Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość aaaeeeeeee
haha sorry, ale z tym zdjęciem samochodu to jakaś głupota totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
aliksandra gdzie o tym przeczytałaś? Ja przeczytałam tylko wczoraj przyznanie sie do kłamstwa jordana Chandlera- pierwszego z chłopców, którzy oskarżali Michaela o wykorzystywanie seksualne: " Kłamałem na polecenie mojego ojca. Michael nigdy mnie nie dotknał w sensie seksualnym .Przepraszam Michael" http://wandaphullworld.com/2009/06/28/evan-chandler-i-lied-about-michael-my-dad-made-me-do-it-im-sorry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesłychane. To odbicie na masce auta rzeczywiście przypomina Jacko, ale to na pewno taki zadziwiający zbieg okolicznosci, akurat chmury się tak ułożyły i jeszcze krzywizna maski. No ale widać, że teraz wszyscy interesują się Michaelem i dobrze. Niech słuch o nim nie zaginie nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram z zalu:o oni mu zycie zniszczyli tym klamstwem!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Od Chadlera się zaczęło...Potem poszło jak lawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komuś zależało, by Mike'a zniszczyć i znalazł się jeleń któremu dobrze posmarowali i zrobił to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvcccc
http://blog.vpjayant.com/?p=21 a przeczytajcie to... mógłby ktoś dokładnie przetłumaczyć? chyba jednak coś ktoś poplątał...:O skąd wiadomość o Bashirze????????? gdzie to jest napisane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Jeszcze gdzies ogladałam przesłuchanie Michaela przez policję w sprawie oskrżeń o molestowanie. Chodziło o potwierdzajace zeznania złożone przez pracowników Neverlandu, których Michael wczesniej zwolnił. Wymyślili sobie,że zwolnił ich, bo nie chcieli kłamać na jego korzyść... a tak naprawde to była z ich strony okrutna zemsta. Nie moge teraz tego znaleźc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Polecam Wam bardzo ten album z Twojego Stylu ... jest naprawdę fajny i jest w nim kilka świetnych zdjęć Michaela :) A wczoraj byłam w Multikinie po bilety na koncert MJ 30 lipca i już 2 całe sale były pełne ... a gdzie tam jeszcze do 30.07. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeess
ile kosztuje ten Twój Styl???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Twój Styl z albumem kosztuje 8,90 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze to wszystko wychodzi jak jego juz nie ma wsrod nas.. to smutne , ze zniszczyli takiego dobrego,wrazliwego czlowieka tylko ze wzgledu na kase. ze tez oni nie pomysleli wczesniej co moga mu zrobic tymi oszczerstawami, tylko teraz przepraszaja. wychodza na jeszcze wiekszych pazernych ciuli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...skurwiele jebane!widac jak bardzo to przezył...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za skurwiel, sory, ale nie mogę się powstrzymac, na codzień nie przeklinam wogóle. Ale nie moge juz na to wszystko patrzeć. Jak mozna kogos tak zniszczyć. Dopiero teraz, teraz po smierci Michaela wszyscy się przyznają, ze kłamali, jeden za drugim. A wczesniej gdy zył i cierpiał, to co? Wszyscy mieli go gdzieś. A przeciez Jacko był taki wrażliwy, wszystko brał do siebie i bardzo go to raniło. A oni tak dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam pseudonimu - mieszkasz na slasku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvvccccc artykuł mówi o tym, że przyznanie się Chandlera do tego, że kłamał, że byl molestowany jest nieprawdziwy...ktoś to wymyślił i wrzucił do sieci... co nie znaczy, że koleś mówił prawdę, ale po prostu nigdzie się nie przyznał do kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8.90 to tanio. ja już liczyłam kase, bo myślałam, że wyjdzie gdzieś dwie dychy. Wtedy to niewiem czy bym kupiła, bo teraz tak krucho u mnie z kasą, ale za 8.90, 50 fotek Michaela musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam też że Michael najlepiej mu sie rozmawiało z córką Paris zwierzał się jej i rozmawiali długo powiedział jej że myśli że niedługo umrze :-O link -michael na masce samochodu --też ciekawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×