Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

wszystkiego najlepszego Michael...ja dopiero wstałam...chce wkleic piosenke ale co zaczynam ja spiewac to rycze nie mge skonzyc i tak wkółko..własny pomysł mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
Wszystkiego najlepszego Michael :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Nie było dnia żebym nie myslała o Michaelu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wpadłam poinformować Was, że dzisiaj na Disney Channel o godz. 16.00 będzie można zobaczyć film animowany "Piotruś Pan: Wielki Powrót". To taki miły akcent w dniu urodzin Michaela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOU ROCK MY WORLD.
od dawna zastanawiają mnie te zdjęcia w dżinsach i czanrej kurtce... Myślę,że to on, ale nie mam pojęcia kiedy to zostało zrobione. tam ktoś wcześniej wkleił zdjęcie niby z Londynu (po śmierci) a tak naprawdę fotkę zrobiono 15maja... ja niestety nie mam ani Vivy ani MTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollena200000
ACHTUNG! porównajcioe te dwa filmiki. pierwszy, który przedstawia MJ wysiadającego z vana a drugi to making of RTL. jakieś różnice? bardzo duże http:// www.youtube.com/watch?v=1N0Ogaskv88&feature=related http:// www.youtube.com/watch?v=4fwkGPOGy1k&feature=related 4.46 w nagraniu RTL van parkuje zbyt blisko drzwi a ochroniarz czy kimkolwiek ten człowiek jest, wyciąga PRAWĄ a nie lewą rękę. czyli tak jak podejrzewałam - RTL dorobiło sobie making of do już istniejącego filmiku tu więcej na ten temat: http:// www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/general-discuss ion/proof-that-rtl-didnt-make-the-coroners-van-video/#p80462 co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmjmjmjmjmj
zapraszam wszystkich do vh1. od 16 leci program poswiecony michaelowi. 38 najwiekszych hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollena2000
czesc OSTRA🖐️ ja też niestety nie mam takiej możliwości. co sądzisz o tym co pokazało RTL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Hello ja nie widze roznicy w obu filmikach dla mnie wygladaja tak samo a to co zrobil rtl - totalnie bez sensu, czym oni sie chwala? szkoda, ze nie znam niemieckiego i nie wiem o czym oni tam mowia a moze dobrze, ze nie znam, nieznosze tego jezyka ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Michaela-niestety nie moja twórczosc i nie wiem kogo prosiłam anioła stróża by się Tobą zaopiekował ale on odmówił, gdy zapytałam dlaczego odpowiedził - Anioł Anioła pilnować nie musi... Ktos pogniótł mi skrzydła Zabrał aureole Pobrudził ręce Byłem kiedyś aniołem Pamiętam !!!! A dziś nawet nie potrafię Powiedzieć gdzie leży Niebo... Nic już nie jest takie proste.Moje serce obumiera. Chce iść dalej - czuje ostrze. Ból mi wszystko dzis odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollena2000
Smutno mi dziś. Samotny wieczór. Deszczowy. Brakuje mi w sobie siły, którą MJ dawał mi. Boję się, że kiedyś przyjdzie ten dzień w którym zapomne o nim. Że się zmienie. Tęsknie. PS. Życzycie mu wsystkiego najlepszego? :O Chyba by się "ucieszył" bardziej z spoczywaj w pokoju...on umarł. 25 czerwca 2009. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej dziewczyny z forum nie moge sie dostać na Wasze forum probuje sie zalogować, ale mnei odrzuca chcialam sie zarejestrowac, bo pomyslalam, ze moze sie wyrejestrowalam przez przypadek, ale napis mówi, ze juz jestem zarejestrowana wiec sytuacja patowa czytałam, co tam pisałyscie, szkoda, ze nie mogłam być z Wami Abraja, fajnie, ze jestes i Dirty, Ostra, a Ty jestes? (i Community oczywiscie, ale Ty juz jestes na tamtym forum) myslałam, ze te urodzinki z troche wieksza pompa przejda choc w radio słyszałam, jak byłam w sklepie, ze chyba gdzie w Polsce odslaniali tablice Michaela i byli fani poza tym, na vivie leciały jego piosenki... tez sie poplakalam kilka razy no i informacje o zabojstiwe deszcz... tak to wyglada a czy ktos wie, czy ten koncert, jakikolwiek odbyl sie? raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
Wspaniały człowiek :( tak smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T nie mamy zbanowanych osób,więc może hasla zapomniałaś,albo w jednej literce się machnęlaś? nie mam pojęcia teraz muszę iść,bo komp chodzi 8 godzin za godz wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kOCURR25 dziękuję za interwencję! nie, nie hasła nie zapomniałam, komputer sam je wpisuje, ja równiez wpisywalam, ale nie daje to rezultatów dlatego jutro zarejestruje sie jeszcze raz pod innym nikiem, moze pilajti, bo to jest to samo tylko mysle, ze do ponownej rejestracji nawet na innym niku potrzebny jest nowy adres mailowy...a to juz dla mnie górka :D żartuję w kazdym razie czytam Was, spogladam na vive, myslę o Michaelu, jak zawsze i jest mi raczej smutno, niz wesoło, ale swiadomosc, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy tyle robia dla Michaela (jak chocby to forum) pomaga zniesc ten smutek pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dopada smutek, on mial jeszcze koncertować, to takie niesprawiedliwe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×