Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Gość e-bay seller
Hejka:-) Witam ze Stambulu:-) Greenka - obyscie dostali ten kredyt:-))) Trzymam kciuki:-) My kupilismy mieszkanie w grudniu i mamy kredyt na 3 lata...wiec krotko. Z kredytem tez bylo duzo nerwow, ja na szczescie pracujac mialam duze dochody, maz tez nie najgorzej, wiec jako, ze obowiazuje nas wspolnota majatkowa udalo sie:-) Teraz ja odeszlam z pracki i moj Ukochany sam splaca kredyt. Mielismy pieniadze na polowe mieszkania, wiec bylo juz cos na dobry poczatek - zreszta bank wymagal od nas udokumentowania, ze mamy polowe wartosci domu w gotowce. Nie wiem jak to jest w Polsce, ale zycze Ci obyscie wyprowadzili sie na swoje...chocby meble i cala reszta wyposarzenie nie byla taka o jakiej marzysz, to beda to Wasze 4 sciany...a kredyt jakos sie splaci:-)))) Magdalena - odpoczywaj Kochana!! Nic nie dzwigaj i dbaj o siebie. Ja byla dzisiaj na USG...myslalam, ze zwariuje:-) Mialam usg 3d, widzialam nawet paluszki dzidzi. Plec najprawdopodobniej bedzie wiadoma za 2 tygodnie - wtedy mam kolejna wizyte...ale juz teraz lekarz zasugerowal mi co to bedzie:-)....pozyjemy zobaczymy, mi to obojetne:-)....ale jestem ciekawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :)my w tym cyklu dwa razy działalismy tylko w 15 i 18 dc wiec nie robię sobie nadziejii no ale kto wie.Miesiączke powinnam dostac za 8 dni wiec jak mi się bedzie spozniac tonajwyzej zatestuje.Pobolewa mnei brzuch i piersi ale się nie nakręcam.Co ma być to będzie.Malinka super wyglądasz-tak promiennie, no i brzuszek taki fajny :)Zdradz nam jaką płeć lekarz podejrzewa?Ale tak ładnei wyglądas zto pewnie na chłopaka :)Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem co bedzie za 2 tyg:-)))))) Bo naprawde jeszcze nie wiemy nawet na 50% :-))))...ale ja czuje, ze bedzie inaczej niz sugeruje moj ginek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda8080..:-) czekaj i sie nie stresuj, ja przez caly 1 trymestr zalowalam, ze staranka byly tak krotkie, bo potem juz nie mialam na nic ochoty. Za to teraz, ho ho:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 15dc to taka rozsądna pora ;) trzymam kciuki, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmonku wkleilam zdjecia na NK :-) Nie chce podawac linka do swojego profilu znowu na forum, bo za duzo jest potem ciekawskich. Jesli chcesz zobaczyc jaki jestem juz grubasek to podesle Ci link na maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze co ma byc to będzie.Test owu wyszedł mi pozytywny w 17 dc i na drugi dzien czyli w 18 dc tez były starnka wiec moze cos z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malinka! Fajnie że już jesteś! Jeszcze raz muszę Ci napisać, że masz cudny brzusio:-) Ja muszę na swój jeszcze trochę poczekać :-( a tak bym chciała, żeby już był taki typowo ciążowy a nie tylko sadełkowy... No ale czekam cierpliwie. Fajnie że macie kredyt tylko na 3 lata. Super sprawa! Mnie strasznie przeraża wizja spłacania kredytu przez 20-30 lat. Ale tak jak pisałaś: nieważne meble i wyposażenie byle być na swoim. Ja mogę siedzieć nawet na podłodze i jeść palcami zamiast widelcem, ale w swoim domeczku. Już mi się śni po nocach :-D Miłych snów dziewczynki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 trzymam kciuki :) a ja cię chyba malinka znalazłam na nk wśród znajomych magdy bo tak jakoś koło siebie jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie mogę swojej owulki jakoś w tym cyklu okreslić :( nie wiem czy miałam wczoraj czy może mam dzisiaj a może jutro będę dopiero miała ..... zazwyczaj bolą mnie jajniki lub podbrzusze ale nie zawsze.....no i sama nie wiem :( ale co tam, staranka są więc co ma być to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bnamon mie tez bolą jajniki ale czasami dzień lub dwa przed owulką.Trzeba sie strac i tyle-podobno co dwa dni najlepiej w okresie płodnym.Jesli teraz się nei uda to tak w nastepnym miesiącu zacznę od 12 dc az do 20 i moze wtedy zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to najbardziej się boje tego, że u nas problem nie tkwi w niemozności trafienia w owulkę bo my tak w miarę często się staramy i nie ma bata żeby nie trafić.... ja się boję, że to może chodzić o coś innego tylko nie wiem o co :( no ale do końca roku daję sobie czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja wlasnie tak sie staralam, przez 8 dni. Banmonku, spokojnie, nie mysl co moze byc nie tak. Dziewczyny uwierzcie, ze ja na prawde mialam duze powody do obaw, problem mogl byc u mojego meza..ale jakos sie udalo. Wam tez sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki 🌼 Ja też chce zoboczyć te zdjęcia na nk no .....:-( :-) Mam już wyniki, ale nic z nich nie rozumiem może wy ni pomorzecie? prolaktyna 13,9, Prolaktyna 60 po MTC 117,00 któraś wie o co w tym chodzi? bo na necie nie znalazłamjasnej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza??Meldować się co u was słychhać!!!U mnie ok, tylko strasznei mnie piersi bolą , tak że ledwo siedzę -nie wiem czego to oznaka.Testować będe za ponad tydzien bo nie chcę sie nakręcac bo boję się że może byc znowu ciąża biochemiczna i co wtedy?Myślę sobie że wkoncu się uda ale dopiero jak okres mi sie będzie tydzień spoźniał to zatestuje.Buziaki dziewczynki i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota --- jak tam wizyta? Bo dziś czwartek i o ile dobrze pamiętam to dziś miałaś iść do gina z wynikami tak? Daj znać jak przebiegła wizyta. Szczerze mówiąc to nie rozumiem tych wyników bo nigdy takich nie miałam, więc Ci nie pomogę, ale lekarz pewnie już Ci wszystko wyjaśnił. dorota jak chcesz to napisz swojego maila a my Ci poprzesyłamy linki na nk do naszych profili to będziesz wiedziała jak która wygląda (bo ja nie mam Ciebie w znajomych) magda --- a Ty kiedy powinnaś mieć @? Bo ja trzymam kciukasy, żeby nie przyszła. I ciekawa jestem czy wytrzymasz tydzień do testowania czy skusisz się i zrobisz wcześniej. Jak już będziesz coś wiedziała to szybko pisz, bo ja mam takie przeczucie, że teraz to Ty będziesz brzuchatką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym okresem to u mnie niewiadomo bo mam nieregularny +/- 5 dni.Teraz mam 28 dc myslę ze jak nie dostanę @ to zatestuje za tydzień.Bardzo bolą mnie piersi więc sie zastanawiam co to znaczy no ale zobaczymy.Grennka a Ty masz już brzuszek?bo jestes na tym samay etapie ciąży co Malina.Banmon co tam u Ciebie?Starania w toku?Dorotka daj znac co u lekarza było.Natalius-czytasz nas?co tam u Ciebie??Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda no ja niestety nie mam jeszcze mocno wystającego brzucha choć bardzo bym chciała ;-) Mój na razie wygląda tak, jakbym się porządnie najadła. Od początku ciąży przytyłam 3kg, więc nie wiem czy to dużo czy mało (dodam, że mam siedzącą pracę i bardzo mało ruchu i lubię podjadać wieczorami a rano budzę się głodna :-D ) Straciłam już wcięcie w talii i cycki mi urosły. Jak ktoś uważnie obserwuje to zauważy różnice ale jeszcze z miesiąc i myślę, że mnie "wypcha" ;-) A właśnie malinka kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej @ ? Bo tak patrzę w tabelkę i mamy tylko 2 dni różnicy w terminach porodu :-) Razem się będziemy wydzierały :-) (z radości oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis USG kobietki. Z moja mala kruszynka wszystko ok, ale wiercila sie tak, ze polozna nie mogla zobaczyc chwilami tego co chciala. No ale jakos sie udalo. I na 99% bedzie dziewczynka. Pisze na 99% bo to pewnosci sie nie ma az sie urodzi. Powiedziala, ze widzi dziewczynke. Ale sie ciesze:) A wszyscy mowili, ze bedzie chlopiec:) I oczywiscie dokonalam pierwszego zakupu w postaci slodkich paputkow i spioszka z Bambi. Oczywiscie rozowych. Przepraszam, ale poprostu sie ciesze. Ahhh co do kredytow. Poki co nie mamy, ale za 2-3 lata jak malenstwo podrosnie to chcemy kupic jakis domek. I wtedy napewno bedziemy musieli cos wziac bo bez tego ani rusz. Sami nie damy rady. Czasem sie zastanawiam czemu panstwo nie moze wydrukowac tylu pieniedzy coby dla kazdego starczylo. Wiem rozumiem PKB, zadluzenie i cos tam dalej, z czego nic nie rozumiem. STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10.............. ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........14.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...14..... 24.08.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......14.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10.............. ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna........18.........24.09.09.........9.02.2010(?) ......27......? Malina..........14.........01.08.09.........19.03.2010( ? )....27......? Magdaleena....18........21.09.09......... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......14.........02.09.09. .......17.03.2010.........28..... ? A wiecie, że u mnie brzuszka praktycznie nie widać. A to przeciez już prawie połowa ciąży. No i od początku przytyłam 2 kilo, podobno bardzo dobrze. Mój Dzidziol chyba czeka az sobie spodnie ciążowe kupię, ale wyobrazcie sobie, ze w moim mieście NIE MA. Tu nie ma w ogóle ciążowych ciuchów. I o ile na górę moge sobie kupić po prostu luźniejszą tuniczkę, to na tyłek nie mam co założyć. Wczoraj grzecznie siedziałam w domku i odpoczywałam sobie i wyobraźcie sobie, że w nocy, ani rano brzuszek nie bolał mnie wcale. Czyli, że co? Mam tak do końca? Nie dam rady :( Ale z dwojga złego wolę się pooszczędzać w domu, niż mieliby mnie położyć w szpitalu. Póki co mam nadzieję, ze ta szyjka wstretna jest po prostu krótka, ale nie będzie się skracała. Cóż, okaże się za miesiąc :) Dzisiaj już mnie trochę brzuch pobolał, bo musiałam polatać po mieście. W środę mama jedzie na kolejną chemię i trzeba było jej kupić jakąć chustę na głowę. Nie chciałam takiej zwykłej, bo mama nie umiałaby jej sama wiązać, a dowiedziałam się, że sa takie specjakne zakładanae tylko, z gumką. Oczywiście nigdzie nie znalazłam. W końcu trafiłam na jakiś medyczny sklep i wyobraźcie sobie, że mieli jedną, słownie : JEDNĄ sztukę. Na dodatek jedwabną. Za bagatelka - tylko 70 zł. Oni chyba całkiem powariowali! Jak można tak jeszcze żerowac na czymiś nieszczęściu?! Na szczęście w tym samym sklepie znlazły się takie jakby aksamitne turbaniki na głowę. Też gotowe, na luźnej gumce. Wzięłam jeden, bo nie wiedziałam, czy cos takiego mamie podpasuje. Różowy, bo lubi :) Na szczęście zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, przepraszam Fisiowna. Pisałam mojego długaśnego posta i nie wiedziałam, ze zaktualizowałaś tabelkę. Wzięłam jeszcze starą :) No i GRATULUJĘ zdrowiutkiej córeczki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10.............. ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........14.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...14..... 24.08.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......14.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ? magda8080 jesli masz dziś 28dc i bardzo bolące piersi to ...... :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki :) dobra wiadomosć jest tak ze tabletki zadziałały i teraz pozostaje czekać mi na @ w sumie to mimo iż w pracy wszystko się wali i roboty tyle ze nie wiem jak wszystko ogarnać to i tak jestem szczęśliwa, narazie odkładam staranka na 2-3 miesiące, może z nowym rokiem będzie niespodzianka, w sumie to jakoś mi tak beztrosko teraz :) banmon nie analizuj za bardzo, ja już przeszłam tą fazę i naprawdę nie ma się co zamartwiać na zapas, dorotka pisz co tam powiedział lekarz? magda to trzymam kciuki za Ciebie :) i moje drogie brzuchatki dbajcie o siebie i rośniejcie zdrowo :) ehhhhh jaka jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz poprawiam tabelkę, teraz już powinno się wszystko zgadzać :) STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10.............. ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........14.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......14.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobierki 🌼 Fisiowana gratuluje córeczki w sumie mi też marzy się dziewczynka :) Teraz już możesz kompletować róż w szafie:) Green- ka była wczoraj u gina i powiedzial, że badania nam praktycznie idealne. Pęcherzyk oczywisćie stoi w miejscu i dlatego w tym miesiącu dajemy sobie spokój z monitoringiem. Jak tylko dostane @ to mam do niego szybko lecieć i wtedy od ręki już bez badań przepisuje mi leki na stymulacje owulacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×