Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość ja też nie mogę się z tym
a co do - waldek morawiec - mam dla Ciebie propozycje. Jeśli nie masz co robić, to poczytaj sobie słownik ortograficzny, albo jakąś książkę, dzięki temu nauczysz się poprawnie pisac po polsku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam pseudonimu ---- bardzo fajna ballada podana przez ciebie ---- mało znana, śpiewa przy akompaniamencie trzeba być mistrzem żeby swoim głosem takie cuda robić i wzbudzać takie silne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
Hejka, jeśli chodzi o ten program o Jacko, który leciał wczoraj na Entertainment to jednak nie było za duzo o Michaelu, przedwczoraj było więcej. Wczoraj mało i tylko na początku. To było w wiadomosciach o gwiazdach News! na Entertainmet o 23:00. Dzisiaj tez może coś będzie, zresztą ja oglądam ten program od dawna, jest codziennie o 23:00 jak już pisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Witam wszystkich! Aliksandra cieszę się ,że Ci się podobało... Dla Ciebie: Michael acapella: http://www.youtube.com/watch?v=5CfskGi1RBk Przyznam,że nie czytałam teraz na bierzaco ostatnich wpisów... Zorientowałam się ,że znowu odbyła sie tu przepychanka pomiedzy zwolennikami i przeciwnikami michaela- nie chce brać w tym udziału... Maja juz dowody ,że Michael został zamordowany; http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,6823245,Policja_jest_pewna___to_bylo_morderstwo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampinoskaaaaaa
😭 😭 😭 pojadę tam i zatłukę skurczy.....!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ostra właśnie oglądam wywiad z podanego przez Ciebie linka... Moja babcia by powiedziała,że ma rzęsy jak cielik...takie długie... Miał piekne oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
O.S.T.R_a - ja też uwielbiam S.Kinga. Kocham jego książki, są super. Wszystkie mnie tak wciagają, są takie poruszające. Chyba wybiorę się niedługo do sklepu po Misery, bo jeszcze jej nie mam. Szkoda, że te jego książki sa takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Kampinoskaaaaaa słyszałam o tym i czytałam w jego biografii, ale nigdy tego nie widziałam... STRASZNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
ojej, ten wypadek był straszny, ja tez tylko o tym słyszałam. Spaliły mu sie włosy, biedny Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w bibliotece i nie było nic z Kinga czego bym nie czytała:( lubię czytać, ale King to po prostu King heh no fakt, książki są drogie:( chyba zacznę czytać od początku Mroczną Wieżę, bo mam ją pod ręką:classic_cool: o wypadku słyszałam, widziałam w jakimś dokumencie o nim, że miało to miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampinoskaaaaaa
no właśnie ja też słyszałam, ale nie wiedziałam, że to było aż tak poważne😭 Boże jak mi go żal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam pseudonimu --dzięki za dedykację, śliczna mam słabość do ballad Michaela szczególnie Michael umarł tak jak największe gwiazdy tego globu -w niewyjaśnionych okolicznościach, tak samo jak np merlin monroe elvis presley john kennedy luther king john lennon -też tragicznie przerwane życie to chyba jakieś przeznaczenie że wielcy nie mogą dożyć starości jakby jakaś sekta światowa za tym wszystkim stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
Wiesz, u mnie w bibliotece to bardzo niewiele ksiązek Kinga jest. Na razie kupiłam sobie 2 jego książki - Podpalaczka, Skazni na Shawshank. Reszte próbuje zawsze jakoś skombinować, skąd się tylko da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... ale podobny wypadek miał James z Metallici...z tym, ze jemu poparzyło ręce, czy ramię nie pamiętam już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🖐️ dziś leciało 40 największych przebojów Michaela na Vh1.Sąsiedzi mnie chyba znienawidzą:D Chociaż po tylu latach,już chyba się przyzwyczaili do tego,że go bardzo głośno slucham:D Idę z psem. Wrócę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam obie hehe i obie są:classic_cool: niedawno przebrnęłam przez "Bastion" i "Rękę mistrza" masakra po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS z Kinga mam "It". Ja w ogóle jestem maniaczka horrorów,zarówno ksiązek,jak i filmów,dobrych filmów. Do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
aliksandra - dokładnie, umarł jak największe gwiazdy, moze tak miało być. Wczoraj w News na E. mówiła Janet o Jacko, o tym, że nie wyobrażała sobie jego na starość, on sam tez nigdy nie chciał się zestarzeć, zawsze chciał być piękny i młody. Wiecie, Elvis też nie chciał dosronąć, mówił, że najlepiej się czuł gdy był młody i że zwsze chciałby miec 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
a tak wogóle to chyba zmienię sobie nicka na mojego starego czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz ;-) a dla zainteresowanych chciałam powiedzieć, że w Twoim Stylu jest album z 50 fotografiami Jacko. Ja nawet ostatnio kupiłam sobie bravo, chociaż od dawna już tego nie czytałam, bo był tam specjalny dodatek o Michaelu i 4 jego plakaty, a ostatnio przeciez nic o nim nie bylo i zadnych plakatów nie dawali w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę z tego..on zna Kinga hehe...tzn znał:( wiedziałam, że King jest taki jak o nim Michael mówi hehe mam czuja do ludzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest strasznie smutne... ze dopiero teraz do niego wracają, gdy umarł...czemu? dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Klamka od zakrystii- ZAJEBISTY nick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...widze ze moj topik rozwinal sie jak papier toaletowy:D,troche czasem nie na temat ale..King MJ jest? -jest i jest ok;),a bazince podziekujemy szkoda tylko ze nie wie ze o zmarłych sie zle nie mowi....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Klamka kiedy kupilas to bravo? niewiesz czy jest jeszcze w sklepie?? a to o Twoim Stylu tez mama zamiar kupic, wlasnie dzis widzialam reklame :) a mnie dziwi ze oni tak pozno zareagowali jak Mike zacząl sie palic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaliście o tym że Bashir - autor filmu dokumentalnego o Jacksonie pokazanym w 2003 przeprosił i przyznał się do manipulacji ? cytat : Był to dokument, dzięki któremu nazwisko "Bashir" stało się znane na całym świecie i „dzięki któremu” - zdaniem wielu znawców kariery Jacksona - został wbity pierwszy gwóźdź do trumny Króla Popu. tak naprawdę Michael to : człowiek który przez swoją popularność i nienormalne warunki w których dorastał stał się „inny”, ekscentryczny, ale wciąż przebija przez niego normalność za którą tęskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo kupiłam w sobote, powinno jeszcze być, chciałam przykleić jego plakat na ścianie, ale jeszcze tego nie zrobiłam, bo boje się, ze mi wyblaknie tak jak wszystkie plakaty Green Day, które stały się takie bez życia, a wszystko przez to słońce. Cieszę się, że dali coś o Michaelu w bravo, bo jest tanie (2zł) i kazdy kto go kochał moze miec teraz jego plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×