Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

SZCZĘŚCIARA napisz mi w miare mozliwosci i chęci, jak wyglada przygotowanie do IUI, co i jak i ile kosztuje wszystko???.....pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Kamkarz ja od drugiego dnia cyklu brałam po 2 tabl clo, w 9dc jechalam na wizyte i od tego dnia brałam zastrzyki aż do 14dc od tego dnia robiłam testy owualcyjne, jak wyszedł pozytywny to umawiałam się na IUI, także wypadła mi w 16dc. Nie brałam zastrzyku na pękniecie, bo nie mam z tym problemu. Jeśli chodzi o koszty to jeden zastrzyk 80zł, ja miałam 6 zastrzyków plus koszt inseminacji i to by było na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agis19
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli stwierdzono u mnie niedrożność jajowodów w części śródściennej po laparoskopii to czy można powtórzyć zabieg, czy to ma jakiś sens? Czy może warto próbować kilkakrotnie aż wkońcu konrast przejdzie. Chwytam się każdej możliwości choć może to naiwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam specem nie jestem,ale dociekałam przy okazji swojego badania hsg kiedy to mi wyszly niedrozne jajowody.Lekarz,który wykonywał mi to badanie bez owijania w bawełnę stwierdził,że nawet interwencja chirurgiczna nic nie zmieni.Powiedział,że jest szansa ,ale gdy jajowody nie mają drożności przy ujściu,a pozostałe przypadki się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka jupi!!!!!!!! mega się cieszę, betka całkiem wysoka!! U mnie jakby przeliczyć to była podobna w tym okresie, możę akurat, muszę jeszcze zniknąć ale potem napiszę do Was dziewczyny więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Was. Jutro mam wizytę w Polmedzie,pierwsze usg ciążowe i zastanawiam się czy jechać na betę rano ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,ja przywiozlam wynik z bety ze sobą, jak bylam w Polmedzie,ale robilam ją jakoś 4 dni przed wizytą,jak się nie mylę to Twoj 6 tydzień?,na usg już napewo bedzie widać,ja bylam w 5 i juz widziałam:),więc nie wiem czy potrzeba Ci robić jutro betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara jeszcze raz wielkie gratulacje. Agis po laparoskopii @ przyszła o czasie bez żadnych poślizgu przynajmniej u mnie. Natasza dzięki za dodatkowe info Rexie. Na pewno tam zadzwonie i się umówię. Czy można tam jechać załatwić tą sprawę w godzinach popołudniowych?? czy raczej porannych?? Dziś przyszła @ jutro badania hormonów i pierwsza tabletka a za 17 dni wizyta i zobaczymy czy będzie można zacząć stymulację ;)) Bardzo bym chciała już zacząć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie mam do dziewczyn, które są po inv. Kiedy robiłyście te wszystkie badania wirusologiczne i pozostałe?? Przed tym zastrzykiem wyciszającym czy po?? Bo dr mówił coś żeby się nie spieszyć bo mają określoną ważność te badania. I nie wiem czy jak pojadę przykładowo 18tego dnia brania tabletek sprawdzić czy torbiele się wchłonęły i okaże się że się wchłonęły to znowuż nie będzie można dać zastrzyku bo nie będzie badań. Noż kurcze nie wiem jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bety nie ma potrzeby i tak ona już nic nie powie. Daj znać jak po USG! ewelka jeszcze przed stymulką 2 tygodnie wyciszania Cię czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli torbiele się wchłoną to właśnie teraz zaczynają się te dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Byłam wczoraj na wizycie,był to mój dziesiąty dzień cyklu,dr S powiedział,że jest trochę pęcherzyków ale mają dopiero tak 8mm więc zrobili mi zastrzyk Fostimon i drugi mam zrobić sobie jutro i w sobotę przyjechać na wizytę.Mówił ,że przy długich cyklach rosną one dłużej i że może być tak,że do owulacji może nie dojść.Załamałam się trochę ale mój M mówił,że on myśli jak najbardziej pozytywnie i że teraz nie powinnam się zamartwiać.Już sama nie wiem cały czas o tym myślę. Lena czy Ty wczoraj byłaś w Polmedzie ze swoim M i miałaś taki szary sweterek z paskiem?Jesteś blondynką? Nadziejka Szczęściara tak się cieszę,jak czytam twoje posty to zaczynam wierzyć,że i może mi się uda;-)Czy to była Twoja pierwsza IUI?Gratuluję!!! Trzymaj kciuki za mnie i za Lenę;-) Buźka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem1 odpowiem na pytanie które zadałaś nie do szczęściary. Nasze przygotowanie do IUI wyglądało tak pierwsza wizyta w Polmedzie 150 zł,dostałam na niej skierowanie na TSH,prolaktynę,CA 125,FSH,LH i estriadol którą miałam wykonać między 2 a 3 dniem cyklu-koszt ok 200 zł,mój M dostał skierowanie na powtórzenie badania ogólnego nasienia i na przeciwciała przeciwplemnikowe-230 zł we Wrocławiu na Kościuszki.Ja jeszcze dostałam skierowanie na badanie drożności jajowodów,na szczęscie oba drożne ale za to badanie zapłaciłam 200 euro bo robiłam za geanicą ale na Kamieńskiego koszt wynosi 450 zł.Później dr S kazał mi powtórzyć TSH i dodatkowo FT3,FT4 i oboje z M zrobić HBsAg,WR,antyHCV,HIV,anty HBs i to robiliśmy na Powstańców Śl-koszt 331 zł.Wczoraj wizyta + 2 zastrzyki Fostimon 240 zł.Jeszcze przed IUI jakieś dwie wizyty i dobiero IUI.I tak to u nas wygląda. Mam nadzieję,że Ci pomogłam ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być : które zadałaś do szczęściary ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja badania robiłam przed wyciszaniem, weź pod uwagę, że w niektórych labach nie wszystkie wyniki sa od ręki , ja np na wr czekałam tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jak coś wyjdzie tfu, tfu nie tak z badań to trzeba to wyleczyć raczej przed wyciszaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jak coś wyjdzie tfu, tfu nie tak z badań to trzeba to wyleczyć raczej przed wyciszaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie pojechałam na betę ,bo zaspałam;)Liska,ja chyba w Twoje ślady idę,jakieś głupoty mi się śniły...zle wyszlo usg...wrrr,ale mialam noc,normalnie teraz nieprzytomna jestem:(Odganiam złe myśli!!!! Ewelka,do rexa najlepiej do 16 pojechać,z tym że jak chcesz mieć pobrany na miejscu materiał to musisz zapytać kiedy dr. Saczko przyjmuje i w jakich godzinach;jak przyjedziesz z materiałem pobranym u innego lekarza to musisz się wyrobić do 16. Odnośnie badań,zanim dostalam wyciszacz musiałam mieć komplet badań,nie ma sensu zaczynać procedury jakby się okazało np.że właśnie przechodzisz toksoplazmoze/to oczywiście przykład/. Muszą mieć pewnosc,że zdrowa jesteś. Pózniej to ja jedynie ekg doniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe musisz się przyzwyczaić do dziwnych snów, u mnie glówne skrzypce grają sny erotyczne i to jaaaakie, co druga noc je mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotyczne też miewam,no ale one przyjemne są;przynajmniej zastępują mi brak przytulanek;););) No ale za sny schizo to ja serdecznie dziekuję,teraz mam stracha przed usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jak widzisz u mnie się nie sprawdzają, niestety żadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ma ktoś maila do dr S? pamiętam, że któraś miała na pewno ale nie pamiętam kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,ja nie mam bezpośredniego adresu,ale jak miałam przesyłać wyniki badań to kontaktowałam się przez maila ze strony Polmedu a w tytule pisałam,że do dr.Siejkowskiego.Zawsze dostawałam odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Szczęściara gratuluję ładnej bety i witamy w gronie "polmedowskich ciężarówek" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZEŚCIARA 2012
dziękuje wszystkim za gratulacje, pierwsze są od Was, bo jeszcze nikomu się nie pochwaliśmy , więdzą tylko moje 2 przyjaciółki. Jakoś boimy się powiedziec rodzince i ciężko nam w to jeszcze uwierzyć :-) Tak umówiłam sie na wizyte na przyszły piątek, chyba juz nie musze robić bety tak jak Sylwia...prawda? Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystkie polmedowskie babeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×