Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość121
hej dziewczyny :) kurcze zrobiłam test ( 27dc) negatyw :/ jutro mam mieć @ ale nie wytrzymałam-wariat ze mnie ;p Nagle u mnie sucho się zrobiło no i cały czas mam wrażenie "mokro" i chodzę do wc co 20 min. Ból brzucha i w ciągnięcie w pachwinach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak w tym cyklu maialam miec odpoczynek od staran i czas wolny wykorzystuje na dentyste.Jeden mnie strasznie boli ,jutro pojde go usunac. W srode mam dostac @ a w 6dc mam sie zglosic na pierwsza wizyte .Wyjdzie na 1 grudzien jeszcze tylko tydzien ,strasznie sie emocjonuje. Mam nadzieje ,ze Gin nic nie zmieni, bo od piatku pewnie jeszcze do srody bede barala antybiotyk na tego zeba, ale musze nie chcialabym ,zeby w ciazy bolaly mnie zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
lucrezia to ja dołączę do Ciebie =do nowych starań:) Dostałam dziś @ strasznie zle się czuję, dziś o mały włos nie zemdlałam i strasznie mnie zbiera na wymioty-nigdy tak nie miałam :/ @ jest strasznie słaba -też dziwna ale pewnie się rozkręci na maksa -wystarczy tylko wkładka na parę godzin :) u mnie mniej więcej dni płodne przypadną między 2-6 grudnia więc mam nadzieję że tym razem się uda :) Głowa do góry dziewczyny nam też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 121 Taki stan w miesiaczke nie jest normalny jak bedziesz u lekarza to powiedz mu o tym .Ja wymiotowalam w miesiaczke i okazalo sie ,ze kazda taka miesiaczka ze zlym samopoczuciem to bylo samoistne poronienie, ale tez sie wymiotuje jak ktos ma krzywa macice. Mialas lekkie opoznienie @? Ja usunelam 2 zeby i w poniedzialek mam usunac jeszcze jednego i wizyta z Ginekolog , miesaczka przyszla wczoraj chyba ze strachu przed dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitak87
Hey dziewczyny, u mnie też kolejny cykl starań :-) czekam na efekty. Pozdrawiam Was serdecznie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
lucrezia , @ była w terminie...co do samoistnego poronienia to nie wiem...mam nadzieję, że to był zwykły okres :) mam już synka (5lat) i jednego aniołka :* ale to długa historia ;( Mam nadzieję że tym razem nam się uda :) nie stresuj się wizytą u stomatologa eh będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Hej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Witam mam podobny problem co niektóre z was. Od roku staramy się o dziecko i niestety nic się nie dzieje. W sierpniu zrobiliśmy z mężem podstawowe badania u mnie jak na razie nic nie wyszło a u męża w nasieniu wykryto leukocyty 10 mln na ml dostał jakiś ogólny antybiotyk ale nie wiem czy to cokolwiek pomogło. To było w sierpniu i od tamtego czasu bardzo źle przechodzę swoje cykle a mianowicie od dnia owulacji do dnia okresu boli mnie podbrzusze taki ból jak na okres najczęściej boli wieczorem ale w dzień też się odzywa nigdy wcześniej tak nie miałam. Ciągle beznadziejnie się łódze że to ciąża jednak za każdym razem następuje rozczarowanie. Czy któraś z was miała podobny problem? Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza88
Witam mnie po dniach płodnych cały czas boli podbrzusze jak by tam coś było jest taki napiety robiłam test wyszedł negatywny po godzinie pozytywny okres mam za 5 dni nie wiem co o tym myśleć pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Ostatni @ miałam 12.11. Owulacja była 26.11, ale kochaliśmy się 22,23 i 25.11. Od kilku dni boli mnie podbrzusze. Ból taki jak na @ do tego cały czas czuje się wzdęta i opuchnięta. Czy to może być ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
hej :) jak tam staraczki?? lucrezia co u Ciebie? u mnie dopiero zaczynają się starania więc trzymam kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
hej dziewczyny:) jak tam u Was starania :) nikt tu już chyba nie zagląda, pewnie przygotowania do Świąt pełną parą :) U mnie 21 dc i od trzech dni ból głowy, łamanie kości-straszne uczucie no i dużo białego śluzu.... zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie zdazylismy sie dogadac z lekarzami co do kwoty za inseminacje i caly ambaradam niestety musielismy przelozyc na styczen.Pierwsza wizyte mamy na 2 styczen . Gin powiedziala ,zeby z raz sprobowac naturalnie w tym cyklu , wiec dzis jestem w 19dc i tez samopoczucie nie podoba mi sie jestem rozdrazniona jakies dziwne smaki na jedzenie , klucia w brzuchu i mam tez bialy gesty sluz,ale moze do Dufastonu na ciaze ,w ogole sie nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
Lucrezia będzie dobrze, głowa do góry jak nie w tym to w następnym cyklu :) ważne aby się nie zniechęcać . Ja też się zbytnio nie nastawiam, w ogóle nie mam bóli podbrzusza tylko parę razy jajniki za bolały, nie mam żadnych nawet "domniemanych' objawów ciąży - więc pewnie też będę czekać do następnego cyklu . Ogólnie to mnie jakaś choroba bierze . I nie mam apetytu. Trzymam kciuki żeby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Cześć dziewczyny. U mnie pierwszy miesiąc starań ale cylke obserwowałam już od pół roku. Na fora zaczęłam zaglądać od wczoraj bo czuję że od owulacji mam bóle podbrzusza a nigdy tak nie miałam. Ogólnie jestem bardzo spokojna i nie nakręcam się za mocno. Ale martwią mnie te bóle czasem są mocniejsze czasem słabsze. Czy to faktycznie może być ciąża? Czy miałyście takie objawy. I od owulacji czasem kłuje mnie prawy jajnik. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Hej Kasia 0789 ja też staram się o maluszka i jakoś nie wychodzi. A z tymi bólami to nie wiadomo bo ja taki mam już czwarty cykl tzn. Od owulacji aż do @ to będzie przez okres dwóch tygodni mam taki bóle jak na @ i o niczym to nie świadczy bo w ciążę nie zachodzi. Oczywiście wcześniej tak nie miałam a także się staraliśmy i nie wiem co o tym myśleć. A z wcześniejszych wypowiedzi które przeczytałam wynikało że to są objawy ciążowe ponieważ dziewczyny po tych wystąpieniu tych objawów pisały ze im się udała. Teraz też jestem 3 dni po owulacji i juz mnie boli podbrzusze ale w ogólne się nie nastawia bo już to przeszłam i nic się nie zmieniło. A szkoda! Za pierwszym razem jak dopadł mnie te bóle to byłam pewna że to ciąża teraz już nie mam nadzieje. Właśnie zapisałam się do specjalisty może on mi coś pomoże i powie co dalej robić. A za ciebie trzymam kciuki żeby się udało bo wiem co to znaczy nie móc zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Pewnie będę szybciej testować od Ciebie więc oczywiście dam znać jak test i oczywiście trzymam kciuki również za Ciebie. Ja jestem dziś w 24 dniu cyklu i zastanawiam się czy nie zrobić sobie w tym tygodniu testu hCG. Ale jak czytałam na internecie to jutro zarodek powinien dotrzeć do macicy i kilka dni później powinna być implantacja więc chcę ten tydzień dać na luz. Stres niczego nie zmieni a może zaszkodzić. Dam znać w przyszłym tygodniu bo już będę testowała :) i mam nadzieje że wcześniej nie dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
Hej dziewczyny:) i jak tam wasze starania ?? czy któraś z Was już za testowała ? ja powinnam jutro to zrobić ale sama nie wiem ... w ogóle w tym cyklu nie mam żadnych objawów (albo ich nie widze lub nie biorę ich za objaw jak np. ból głowy, od tygodnia mam bóle migrenowe(co dziwne bo mnie boli głowa raz do roku) ). Sama nie wiem co mam robić.... co radzicie??? Dodam, że jestem ciągle zmęczona i nic mi się nie chcę ;p i piersi okrąglejsze ale to chyba na @. Nie chcę się nakręcać bo w tym cyklu " przytulanko" było raz do końca i w dwa dni po @ .... więc nie oczkuję cudów:) Wy też napiszcie jak tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2711
Zazdroszczę Wam dziewczyny. Ja nawet nie wiem kiedy spodziewać się okresu i każdy ból odbieram jako oznaki okresu i nieudanych starań. Niedawno przedwcześnie urodziłam maluszka, który był z nami tylko parę dni :(. Tak na prawdę czekam na ten okres jak na zbawienie, żeby wiedzieć na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
gość2721 współczuję :( to naprawdę bardzo przykre.... podobną sytuację miałam półtora roku temu... więc wiem co czujesz . Ale bądź dobrej myśli-pozytywne nastawienie pomoże:) Ja powinnam dziś dostać @ pobolewa mnie brzuszek ale bardziej krzyż i pachwiny nie wiem.... ale badałam szyjkę jest wyżej i zamknięta .. a zazwyczaj w dniu spodziewanej @ od rana mam nisko i otwartą. Nie chcę się nakręcać ale może w końcu się udało-była bym najszczęśliwsza na świecie :) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Życzę Wam Kochane aby wszystkim wyszły te dwie kreseczki. Ja testuję w poniedziałek, wtorek. Byłby piękny prezent na Święta chociaż teraz trochę się martwię bo od wczoraj jestem przeziębiona. Nie mam gorączki ani kataru, tylko straciłam głos. Boję się że przez to może się nie udać. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co_jeszcze
Część Dziewczyny, dołączam do Was - Staraczek. Następnego dnia po owu mam pól podbrzusza, a nigdy wcześniej tak po owu nie miałam. Czy którejś z Was po takich objawach (ćmienie/ból podbrzusza zaraz po owu) później potwierdziła się ciąża? Dodam, że z mężem staramy się o dziecko od 9 miesięcy. Ogólnie jestem po "przejściach". Pierwsza ciąża zakończona poronieniem samoistnym. Druga ciąża okazała się pozamaciczna i zakończyła się operacją i 10 dni leżeniem w szpitalu. Nie wiem co jeszcze może mnie spotkać, zanim zajdę w prawidłową ciążę. Niepokoją mnie te bóle po owu :( Może Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
co_jeszcze bardzo mi przykro że przez tyle musiałaś przechodzić. Naprawdę podziwiam za wytrwałość. Powiem Ci jak to u mnie było z tym że ja będę testowała dopiero jutro. Od samego początku dziwnie się czułam. Juz od drugiego dnia miałam takie dziwne przeczucie że się udało. Pobolewało mnie podbrzusze, jajnik zawsze prawy. I tak przez ok tydzień. Potem cisza i do teraz nic sie nie dzieje. Czasem tylko zakuje jajnik i tyle. Nie mam zadnych objawów a jutro mam mieć okres. To też mnie dziwni... Ale dam znać co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co_jeszcze
Kasia 0789 dziękuję za odpowiedź. Trzymam za Ciebie kciuki, aby jutro były dwie kreseczki na teście i w ogóle było wszystko w porządku. Jak będziesz mogła to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Kasia 0728 no i jak udało się? Bo u mnie to raczej nic z tego już od trzech dni bardzo boli mnie podbrzusze ale to już raczej na @ bo w sumie jutro powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Ja dziś doświadczyłam dziwnego odkrycia i nie wiem czy się nakręcić czy nie. Test kupiłam dopiero po pracy i zrobiłam o 20 wieczorem. Od razu wyszedł cień drugiej kreski (wyraźny cień) ale biały i znikł gdzieś po 10 min. Nie wiem co myśleć poza tym że z samego rana powtórzę test. Pozdrawiam starające się :) trzymam kciuki żeby Wam się udało, piękny prezent na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co_jeszcze
Kasia0789 jak wieczorem o 20.00 pojawił się od razu cień drugiej kreski to powinnaś być w ciąży :) bo w tak wczesnej ciąży zaleca się zrobić test z porannego pierwszego moczu, wtedy HCG ma największe stężenie. A Tobie z wieczornego moczu już test wykrył druga kreseczkę, może bladą lub znikającą, ale musisz mieć w sobie trochę hormonu HCG skoro test zareagował pozytywnie :) Trzymam mocno kciuki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
hej dziewczynki. co u Was? Czy ktoras dostala prezent pod choinke w postaci dwoch kreseczek? Patka co u ciebie? U mnie juz 13 tydzien w srode mam usg wiec zobacze swoja dzidzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Kochane i dziś rano ujrzałam II kreseczki :) jestem przeszczęśliwa a zarazem pełna obaw bo miałam w tym cyklu anginę... Antybiotyk niby taki co nie zaszkodzi... Skaczę z radości :D a to dopiero mój pierwszy cykl starań i powiem Wam że spokój to podstawa i trochę dystans do tematu. Ja się oglądałam, mierzyłam temp i czytałam na kafe, ale wszystko na spokojnie. Z resztą ja ten cykl byłam dziwnie spokojna :) a czułam że się udało od samego początku :) życzę Wam na ten nadchodzący Nowy Rok aby pokazał też wszystkim starającym II kreseczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×