Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość fagolinkaaa
Dziewczyny ASHA JEST W CIAZY! Napisala mi smsa ze jest w szpitalu bo ma tromboze i zapalenie! I ze wymiotuje! Jak bede cos wiedziala to dam znac.Kurde ale sie ciesze razem z nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to jednym słowem zajebiscie!!! Jak się cieszę!!!!!!!!!!!! Chyba się dzisiaj upiję z tej radości:) Jejku jak ja sie cieszę że aż sie popłakalam-rany łzy mi lecą......masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jedno najwyższy czas żeby jej się udało i trzymam za nią kciuki:) Laski piszcie-gdzie jestescie taka nowina a wy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chwilkę tylko bo mam już gości komunijnych ale wspaniałe wieści Fragoluś! Będę sie modlić za Asche, żeby wszystko było dobrze! Jejku jak się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko wszystko było ok ja tez będę się modliła ża nią......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha napisala ze ma jeszcze wiecej wody w brzuchu i ze moze nawet tydzien lezec.Mowi ze pije 6 paracetamoli dziennie bo brzuch ja boli.A no i tylko jeden embion sie przyjol :) Czyli blizniakow nie bedzie :) Kurde tak sie o nia martwie ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.Biedna tyle sie wycierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że będzie ok. Ja też się martwię jakoś caly czas myślę o niej Dziewczyny gdzie jesteście piszcie co!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile poleży w tym szpitalu. Ta woda sama zejdzie czy będą jej coś robić? Kobiety to mają przekichane. Ale jak początki trudne to koniec będzie łatwy i szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobitki. Widzę że mamy wspaniałą nowinę :) Żeby tylko wszystko było w porządku, już tyle dziewczyna wycierpiała się. Ale wszystkie modlimy się za Nią więc Pan Bóg napewno pomoże. Fragolciu pozdrów Ją serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co bedzie z ta jej woda ale napewno lekarze wiedza co robic i bedzie wszystko ok. Nie chce tak duzo do niej pisac bo ona biedna i tak pewnie zmeczona wszystkim.Wczoraj pisala ze codziennie ja kuja w bo nie moga znalezc zyly do kroplowek (zyly sie nie pokazuja) Ale oczywiscie jak bedze cos wiedziala to dam znac. U mnie 4 dc az sie boje pomyslec o staraniach :( Kiki a co tam u ciebie? Od kiedy zaczynasz z clo? Aga pewnie zmeczona przygotowaniami do komuni? milego dnia laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale nowina! super, bardzo się ciesze że się jej udało. Oby tylko wszystko było w porządku, musi być:) Trzymam mocno kciuki z nią i fragolinka jak będziesz cos wiećej wiedziała to pisz tu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!!!:) Pozdrowienia dla Aschy!Fragolka przekażesz? U mnie 27dc zaczynam clo od 5dc-9dc-w 12 dniu jadę na Usg i nie wiem co czy zastrzyk to sie dopiero okaże???? Po za tym pogoda paskudna czlowiek tylko popada w podły nastrój-masakra.... W niedzielę pewno dostanę@ i znowu wszystko od początku!!!!:( Buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wczoraj pisalam Asche ze sie bedziemy modlily o jej ciaze i zdrowie :) Kiki nie martw sie nie tylko u was pada.U nas dzis od samego poludnia leje.ja sobie otworzylam winko i popijam bo co tu robic w taka beznadzieja pogode? Nawet nie mozna wyjsc na spacer. Kurde ale by bylo smiesznie jakbysmy wszystkie pozachodzily w maju :) Ja tam wierze ze zajdziemy ale tez boje sie cholernie staran...Nie tak staran jak rozaczarowania ze sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas też pogoda do dupy!!! Do nas jutro następni goście przyjadą więc rano trzeba się zebrać, posprzątać, później do kościoła na spowiedź. Prasowanie na szczęście mam już za sobą :) Ciekawe jak tam Ascha, czy lepiej się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie pisze do Aschy czesto nie chce ja meczyc pytaniami i tak pewnie biedna przezywa wszystko.Ale jak bede cos wiedziala to dam znac napwno Aga to masz teraz pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no to trzymam kcuki , dzis piatek u mnie początek dnia, zaraz do pracy. U Was koniec dnia , a wlasnie w na jednej stronce w necie jest info o kobiecie co miala 62 lata i poddala sie in vitro i ma 2 córki , bułgaraka jakaś , lekarzem jest wogole. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj tuskawa , ja nigdy nie byłem przeciw WAM , tylko przeciw waszemu ZBABSZCZENIU , takie baby jesteście takie typowe i czasmi brak wam kompletnie logiki i wtedy mam ochote wam powidziec cos prosto z mostu a wy sie zaraz obrażacie i macie muchy w nosie. Tu trzeba czasmi myślec , a nie sie mocjonwac ot co , no to ide ten cholerny piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spowiedzi nie chodze , nie należe do kosicoła katolickiego , i wogfole nie mam potzreby paplania księdzu o moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargulku!!!a możesz mi wytłumaczyć co masz na myśli że jesteśmy "baby typowe"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul rozumiem cie ale zamiast czasem sie z nas smiac i ublzac to moze bys nam pomogl i podpowiedzial cos sensownego. Nikt sie nie obrazi ale jak ublizasz to normalka ze kazdy sie wkurwi i ma muchy w nosie :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!:) Co tak nic nie piszecie? Ja już sie odrobilam ,myślałam ze grilla dzisiaj zrobimy ale sie nie da bo zimno i tylko patrzeć jak deszcz zacznie padać:( taka ta pogoda beznadziejna-nic sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja , mam dziś sprzątanie i to na maxa , moja suczka ma cieczke i łazi po chałupie i brudzi , niby kupiliśmy jej te pieluchy ale non stop ją w tym trzymac tez nie można. No a tak wogole to mi sie sniło dziecko ale w brzuchu , konkretnie baba w ciązy - to chyba przez to Wasze forum jak babcie kocham. , no potem sie odezwe ide ogranąć ten burdelik na kółkach pozdro p.s. "typowe baby" to znaczy takie typowe gadające o pier.. do ..letach , takie jak własnie jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim :) Ale pogoda ??do znudzenia!!!! Kargulku dzięki za wyjaśnienie .... Mnie tez sniło sie dziecko z piatku na sobotę ale ze ja miałam córkę ale przez to że człowiek myśli gada pisze o tym a potem sie to odbija wszystko :) Czemu kobietki nic nie piszecie? ciekawe jak tam nasza Ascha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. U mnie w sobote byla kolezanka a wiec nie mialam czasu sie odezwac a wczoraj jakos mi humor nie dopisywal :p Ale wczoraj napisala do mnie Ascha ze 1,5 litra wody sciagneli jej z brzucha. I ze chyba jeszcze dzis maja jej sciagac. A i ze w srode robili jej bete to miala 75 a w piatek 210 a i dzis znowu maja powtarzac. Napisalam jej ze ja pozdrawiacie ...Jak bede cos wiedziala to dam znac. Biore sie za sprzatanie. Aga jak po komuni? Wstawiaj jakies fotki na nk :) Milego dnia laski do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już po komunii :) Teraz tylko biały tydzień, ale to już na luzie. Było bardzo fajnie zarówno w kościele jak i na imprezie. Fotek za dużo nie robiłam bo był fotograf w kościele i czekamy na profesjonalne zdjęcia i płytę :) To się nasza Ascha nacierpi. A Wy co robicie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski.A co tu takie pustki? Gdzie nasza Kiki? Wczoraj nawet sie nie odezwala... Ewa,Malutka i reszta co z wami i u was? Aga to super ze jestes zadowolona z komuni. Teraz az za dwa lata bedzie druga komunia :) Pozdrawiam i milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja już nie mam sił, dziś mam 14 dc od jutra powinnam brać luteine przed chwilą byłam w wc i zaczynam krwawić lekko, powinnam mieć owulacje a nie wiem co mi jest, miała któraś z Was tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×