Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość maałaaa miiii
woźna z Rogoźna gdzie są jakieś zdjęcia po konferencji w Londynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth- swietny ten remix who is it. P.Y.T. to ja pytalam o stopy MJ;) ale w ktorym linku mozna je zobaczyc? do ktorego remixu? w who is it ich nie widzialam, a ten drugi, ktory Smooth podala cos nie chcial mi sie otworzyc. Wiec gdybys P.Y.T. byla tak mila i uprzejma i zechciala dla mnie tego linka ze stopami zapodac raz jeszcze- bylabym wdzieczna... ;) jesli chodzi o te konferencje z marca... mnie od razu uderzyl dziwny wyglada MJ (ale przy jego ciaglych przemianach to juz niczego nie mozna byc pewnym) i jego zachowanie; potem jeszcze ten chod- no ten czlowiek nie porusza sie tak, jak MJ dotad pokazywal, ze chodzi. A z drugiej strony ktos, kto nasladuje MJ przeciez staralby sie isc tak jak MJ wlasnie. Wiec moze nie ma sensu szukac dziury w calym. Niestety ale MJ pewnie byl nafaszerowany jakimis medykamentami itd i to one ponosza wine za jego dziwne zachowanie przy mikrofonie i ten chod. Ale tak jak ktos tu napisal- faktycznie mnie tez tam wydaje sie taki jakis obcy :( czytalam, ze zwroco mozg MJ:o no i co? powinni chyba podac jakies wyniki analiz, w koncu po to ten mozg pobrali.... MJ juz nic nie wie, ma swiety spokoj... ale tak zal mi jego dzieci, ktore co i rusz poznaja swoich "nowych ojcow". to jest po prostu zenada, szczyty egoizmu w erze konsupcjonizmu. Speechless. :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint..
Mala mii, strona mjjpictures, wybierz zdjecia z 2009,potem various, a nastepnie visit in London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
CZEŚC WSZYSTKIM ojojoj znów sie tu działo... i tak: ten aktor, casanova, czy jakos- matko przepraszam nie pamietam Diana, nie denerwuj sie tak nim, czy impersonatorami ja mysle inaczej, mysle, ze to ze ma takich na calym swiecie, swiadczy o jego wielkosci, i wiem ze Michaelowi sie to podobało i był z tego dumny pomysl- co byloby, gdyby robbie williams, czy yyyy timberlake mieli swoich a on, nasz M nie mial Michael lubil wsyzstlo tak miec jak presley- to jest kontunuacja jego dziedzictwa ( z innej beczki, kiedy pytany o spears, timberlaka i innych ktorzy wiele kopuja, wzoruja sie na nim.. co o tym mysli /myslałąm ze bedzie sie od tego odcinał, ze powie cos złego/ a on powiedział, ze czuje sie zaszczycony i szczesliwy, ze ktos czerpie z niego, ze dzieki temu bedzie niesmiertelny) konferencja w marcu: tez, dokładnie wtedy odnioslam wrazenie, ze Michael jest jakis inny, niz ten, ktorego nam (a przeciez go nie znam nawet) te gesty...no ale on nie wychodził na scene juz jakis czas, byl podekscytowany, i mysle absolutnie, ze przeciez wiemy, ze leami go usypiali i lekami go wybudzali masa leków ja i tak podziwniam go ze on tak potrafil na tych lekach funkcjonowac, ze wielu z jego otoczenia nie wiedzialo o nich on był nieziemski natomist nie ma mowy nawet, ze to nie on z wielu powodów czyli co? aeg chciało Michaela tanczacego, a tu nawet na konferencje przyjezdzał sobowtór? nieeee poza tym jego dłonie, jego uszy jego plecy (takie lekko skrzywione u góry) i jeszcze jedno- gdyby to byl sobowtór- to jakze on musiałby sie operacjami upodobnic ja wiem, ze wielu sobowtórów robi sobie operacje, ale po to, zeby wygladac jak mlodszy Michael, a nie tak, jak on w marcu... a nos ktos napisał, ze szerszy- no cóz, najproawdopodobniej miał jakies protezy zreszta ja tam widze bardzo maly nos poza tym Michael byl niezwykle chudy pod koniec mi on gawlinskiego z postury tu przypomina głos tez troche dziwny... fakt- ale wymowa- to Michael... tak mysle to foto z liberial girl no fakt, zastanawiajace... czyli co? Michael to wsyzstko nagrywa- hahaha albo nagral taki spektakl, zaaranzowal- umierajac ale ja jestem zdania, (jak juz ktos wczesniej tu napisał) ze raczej ktos daje takie małe conieco by ludzie zastanawiali sie to moze byc równeiz rodzina juz oni sa specami od nakrecania zainteresowania, oni wiedza co robia a te strony o hoax death- tak samo poprostu sa ludzi ktorzy takimi sprawami sie zajmuja ale powiedzcie mi szczerze- czy Elivis Presley został kiedys tak powanie namierzony po śmeirci? a przeciez zyje, tak? ale ja nie mówie o tej zamazanej focie, tylko tak na powaznie, zeby wszystkie dzienniki trabily- taak znaleźlismy Elvisa- jest, mamy go nie i z Michaelem bewdzie tak samo, poprostu odszedl- tak, jak i my odejdziemy pewnego dnia. zaraz postatam sie poszukac linka ze stopami od Diany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. bede bardzo zobowiazana:) no ja wlasnie teraz bardzo dokladnie ogladalam te marc. konfer - i tez zwrocilam uwage na jego dlonie, ktore jak dla mnie byly cudowne. mam jakies widac skrzywienie (fetysz?:D) - stopy i dlonie;) a te plecy o ktorych P.Y.T. piszesz to sa bardzo charakterystyczne dla MJ. Jakos zawsze na scenie podczas wystepow wydaje mi sie bardziej wyprostowany niz poza scena.... czy tylko ja mam takie wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć woman :) Cześć Pretty :) Co u Was dziewczyny? Na naszym topicku znów gorąco jak widzę ;) Dużo się dzieje :) Woman a mi się On na scenie wydawał z kolei taki większy, potężniejszy niż widziany poza sceną :) Woman :D fetyszystyko kosmata Ty ;) Przyłączam się do prośby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
TU JEST TEN LINK od 1.50 minuty Michael pojawia sie na fotce z bosymi stopami hehe, ale sa ciemniejsze, niz jego twarz, a normalnie powinny byc jasniejsze, niz twarz poczatek tego remiksu, czyli słowa demerol- to killer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JA TEZ MAM TAKIE WRAZENIE JESLI CHODZI O PLECY jego dłonie to poezja a jeszcze w 80-tych kolezanka stwierdzila, ze ma ladne uszy- a nie kazdy ma w ogole caly Michael byl piekny tylko tak źle sie to wsyzstko potoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMAN...
No..piekny byl. Ja mysle,ze do konca byl. Zawsze gdy na niego patrze, to sie usmiecham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMAN...
Tylko nie lubilam gdy przesadzal ze szminka. jakie on mial zgrabne i dlugie nogi jak na faceta.niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMAN...
zachowanie na konferencji mozna zwalic na leki..ale w sumie on bral je od lat i nie widac bylo aby specjalnie wplywaly na zachowanie.no moze poza Berlinem 2002 i wywiadem z 1997 t B.Walters.troche to dziwne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniLanaa
tak sobie oglądam zdjęcia i filmiki z tego roku z jakichś tam wyjść Michaela, zakupów... Boże, jakie on miał życie. ci paparazzi to zwierzęta... zamęczyliby, zadeptali. całe życie pod obserwacją:O a on mimo wszystko zawsze jakiś taki dla nich życzliwy, uśmiechnięty, macha do kamery... http://www.youtube.com/watch?v=O3C6VWdIY4s to jest chyba 21maja... na początku prawie go oślepili tymi fleszami:P a słuchajcie, od kiedy to niby Joe nie miał kontaktu z synem?coś mówił,że utudniają mu kontakty z nim. bo tu na filmie na miesiąc przed śmiercią widoczni są też rodzice Michaela znalazłam ciekawe zdjęcia z kwietnia: np Michael z podwiniętymi rękawami bluzy http://img10.imageshack.us/img10/467/allnewpictur.jpg Michael w dżinsach http://img26.imageshack.us/img26/7995/003wgt.jpg http://img26.imageshack.us/img26/7995/003wgt.jpg http://img4.imageshack.us/img4/9868/gallerymainmichaeljacks.jpg http://img21.imageshack.us/img21/2884/gallerymainmichaeljacksm.jpg pod koniec maja wróciły śliczne loczki... http://i74.photobucket.com/albums/i258/waldo109/JUSTINMJ1.jpg http://img269.imageshack.us/img269/7537/curls.jpg http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=c2a11393-45d9-4722-af9c-54b27617a799 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniLanaa
o Jezu PYTm ale fajne zdjęcie z tymi bosymi stopami:D swietne. nie widziałam takiego nigdzie. chciałabym je mieć. to wygląda na jakąś sesję z około 2002-2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. 🌻 za boskie stopki boskiego Michaela :) kosmata woman_ 🖐️ :D no mnie tez Michael na scenie wydawal sie zawsze wiekszy niz np podczas wywiadow- wtedy to takie chucherko;) :D ktos tutaj pisal o wywiedzie z Barbara W. i zachowaniu Michaela. zgadzam sie, ze zachowywal sie tam nieco dziwnie jak na niego; moze cos sobie lyknal dla poprawy nastroju- w koncu bylo to smierci ksieznej Diany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
:) ANILANA, FAJNE TE ZDJECIA, A TEGO w bluzie z podwinietymi rekawami nie widziałam ta kobiete, blondynka itd- to mi na brooke shields wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgafsasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wklejał tu zdjęcia z kwietnia..to z tego roku? wg mnie wygląda inaczej niż na konferencji z marca...czy przez miesiąc mógł tak się zmienić...na tej konferencji był dziwny, myślałam na początku, to przecież on... ale ten jego chód...nie jak MJ...dziwne nie uśmiechał się jak MJ... no ok, może był na lekach...ale jak tu ktoś wcześniej pisał, brał leki latami, a wtedy to był TEN MJ... dlaczego musi być tyle niejasności, znaków zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsgjasa
Gość asdasdsa
a czemu nie było na pogrzebie tego Kulkina? został sam w domu?:classic_cool: Tylor to zrozumiałe... ale jakaś Lisa Marie, Liza Minelli... niby to tylko takie publiczne pożegnanie, no ale jednak.... to jest dobre zdjecie:D facet w kapeluszu ma nos Culckina a blondynka pionowe zmarszczki koło ust jak MJ:P http://img.photobucket.com/albums/v328/fcfbec/MJhatmancompare2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgasfa
no dobra - jak ktoś nie wierzy, że na konferencji to był MJ... chyba łatwo się przekonać... prześledźcie nagranie i zdjęcia i zwróćcie uwagę na jego paznokcie. Michael miał lekko brązowe jak wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez mysle, ze to kwestia peruki na probie mial loczki i wygladał kapitalnie a na probie gdzie siedzi za kamera miał wlosy proste i znów wyglada tak inaczej generalnie wersja z loczkami, to stary dobry Mike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×