszych marzeń oraz szansą na nowe możliwości, nowe pespektywy i nowe życie ( z brzucholkiem z dzidzią w środku:) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko - na tej aukcji jest napisane żeby te zioła pić do owulacji. Ciekawe skąd to wzięli, bo w książce nie ma mowy o dawkowaniu :/ a już tym bardziej o. Sroka nie wspomina o tym żeby kobieta w ogóle robiła jakiekolwiek pomiary czy ma owulkę czy nie. Wyraźnie w "poradniku ziołowym" jest napisane , że to zioła na niepłodność dla małżeństw zdrowych, a nie mających potomstwa. Nie ma mowy o tym jak długo pić te zioła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę leki. Średnio mi pomagają, to jakiś wirus. Lekarz dał też receptę na antybiotyk, który mam wykupić jak mi po 3 dniach nie będzie przechodzić. Rozmawiałam już dziś z kumpelą do której idziemy na sylwestra, ze ja nie powinnam isć bo wszystkich pozarażam. Ale mam iść i koniec ... ja fizycznie źle się nie czuję, ale mam straszny głos... wiec słychać ze wszystko zawalone i ze chora jestem. Zero alkoholu bo z lekami łączyć nie zamierzam. Myślicie że mam brać tego castagnusa czy nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba trochę zjechać myszką na dół żeby zobaczyć artykuł zeskanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to mam pecha...tez jestem chora teraz dopiero sie rozkreca...katar ...gardlo itd.....:( Ale lekow nie biore,sylwestra nie opuszcze:classic_cool: Mania castagnus nie jest silnym lekiem ,mysle ze nie powinnas przerywac brania,tymbardziej ze jest praktycznie obojetny na 1 faze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dzięki za radę, ja na razie jej nie wzięłam, najwyżej wezmę na noc. Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez mialam castagusa do picia. Ja tez mysle ze on jest delikatny i nie powinien namieszac. Bralam go 9 lat temu,w ciaze nie zaszlam ale od tej pory nie pola mnie piersi przd@. Zamöwilam sobie wczoraj olej z wiesiolka. Dziewczyny ile go bierzecie 3 razy 2 dziennie? Dzis 28 dzien cyklu.4 dzien z progesteronem dowcipnym,nie wiem czy brac go do @ czy wczesniej odstawic? Bo niby 25 mialam owulke. Borowiny mam juz powyzej uszu,jest uciazliwe to grzanie,lezenie w lözku i splukiwanie. Musze uwazac zeby nie naswinic;) Teraz przeczytalam ze babki kupuja borowine do picia,maczaja w niej tampony i stosuja dowcipnie. Chcialam kupic gotowe tampony borowinowe ale nigdzie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylam w cukierni kupic paczki: u nas taki zwyczaj ze w nowy rok,po pölnocy je sie paczki;) Ja siedze w domu z mezem,salatka,paczkami i szampanem. Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! zycze Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Dosatałam @ :) ale sie cieszę, jak dziecko. Wzięłam od razu castagnusa. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×