Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gratulacje Asia!!!!!!!!!!:) Muszę podtrzymywać ten topik ponieważ musę skonczyć to co zaczełam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu mało kto pisze!!!!!!!!!!!!!!!!! Odzywajcie się laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz uciekam bo musze jutro wstać ale bedę jutro jak zawsze :) Bużka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaafe to tak szfankuje że mnie nerwy tluką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylanczam sie do gratulacji dla mojej imienniczki! :) Nie wiem skad te plamienia? Ja czasem tak mam 3 dni oktes 2 dni nic i potem plamienia. Bylam z tym kilka razy u lekarza i nic nie znalazl,moze hormony? Teraz biore antyki. Ciesze sie z 2 dni wolnego bo sprzatanie jeszcze przede mna. A piatek,sob,niedz pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to napewno przez te antyki, a i stres robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!! ewcia po metformaxie tak sobie troche mnie mdli no i tak biegunka, dziś musiałam wziąść coś na biegunkę żeby egzamin wytrzymać ale tak to kiepsko:/ asha a na te plamienia to hmmm skoro lekarze nie pomogli to może piłabyś zioła?? ja mam taką mieszankę od bioenergoterapeuty ponoć reguluje te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedemną też masa sprzątania a tak mi się niechce :( jak jestem w pracy to jesten pełana zapału, że jak przyjdę do domu tp zrobie to czy tamto a potem klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedemną też masa sprzątania a tak mi się niechce :( jak jestem w pracy to jesten pełana zapału, że jak przyjdę do domu że zrobie to czy tamto a potem klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Asiu ale ja na razie nie moge pic zil bo niedlugo zaczne terapie hormonalna przed icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asiu ale ja nie moge pic zil poniewaz zaczynam kuracje hormonalna przed icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyczuwa sytuację i daje na przeczekanie tej burzy która ostanio tu przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czwartku zaczynym stosowac pray do nosa z hormonami. I wtedy mam zadzwonic i powiedza mi co dalej. Ale sadze ze jak w polowie kwietnia dostane @ to zaczne brac zastrzyki na stymulacje pecherzykw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, czy to musi byc takie skomplikowane wszytko? jedne zachodzą sobie ot tak, a my się musimy tak starać!! ale co zrobić.:/ dziewczyny spadam spać bo głodna jestem a nie chce już jeść na noc:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) ja też chyba będę spadać nyny Miłej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Asiu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ascha wspólczuje Ci, tyle pracy, tyle godz-SZOK! Kiki teraz to sie czuję świetnie, już tydzień jak nie wymiotuje :) Mam nadzieję że tak juz zostanie. Teraz tylko zgaga została, ale cos musi być, nie ma łatwo :) Ewcia powiem Ci,że jak pracowałam to jak jeszcze siedziałam w pracy to myslałam co zrobię jak wróce do domu, normalnie 1000 planów, a jak już wróciłam to dupa blada, nic mi się nie chciało ;) Ale ten czas leci, święta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Gratuluje wysmienitej oceny z egzaminu:classic_cool: Ja, kiedy pomysle ze miala bym sie teraz uczyc....ogarnia mnie strach:P Ascha "trzym" sie dzielnie,moze za ta ciezka robote zarobisz przyzwoicie,zwlaszcza teraz kiedy liczy sie kazdy grosz;) Nie mam checi dzis na prace ,napewno bede musiala isc na zastepstwo ,i znow padne jak kapec brrr. Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Gratuluje wysmienitej oceny z egzaminu:classic_cool: Ja, kiedy pomysle ze miala bym sie teraz uczyc....ogarnia mnie strach:P Ascha "trzym" sie dzielnie,moze za ta ciezka robote zarobisz przyzwoicie,zwlaszcza teraz kiedy liczy sie kazdy grosz;) Nie mam checi dzis na prace ,pewnie bede musiala isc na zastepstwo ,i znow padne jak kapec brrr. Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja już w pracy siedzę, ale do 16 jeszcze trochę, potem na angielski także dziś też nic nie posprzątam na święta, ale od czwartku mam wolne więc się wtedy spręże. Powiedzcie mi co pieczecie na swięta? macie jakiś fajny wyprobowany przepis? chciałabym upiec coś dobrego, może podpowiecie co Wy robicie no i prosze o przepisy:) miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Rzeczywiscie ostatnio jakos inaczej sie zrobilo na kafe, ale mam nadzieje ze to kwestia przesilenia wiosennego:D Asiu gratuluje! To dopiero cos zdac egzamin na 5:D Super! Aga dobrze ze juz masz lepsze samopoczucie, byle do przodu:D Ascha szczerze ci wspolczuje tej pracy. Pracodawcy wykorzystuja to ze jest duze bezrobocie i pomiataja ludzmi. Masakra:( Ja nie odzywalam sie troche bo jakos nastroj mi sie popsul, caly czas mialam jakies plamienia i boje sie ze z ciaza jest cos nie tak:(:( Ide dzis na usg zobaczyc czy pojawil sie pecherzyk. Jestem taka zdenerwowana ze nie umiem sie na niczym skupic:/ Milego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki!!!!jesli mogłabym podzielę sie z wami i swoimi obawami,ja ze swoim mężem jestesmy juz 1,5 roku po slubie a staramy sie juz i dzdziusia w sumie 3 rok w tej chwili sie zaczoł jeszcze tak na poczatku jak zamieszkalismy ze soba to pewnie se mysle jakos zajde w ciaze i bedzie dobrze .Ale dochodze do wniosku ze wszystko sprzeciwia sie nam a mianowicie los!!i poqoli dochodzi do mnie ze mamy jakies powazne problemy albo j albo mój mąż ja podejrzewam u sibie nidoczynnosc tarczycy ale jak zrobiie badania to wtedy bedziemy mylsec poko co nawet jak bym chciala miec dzdziusia to i jest duzo za i duzo przeciw:/a to daltego ze i tez prpblemy finansowe mi nie pozwalaja maz dopiero co zaczoł inna prace a ja jade do pracy za 2 tygodnie za granice i czasem se tak mysle ze niema co sie zamarwiac i rozczulac nas soba czasem trzeba czasu daj czas co ma byc to bedzie i ja uwazam ze wszystko jest po cos i czemus sluzy ze nic sie nie dzieje bez przyczyny ja bardzo pragne miec dzecko to moje najwieksze marzenie kocham dzieci!!!i chodz skonczylam w tym roku 28 lat nie uwazam tego za jakąs tragedie nie wszystkie kobiety musza rodzic w wieku 20 lat terz coraz wiecej kobiet decyduje sie na pozne macierzystwo z przyczyn sybiektywnyh jak i negatywnych ale mylse i moim marzeniem jest urodzic dzidziusia w wielku 30 lat chodz to nie zalezy tak naprawde odemnie tylko od tego tam z góry nie mozna miec wszystkiego czego sie chce odrazu czasem to wymaga cZasu a przedweszystkim cierplliwosci tak po prstu uwazam jesl ktos by chcial sie wypowiedziec na ten temat prpsze smiało pisac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczerze to boję sie bardzo ze nie bedę miala dzecka tyle sie juz staramy i nic ciage nic i wlcae sie nie nakrecam jakos dawno juz przestalm mylsec o tym zeby zajsc dalam na luz ale i tak nic z tego a inne kobiety tego nie rozumia ktore nie mialy prpblemów z zajsciem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×