Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość marokanskie naczynie tagine
sklep rekodziela marokanskiego marokostyle.com zacheca do gotowania w marokanskich naczyniach ceramicznych na ogien ... Pelny wybor naczyn na naszej stronie internetowej marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to za pustki? Ja dziś nic nie robie, leże bo źle się czuje, coś mnie lewa strona brzucha boli :( Dziewczyny co w Wami? Piszcie coś??? Fragola robiłaś ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś, za każdy hormon płacę po 22 zł. Trochę tego wyszlo, bo zrobiłam też antyciała przeciwtarczycowe (są dwa), a akżde z nich to 35 zł, plus listerioza a to koszt 40 zł, ale co tam, musiałam to zrobić dla świętego spokoju, mam nadzieję, że wyniki będą ok, chociaż nic mnie już nie zdziwi... Agnieszko, może jakiś lek rozkuroczowy typu nospa +magnez b6? odpoczywaj dużo, napewno to oznaka że dzidiza rośnie:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ta zupa nie jest paćką ;) jest pyszna, naprawdę, w wolnej chwili przepiszę Ci przepis jest łatwa i naprawdę pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola !!! co mam ci napisać? :-D nic mi do glowy nie przychodzi na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ale cię wzięło na ćwiczonka!!???pogoniłabyś mnie bo by mi się też przydało pocwiczyć :-D Miałam zamiar kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń ale nie wiem czy to nie wyrzucone pieniądze w błoto ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień minął tak jak każdy inny nic ciekawego:( Popołudnie spędzam w tym tygodniu sama i wieczory bo mój M w pracy na popołudnie :) Jutro może coś wypiję bo idę na ploty do szwagierki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta?Kobiety co porabiacie???!!!! Za tydzień w piątek jadę do gina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poniżesz moje dzisiejsze wyniki. Widać że Bromek - patrz Bromergon - dobrze mi robi ;) Od razu prolaktyna spadła i progesteron ładnie wzrósł, łykam też duphaston więc moze to też jego zasługa. Jak to mówią na Bromku i Dupku można daleko zajechać ;) WYNIKI Z 22 dc PRL: 6,14 ng/ml (1,3 – 25,0) PRL po MTC po 60`: 42,00 ng/ml Progesteron: 26,63 ng/ml (1,5-20,0) Testosteron: 0,34 ng/ml (0,1 – 0,9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz fragolciu czasem to jednak wolalabym być mniej zgrabna grubsza a mieć dziecko i być zdrowa bez takich przezyć jak teraz przez te wszystkie lata!!!!:( Tak jeśli chodzi o moja szwagierkę ma 39 lat trzyma sie nie żle no i od pewnego czasu dogadujemy się chociaż tak nie było od samego początku zblizyłyśmy sie do siebie ale jej sie nie uklada w małzeństwie od początku a teraz syn 20 lat i wpadli i mąż ją obwinia że to jej wina :-P Mania chyba wyniki ok ja to mam wysoki testosteron bo mam pco Mi się fragolcia marzy orbitek:) Wiesz że im częsciej do gina tym mniej w portfelu!!!!!a i tak nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P :-P :-P Ja tez jak stara babcia wykąpana !!!gotowa do spania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś myślę że testosteron w srodku normy a to chyba ok, ale pierwszy raz badałam więc nie mam z czym porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś, liczą się miejsca po przecinku:) norma od 0,1 do 0,9 to jest to samo co 0,10 - 0,90 :D przynajmniej mi się tak wydaje, czyli zaokrąglając do jednej liczby po przecinku mam wynik 0,3 Dzięki za linka, już się zabieram do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Cóż tam porabiacie? U nas dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci, prawie jak wiosna tylko troszeczkę za dużo śniegu. Aż chce sie żyć :) Sisi mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku i czytasz nas od czasu do czasu. Trzymaj się kochana ;) Będzie dobrze, napewno i to w najmniej spodziewanym momemcie. Fragolka ale dajesz czadu z tymi ćwiczeniami, aż z mnie zaczynasz zarażać. No i bardzo dobrze. Ja w tej chwili biorę encorton i clo, w środę muszę zrobi usg. Zobaczymy czy urosną jakieś pęcherzyki. Mam taką nadzieję, chociaż za bardzo nie nastawiam się. Maniu w którym dniu cyklu robisz prolaktynę? Coś tak czuję że i ja powinnam powtórzyć badania, bo strasznie dawno już robiłam. Chyba ze 3 lata temu. Pozdrawiam bardzo serdecznie, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne Jaja!!!!!!!!! Co oni to zrobili!!!!!!!Jakieś literki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam nic wyslać! Cześć dziewczynki :) Co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdę moje wyniki testosteronu to napisze wam. tak mnie boli głowa że aż mi nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a czemu pecherzyki mialy by nie rosnac po clo? Bralas juz wczesniej bez rezultatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sprzatalam,gotowalam robilam ciastka z platköw owsianych. Möj dal mi zajecie przy kompie. Wczoraj bylam na zakupach,musialam zmienic krem pod oczy bo mam b.sucha skure. Normalnie robia mi sie zmarszczki,sköra sie luszczy i slepia. Kupilam sobie krem polecany w internecie ale nie ma duzej poprawy. Zamöwilam sobie takze masc w apteca. Mam tak czesto w zimie. Okulista möwi ze mam za suche oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ascha ja pół godziny chyba klikałam i nie mogłam tych literek wpisać -to jakaś pomylka!!!kto to wymyslił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha to ci sie nie nudzilo?wykorzystalaś dzień na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez ja kody wkurzyly bo mi w poludnie nie wychodzilo to wpisywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Z tymi kodami to ja dzisiaj aż myślałam że weszłam na inny topik. Też nie mieli co robić. Ascha, może już jestem przewrażliwiona, ale nigdy nic nie wiadomo. Zobaczymy zresztą :) co ma być to będzie. Ja też miałam dzisiaj pracowity dzień. Wróciłam wcześniej z pracy i wzięłam się za sprzątanie, gotowanie i pranie. Chyba to słońce dzisiaj na mnie tak podziałało ;) Kiki a tak właściwie to przeglądałam na nk moich znajomych i nie ma Cię tam. Bardzo chętnie bym Cię poznała :) Fragolciu co tam u Ciebie? Katarynko a Ty jak tam jesteś już w Ostrowcu? Kiedy byłaś w Rzeszowie? Szkoda że wcześniej nie trafiłam na ten topik, może byśmy się spotkały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) U mnie dzis 8dc , a jutro ostatnia tabletka clo... W poniedzialek jestem juz umowiona na monitoring z ginem:) Ciekawe czy bedzie jakis pecherzyk??:( Powiedzcie mi jakiej wielkosci powinien byc pecherzyk w 12dc w trakcie normalnego cyklu z owulacja?? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malutka, widzę że prawie idziemy "łeb w łeb. Ja mam 7 dc a clo biorę od 3 do 9 dc, rano po dwie tabletki. A co potem? Naturalne staranka? Ja może iui, nie wiem jeszcze jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×