Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
* przejazdzki miao byc jestem naprawde wsciekła na tych, ktorzy zaprowadzili go do sadu, bo jesli nie ten proces z 93, to na pewno ten z 05 zablokował mu pewne mozliwosci, ajk chociazby kontynuacja tego, o czym mówil podczas tego wykładu sam wspomnial tam, ze to jego pierwszy wyklad, pewnie byłyby i nastepne, ale potem tego rodzaju dzialalnosc byla niemozliwa raczej... wielka szkoda, bo On na pewno przekraczal granice muzyki Michael Jackson to wielka osobistosc tego świata, to jeden z najwybitniejszych ludzi tego świata, naszych czasów i wiem, ze on mial wielka misje do spelnienia, ludzie madrzy to tez wiedzieli, dlatego zaczęto go angazować do róznego typu przedsiewziec, o ktorych mowa min w wykladzie i jestem pewna, ze im starszy byłby, tym bardziej stawalby sie takim "mędrcem misjonarzem" a mniej muzykiem w takim zakresie, w jakim siwat go zna jego sława miała tak silna moc, ze nalezało ja wykorzystywac do wielkich celow i to zaczynalo sie i trwałoby do konca niestey natrafil na odciagajace go od rzeczy istotnych przeszkody, a wreszcie smierc i dlatego to jest naprawde wielka strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
On miał takie niesamowite poczucie humoru Jak można go nie kochać? Nie szanowac? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam caly.. jak on mądrze mowi.. i tak dobrze.. ile musialobyc w nim milosci i sily by wybaczyc ojcu.. on był fenomenem, Aniołem na Ziemi.. drugiego takiego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
"Jeśli przychodzisz na ten swiat wiedząc, że jestes kochany i opuszczasz go wiedząc to samo, wtedy wszystko co dzieje się w międzyczasie jest do zniesienia." - M. J. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Masz racje PYT. Ale widac ludzka chciwosc wygrywa czasem z zasadami moralnymi, tym bardziej ze w Stanach, czy np. w Niemczech bardzo latwo posadzic kogos o molestowanie i przemoc. Wystarczy ze dziecko wspomni w szkole ze ojciec go myje, czy dal mu klapsa, a juz nastepnego dnia taki ojciec staje przed sadem. Tamci ludzie wykorzystali dobroc Michaela, szczerze mowiac mam nadzieje ze poniosa konsekwencje tych klamstw, mam na mysli rodzicow chlopaka, ktory zeznawal przeciwko Michaelowi. Powinni ich wsadzic za krzywoprzysiestwo, pomowienie i wyludzenie paru milionow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcikis
eh wczoraj miałam ciezki dzien, ryczałam, nie mogłam zasnac miałam dosc wszystkiego... musze sie czyms zajac bo jak o nim mysle to pierw sie ciesze a pozniej mam doła................ dzieki ze jest wiecej takich osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wykład Michaela boże jakie to piękne :-( jakie piękne słowa wydobywają się z jego cudownych ust i wspaniałego inteligentnego umysłu do oczu napływały mi łzy i męczyłam się żeby sie nie rozpłakać On wybaczył swojemu ojcu i przyznaje mu rację Michael go kochał ojciec kochał Michaela tylko nie okazywał uczuć naprawdę on o tym pięknie mówi ojciec Michaela wychował się w ciężkich czasach gdzie było bezrobocie,kryzys i jego tata strasznie pracował żeby oni--czarnoskóra rodzina nie byli gorszymi wtedy czarnoskórym było gorzej ,byli podludźmi tamte czasy były inne niż teraz cudowne przesłanie do świata ja też w dzieciństwie nie miałam biedy,moi rodzice mieli dużo pieniędzy a nie poświęcali mi czasu,nie miałam nigdy naszykowanego jedzenia pamiętam że zazdrościłam koleżankom które mieszkały w biednych warunkach a czakała na nich kochająca babcia i podawała im talerz zupy albo miały mamę która patrzyła na nią jak na swój największy skarb życiowy ....ech :-( przesłanie Michaela jest dla mnie święte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
oczywscie, jesli chodzi o opinie publiczna, to tutaj media odegraly swoja niechlubna role... pieknie to okreslił Holdys- dzis jest czarny dzisn mediow- o 25.06 prawda... Michael został znieslawiony i tego nic mu juz w stanie nie byo zadoscuczynic czyli odebranego dobrego imienia ja i tak ciesze sie, ze mimo szystko widze tyle wpisów nawet na tych plotkarskich stronach, czy na forach, ludzi, ktorzy mowia, ze Michael miał bielactwo, lub byl niewinny ale media powinny z rózna niezłomnoscia oglaszac niewinnosc to jeszcze mozna byłoby to jakos przetrwac... ciesze sie, ze czytałyscie a jesli chodzi o poczucie humoru, to nie wiem, czy zwrócilyscie uwage na to, jka nawiazał do sloganu it's not easy to be green to jest slogan, ktorym posluguja sie osoby proekologiczne, tak? jesli sie nie myle? (moze one móiwa it's easy to be green?) w kazdym razie potem o sobie powiedzial tak Kermit Zaba haha dobre niełatwo byc zielonym a potem powtórzyl Michael niełatwo byc zielonym, co oznacza, nielatwo byc innym (lub alienem, jak prasa pisała o Michaelu, kosmita...tak to interpretuje) rózwniez zwracano uwage na poczucie humoru i dystans przy okazji filmu ghosts Michael- taki niby obsesyjny, jesli chodzi o swoja osobe, a tak inaczej pokazał sie w tym filnie zaskoczył krytyków pozytywnie miał do siebie ogromny dystans, jednak... dla mnie wspanialy człowiek jako młoda osoba- piekny, cudowny artysta, chlopak, tancerz a im tym starszy, tym- jak wino- dojrzalszy, lepszy, madrzejszy tak uwazam jeszcze raz podkresle, ze on szedl własnie w taka bardziej intelektualna strone i z tego cekinowego mIchaela stawał sie taki Michaelem w okularach, ktore mu tylko dodawały uroku wiem, ze jeszcze świat usłyszałby o nim i poznałby go z wielu innych stron wiem, ze on zaskoczyłby jeszcze wszystkich wiem, ze miał wiele, poza muzycznych palnoów i projektów... ale- pozostaje nam sie cieszyc, tym co nam zostawił a jak na jednego człowieka, ktory zył krotko jak motyl i tak zostawił bardzo wiele nie moge przestac o nim myslec wryl mi sie tak gleboko w umysł, chyba w podswiadomosc, hehe, ze az meczy i boli czesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
A słuchajcie-gdzieś czytałam,nie pamiętam gdzie,ze Michael rozmawiał na niedługo przez śmiercią ze swoim ojcem.Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aliksandra, to tez jest jakby i do mnie przeslanie do wszystkich, bo i do rodziców i do dzieci chyba, ze u kogos jest taka wspaniała anielska atmosfera ja tez miałam strasznie, mimo, ze obiad zawsze był gotowy i mam i ojciec - kazde na swoj sposob- popelnili mase błedów ojca to jaky nie miałam niwazne to jest- chodzi o to, ze dzis on jest w beznadziejnej sytuacji i potrzebuje pomocy dokladnie jak w tym wykladzie- i co- ja sie wcale nie garne a wedle tych słow- powinnam wyciangac reke- ale to takie trudne w kazdym razie ten wykład jest swietny i michael wcale nie był infantylny, tylko mial wielkie szczere serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
I czy od czasu tego wystąpienia poprawiły się stosunki Michaela z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYT --stosując się do przesłania Michaela trzeba rodzicom wybaczyć i wyciągnąć rękę ciężko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez musze wyjsc z domu troche na swiat, bo sie pograzam siedzac tu na zewnatrz jest tak pieknie... te wakacje miały byc takie radosne Mike na pierwszym miejscu znów bylby blizej nas wszystkich jak tylko sie dowiedziałam o tych koncertach czekałam na lipiec to miały byc piekne wakacje (wczoraj ogladałam tez konferencje 02--- jego ostatnie słowa- do zobaczenia w lipcu!!!) nie spodziewałabym sie nigdy a teraz lipiec leci na rozpaczy...trzeba sie chyba jakos ogarnac... nie ma wyjscia.... wiecie przeciez Michael tez zegnał swojego idola nie tak dawno Jamesa Browna znał go wzorował sie na nim byl dla niego inspiracja- JB DLA MJ podczas procesu 05 James Brown miał koncerty i krzyczal ze sceny Michael wracaj tu , wracaj na scene, my tutaj Ciebie potrzebujemy! i Michael musiał sie z tym jakos uporac wiec my, jego fani, tez musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
mam nadzieje, ze ten art okaze sie neiprawda, szukałam go wczoraj ale nie znalazla, zaraz zerkne wczoraj miałam przez dzien zmarnowany powiedziałam o tym mamie, a ona az sie za wlosy zlapała ale po namysle mówi, ze nie, poprostu nie mogłby czegos takiego zrobic... wczoraj bolal mnie brzuch od tego Natalia dg- dobre pytanie, czy sie poprawiły stosukni? hm? Joe mieszka oddzielnie, nie z Katherina... wiecie, ze on ma nieslubne dziecko, jeszcze z lat 80-tyc to córka nie utrzymuja z nia kontaktow mial byc wtedy rozwod, ale on nie chcial sie wyniesc z posiadłosci, wiec K wycofała pozef Joe chyba teraz z ta corka mieszka czy rozmawil z Michaelem? trudno nam ocenic, co jest prawda w kazdym razie podobno tak telefonicznie i planował interwencje równiez ale Michael wiecie powiedział mu- ok, a robił swoje Joe mysli o programie rodzinnym taki reality show dlatego mIchael był potrzebny ten program bedzie grany jednak przepraszam za chaos w wypowiedzi, ale pisze skrotowo podczas procesu 05 cala rodzina byla przy Micaelu, i to mi soie podobalo on tego potrzebował mam nadzieje, ze go kochali a wiadomo, w przypadku takich pien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
PYT dzięki za odpowiedź:) A widziałyscie to:/? Śmierć Michaela Jacksona zapoczątkowała walkę o fortunę "Króla Popu". Modelka Ola Ray w kwietniu pozwała artystę żądając wypłacenia wynagrodzenia za występ w teledysku do piosenki "Thriller". Teraz, po śmierci Jacksona, ponawia swoje roszczenia. Piosenki Michaela Jacksona przeżywają aktualnie drugą młodość, więc jak podkreśla Jason Feldman, prawnik byłego króliczka "Playboya", wartość praw autorskich do "Thrillera" znacznie wzrosła. Jego zdaniem, zyski z samej sprzedaży wideoklipu od czasu jego premiery 25 lat temu, mogą wynosić od 15 do 40 milionów dolarów. Dlatego też Ola Ray, która w teledysku wcieliła się w postać dziewczyny Michaela Jacksona żąda bliżej nieokreślonej "pokaźnej sumy". Króliczek Playboya pozywa Jacksona "To czysty biznes" - tak sprawę komentuje prawnik modelki, zaznaczając, że jego klientka nie ma żadnych osobistych pretensji w stosunku do zmarłego artysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że ojciec Michaela podczas procesów bardzo go wspierał i bronił wszędzie, w mediach, twardo stał za nim, bardzo go bolało że Michaela zakuli w kajdanki.Michael aam tam pojechał dobrowolnie a potraktowali go jak zbrodniarza ludzkości. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Joe nie mieszka z matka, czyli zona, a teraz sie wylonil... la toja, wiemy, ze normalnie powiedziała o nim o Michaelu te straszne rzeczy on jej wybaczył Jermaine ponoc zawsze zył w cieniu brata, wiec pewnie elementy niedosytu były nie wiem, do tego nie dojdzie sie co oni naprawde czuja i mysla ja mam nadzieje, ze pieniadze pieniedzmi, ale ze kochali go przeciez... zawsze o nim mysle tak to know you is to love you :) Jermaine powiedział piekna rzecz po smierci brata zaluje, ze to nie bylem ja czy mozna powiedziec wiecej? i pieknie tez powiedział S Wonder my potrzebujemy Go tutaj bardzo widocznie Bog potrzebował Go jeszcze bardziej te słowa bardzo mi pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
swietnie, ze czytacie ten wyklad wiem, ze ostatnio nie mogł sie opedzic od ludzi ktorzy chcieli wyciagnac kase i tak najpierw (to tylko w tym roku) rezyser klipu thriller john landis bodajze wytoczył proces, bo ten teledysk faktycznie zyje nadal i zarabia, poza tm powstał musical itd i osmielona tym ola ray a przeciez to dla niej przywilej!!! znana praktycznie tylko dzieki temu i potem mówie do mamy- na dwa dni przed smiercia- raymone bain, rzeczniczka- na 44 mln dolarów mam tylko wyszla- i pomyslala- juz dla tego człowieka nie ma ratunku i za dwa dni jej mówie, ze Michael nie zyje... a ten ladnis- uwielbia Michaela, ale proces sie odbedzie po smeirci oskarzonego nei bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Co za hieny... Też bardzo mi się podobały słowa S.W. Zastanawia mnie czemu w Latoi było tyle zła w sotsunku do Michaela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dla pieniedzy, ona wszedzie chodzi z buzia, zeby jej tylko zaplacili. ponoc do tamtych oskarzen namówil ja maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la Toya dziwna zawsze była,nie miała talentu może zazdrościła mu jako temu najlepszemu z rodzeństwa to straszne co mówiła na Michaela,jakby cieszyła się z tego że go tak pogrążają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Razem stwórzmy symfonię serc, przepiekną w cudzie naszych dzieci i radości w pieknie miłości. Uzdrówmy swiat i zniweczmy jego ból . I obyśmy wszyscy razem stworzyli cudowną muzyke. Niech Was Bóg Błogosławi i kocham Was" - MJ Boże, to boli! 😭 Dziewczyny, ciężko mi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a tam na mjj polish team jest jeszcze napisane, ze 20- o to chyba dzis ukaze sie wydawnictwo ze zdjeciami Michaela w Polsce i spomnieniami Polaków dla mnie to istotane, zeby zobaczyc go an tle polskich ulic, i budynkow, tym bardziej, ze wtedy spelnily sie moje marzenia, nie tylko zauwazyl nasz kraj, ale tal pieknie o nim powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDG
Według Gohransona Debbie Rowe - kobieta, która za ciężkie miliony użyczyła swojej macicy dla dwójki starszych dzieci Jacko - nie wiedziała, że Michael nie jest ojcem dzieci. - To przypominało raczej czysty interes niż romantyczną historię - wyjawia Gohranson - Cały ten ślub był przykrywką i najlepszym sposobem, żeby Jackson został ojcem. Debbie najwyraźniej nie miała pojęcia co się dzieje. Myślała, że to Michael był dawcą nasienia. Te doniesienia stara się na bieżąco dementować pozostający dotąd w cieniu reszty rodziny, jeden z braci Michaela, Tito. W rozmowie z Daily Mirror zapewnia, że Michael był biologicznym ojcem dzieci. - Cała trójka jest jego - oświadczył - To, że są białe o niczym nie świadczy. A na pewno nie o tym, że nie jest ich ojcem. Na przykład Blanket ma identyczne oczy jak Michael. On ma najwięcej jego cech. Żona jednego z moich wujków jest biała. Mają trójkę dzieci - dwójka z nich ma jasną karnację, a jedno jest czarnoskóre. W szkole nikt nie bierze ich za rodzeństwo - nalega Tito Jackson – Powtarzam: dzieci są w 100 procentach potomkami Michaela. Co do tego nie ma wątpliwości. Przypominają mi nas, z czasów gdy byliśmy mali. Prince to nasz wykapany dziadek - dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
cala ta rodzina na jego plecach wyniosła sie z biedy i szarosci Jackson 5 bez niego to nic szczegolnego a teraz bracia beda wystepowac na jakis wyspach... potem chyba w las vegas z artystow nikt tak pieknie nie mówi, ludzie jakby sie wstydza mówic w ten sposob, jak Michael na pewno własnie Wonder to madry facet i zawsze poruszła swietne tematy w swojej tworczosci, mihcael mówil o nim- prorok muzyczny Wonder pieknie wstawił sie za Michaelem po ataku eminema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×