Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
OK, FAJNY REMIX, VIDEO NIE OGLADAM, BO NIE CHCE SIE ROZKLEJAC wczoraj w ogole nie słuchałam Michaela, pomaga ale wiecie co- w tych remixach, ja msyle, ze jest cos takiego, ze nie do konca ta muzyka zgrywa sie z orygonalem, ze jakos tak muzyka sobie i spiewanie sobie dlatego ja je traktuje z przymrozeniem oka podoba mi sie morphine z chilloutu, bardzo pasuje chociaz ja bym tamta piesn nazwala demerol, bo tylko ten fr zostal wykorzystany a propo tego remixu, jest w nim troche rockowej nuty a ja własnie tak sobie myslaam, ze Michael mogłby troche wiecej rockowych piosenek nagrywac kazda, jaka nagrał była hiciorem czyli: bit it, dirty diana, give in to me byly wspaniae slash jeszcze tam w czyms grał- w blackorwhite i ds moze jeszcze w czyms ale te piosenki byly fajne wiecej gitary, ostrzejsze brzminie .............................................. zespoły takie jak gunsnroses, jonbonjovi, aerosmith- własnie na takim brzmieniu jechaly- nice piosenka, gitara i juz jest hit choc moze wtedy Michael nie bylby do konca Michaelem, ja nie mówie, ze powienien przejsc na rocka, tylko troche weicej takich piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
tutaj na forum dziewczyny bacznie obserowały dolne części Michaela :D:D heh może po prostu facet jest hojnie obdarzony, ale śmiesznie to momentami wygląda :D:D w ogole fajne zdjęcia tam podają, gdzieś nawet widziałam Jacksona jako niemowle, słodziak :P:P jest też gdzieś jakiś filmik, ale na innej stronie a nie chce mi się szukać, bo nawet nie wiem gdzie to było :D:D ktoś się śmiał, że Jackson tłumaczył owe przypadłości niesamowitą ekstazą na scenie podczas tańca i śpiewu (został wprost zapytany o erekcje na scenie) :D http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic.php?t=27&postdays=0&postorder=asc&start=810 a tu niżej gdzieś jest zdjęcie z wspomnianego przeze mnie wcześniej teledysku bez ceznzury, choć nie wiem czy to prawdziwe zdjęcie: http://www.forum.mjpolishteam.pl/viewtopic.php?t=27&postdays=0&postorder=asc&start=870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
przepraszam miało być "hojnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
kurde coś mi tam zmienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ posluchalam dzis rano tego remixu Stranger in Moscow, ale musze Wam powiedziec, ze jakos nieszczegolnie mi do gustu przypadl. Bylam nastawiona bardzo pozytywnie Smooth i Dalia, po Waszych reakcjach, ale ... cos to do mnie nie przemowilo.... Teraz jeszcze Community zdaje sie zachwycila... Nie wiem.... mnie tam jakos muzyka/podklad nie zgrywa sie ze spiewem... takie bylo moje pierwsze wrazenie... ale jeszcze raz przeslucham, moze mi sie odmieni;) :) narcomanko, nie bylam jeszcze na str., ktora polecasz, ale jakos nie wierze w erekcje MJ na scenie;) Moze po prostu tak mu sie narzady ulozyly;), do tego na zlote gacie padlo dodatkowo swiatlo i stad takie wrazenie... przeciez ten material/kolor sprawia, ze MJ ogolnie wydaje sie bardziej potezny.... ja nie wiem czy On wtedy nieco przytyl, ale nozki tez wydaja sie byc bardziej 'pelne' niz zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
womaninthemirror może masz rację :):) mi się bardzo podoba remix Stranger in Moscow, chyba nawe lepszy niż oryginał, bo fajnie słychać gitarę i mocny głos Jacksona :):) natomiast nie przepadam za takim balladowym brzmieniem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ Community - wiem wczesnie sie obudzialam ale lepiej pozno niz wcale:P wlasnie wrocilam do domu i padam ogladalam tego filmika co wkleila chyba Dalia.. nagranie Michaela ze studia podczas spiewania we are the world.. cudne!! a ten jego wstydliwy usmeich jak mowi ' i can't'' boze jka ja go uwielbiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. - Michael byłby świetnym rockmanem :D Podobnie jak byłby świetnym aktorem (w sumie poniekąd był), reżyserem, malarzem itd. Właściwie czego się nie dotknął - było świetne... No może oprócz Lisy M.P. :classic_cool: Żartowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden - absolutnie nie o to mi chodziło! :) Naprawdę jestem pod wrażeniem (ja w wakacje zawsze się leniłam) :O womaninthemirror - jak dla mnie chwilami głos Michaela również wydaje się być gdzieś "obok" muzyki (szczególnie gdy śpiewa słowa "stranger in Moscow"), niemniej jednak wersja ta podoba mi się (uwielbiam głos Michaela i muzyke instrumentalną). I zgadzam się z P.Y.T. - najważniejsza jest twórczośc Michaela, ponieważ jest ona odbiciem Jego talentu, osobowości, wewnętrznego piękna i wrażliwości - jest odbiciem Michaela jako artysty i przede wszystkim człowieka. Remix stworzony przez kogos innego może byc piękny, może nas wzruszać itd., ale to nie jest 100% Michaela. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!!!! NarCOMAnko jakie foty!!! Rzeczywiście był chojnie obdarzony ;);) Zobaczcie jaki był świetny jak się wstydził:) http://www.youtube.com/watch?v=jOD32z2kQzc A tu a propo Jego ojcostwa-okazuje się,że murzyn z białą nie muszą mieć wcale mulatów. Good news! http://www.youtube.com/watch?v=c4uiPHtMSpM Smooth-pytałam córkę i można przerobić piosenkę z youtube na mp3,ale trzeba mieć odpowiedni programik i instrukcje. Ona sobie z tym nie poradzi,ale gdyby Tobie sie udało kogoś namówić na taka przeróbkę to ja jestem chętna. Community-wydaje mi się,że M miał za delikatny głos jak na rockmana, z przytoczonych tu Bon jovi,aerosmith czy guns n roses-oni mieli mocniejszy,ochrypnięty no taki właśnie rockowy. Jeszcze te rewelacje,że M jest zamrożony-mieliby litość i trochę szacunku do zmarłego (jeśli tak jest) i pozwolić mu już spocząć w miejscu godnym,do tego przeznaczonym a nie 2 miechy trzymać w lodówach i dumać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
PODOBNO MAJA POCHOWAC 29.08 O 10 TATUS SIE WYPOWiedział ale nigdy nie wiadomo Community, popieram z dotykaniem, świetne podsumowanie, i swietny zarcik co on widzial w lisie>?/ mam nadzieje, ze tylko elvisa nie podoba mi sie Michael ma taki sodki pyszczek, a ona, nawet jesli ktos powie, ze ładna, ale tak jakos jej z oczu lisem patrzy i tak twarz, w ogole ona duzo bluzga i ma taki niski głos nie pasowali do siebie.. co innego brooke ona byla taka sliczna i slodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia Twoj link mnie rozlozyl na lopatki.. ale byl z niego slodziak{serce} Był...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie tej Lisy, ma twarz wrednej suki za przeproszeniem... mogl wybrac mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narcomanka- ogladalam wielbione przeze mnie goldeny- no no efekt niezly:D:D Dalia, alez oczywiscie, ze dzieci murzyna i bialej nie musza byc nawet mulatami- moga sobie byc biale i powie Ci to kazdy genetyk. Community- no masz racje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
:) Po 1 - ja tam wole oryginale wersje utworów MJ Aden - tak nogi kapitalne :P narCOMAanka - no tymi fotami zrzucilas mnie ze stolka, przepyszneee Dalia - nawet jesli to nie sa jego dzieci to przeciez kochal je bardzo, troszczyl sie o nie i to sie liczy itd, no nie? No a tutaj MJ in blue again: :) http://www.youtube.com/watch?v=Jh2h5XuGt2A&feature=related i cos pieprznego na koniec: http://img92.imageshack.us/img92/5470/bootielicious110rb2.jpg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no witam Woman :) widze, ze znlazlas chwilke zeby tu do nas zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
heheh no moj ma na popoludniu wiec...myszy harcuja :P za to jutro jutro mnie nie ma caly dzien..i czuje ze w srode bede miala troche zaleglosci do poczytania tu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z Was pisala, chyba P.Y.T. sorki jesli cos krece, ale tyle sie tu dzieje:D , ze Mike mogl czesciej chodzic w kierunku gitary... no ja sie z tym zgodze... bo takie nuty jak np. wlasnie DD, czy Give in to me, Beat It sa rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×