Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madwoman

Chcę schudnąć!! Szukam kompanek na dobre i złe

Polecane posty

zrobiłyście mi ochotę na %, wpiłam 2 redsy o smaku cytrusowym i teraz spać, bo rano znowu do pracy Dobrej nocki ODCHUDZACZE!!!!!!!!!!!!!!! P.s. Ważenie miało być w piątek, a jutro czwartek!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie zdążyłam wypić (kiedy pisałam że piątek jutro) a już procenty uderzyły mi do głowy :D Dobranoc babeczki !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shit - zjadłam 2 kolby kukurydzy zaniast jednej i to po godz. 22 jeszcze 2 dni i weekend :) dobranoc laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) pokarało mnie za wieczorne jedzenie - obudziłam się z ssaniem w żołądku:) zaliczyłam z rana kefir zurawinowy (450ml). jutro ważenia więc dzisiaj ostatni dzień dziewczyny na mobilizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ja wczoraj dorzuciłam do menu 5 śliwek :) Dziś od rana chodzę głodna, ale dobrze mi z tym bo czuję się leciutko :) Jutro rano jedziemy nad morze na 3 dni. Boję się tego bo będzie piwko i śmieciowe jedzenie :o ale będzie też brat z żoną i córcią to może z nią się wyszaleję i spalę trochę kcal. Postaram się grzeczna być choć może być z tym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się ograniczać albo zupełnie wyeliminować pieczywo, może to mi pomoże?? Na śniadanie zjadłam zupkę z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeśli chce schudnąć to muszę niestety wyeliminowac pieczywko :( a biały świezutki chlebek, z chrupiącą skórka, taki pachnacy to miodzio dla mnie jest... na szczęście w domu takich pokus nie ma bo wszyscy starają się być na dietce :) na razie wypiłam drugi kefirek 0%tł truskawkowy (400ml). ciekawe kiedy mi się znudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeeee!!!!!! przegapiłam (a właściwie przepracowałam) porę na kawkę !!!! no ale zleceń szef miał co niemiara i zgłaszam zamówienie dopiero teraz na kawusię ze słodzikiem :) jest tam coś jeszcze dla mnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja też nastawiam wodę na kawę ;) WCZORAJ: 1. jajecznica 2. ogórek kiszony + nerkowce 3. sałatka z gyrosem GRZESZEK - DO SAŁATKI DODAŁAM TROCHĘ KETCHUPU, KTÓRY JEST ZABRONIONY 4. pół kostki chudego twarogu + nasiona słonecznika RUCH: 60min. spaceru. Zważyłam sie wieczoram i nadal jest 68 (wcześniej ważyłam się rano). Dziś wstałam po 6, umyłam włosy, wyszłam z psem, zjadłam snd i popędziłam na zywieniowe zakupy - jutro zrobię dietetyczne bezy !!! Kupilam też najnowszą ksiązke o mojej diecie (dieta South Beach Turbo), bo wciaz trwaja nad nią badania i np. zwiekszona ilosc dozwolonych produktów ;) Potem pojechalam do punktu xero zbindowac dwie sxerowane ksiazki a potem na paznokcie, no ale przynajmniej wszystko załatwilam do 11, a tak to bym sie grzebała az do popołudnia. Jakby ktoras z Was byla zainteresowana moimi poczynianiami z SbBto podaje linka do mojego dietowego pamietnika: http://tiny.pl/hhndh Tam mam foty wiekszosci posiłków ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś się pakować ale już mi się wszystkiego odechciewa. Rodzinka tak namieszała i mnie wkurzyła że szok. Najpierw miało być nas 5, później 7 a teraz chce jechać 11 osób 😠 Ciekawe gdzie chcą spać?? Na plaży?? Jeszcze mi siostrunia synka wcisnęła a ja nie chcę go brać bo to zadymiacz nr 1 :o No i powiedziałam,że my nie jedziemy w takim razie a oni że jak my nie, to i oni nie (zaliczkę już wpłaciłam) !!! Rozumiecie coś z tego?? Bo ja nie :o Na obiad zjadłam kilka śliwek, piję dużo herbaty a teraz kawusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Bardzo się cieszę z tego topiku :) Wszystkie nawet jesteśmy w podobnym wieku :) Szkoda tylko że tyle dziewczyn pouciekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lipa z wyjazdem ale może nie warto rezygnować? kurcze, nie mam takich sytuacji bo siostry dzieci nie mają ale chyba z siostrą możesz porozmawiać i powiedzieć, że ten weekend mieliscie akurat przeznaczyć egoistycznie tylko dla siebie;) moze zrozumie delikatną aluzje? ja też jem teraz morelki ale kawkę zdradziłam na rzecz herbatki Figura2 :) w końcu jutro ważenie to może mnie chociaż ekspresowo przeczyści :) no właśnie gdzie są dziewczyny?? Anuanula, agguńka, dazzledust, Twiggy_, laura, i hop hooop laseczki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam w Realu dwa biustonosze Triumpha bo byly w promocji za niecałe 25 i jeden z nich nie mógł się rozmagnesować i babka w kasie dała je jakiemuś facetowi który chodził z nim po innych kasach, hehhhh...a tak w ogóle to wczoraj założylam sobie osobiste konto oszczednosciowe zeby przelewac tam kasę ktora mi zostanie na koniec miesiąca - jestem z siebie dumna haha, normalnie nowy etap życia, a przed chwilą dostalam maila z pracy, a w nim plik z 74stronami wytycznych do przygotowania nna następny czwartek, buuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam siostrze a do niej jak grochem o ścianę. Nie wiem jeszcze co zrobimy, czekam aż mąż wróci to z nim pogadam :) To jest w ogóle skomplikowana sytuacja, ale nie będę tu o tym dywagować. Fanko - komicznie to musiało wyglądać hihihihiiii :D Współczuję Ci tego maila, jakby co podrzuć mi, pomogę Ci bo z nudów czasem nie wyrabiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam Cię z tym kontem oszczędnosciowym!! no ale kilka wypłat i trochę kasy można odłozyć w sumie i coś większego kupić czy na jakąś wycieczke odkładac. u mnie jak się zbliza dzień wypłaty a na koncie są jeszcze jakieś grosze to natychmiast udaję się na ostateczne zakupki czyszczące konto - w końcu za kilka dni nowa wypłata :) a te staniki to faktycznie okazja super! miałam kiedyś Triumpha i starczają na baaardzo długo nic nie tracąc z fasonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zwal po prostu winę na męża, oczywiście po uzgodnieniu tego z nim. że nie jest zadowolony, że chciał mieć Cię na wyłączność a nie dzielić się Tobą z siostrzeńcem, że marzył mu się romantyczny wypad na plażę o północy a nie pilnowanie dziecka czy już śpi ?:) my tak się w domu umawiamy czasem, że jak komuś trzeba odmówić albo coś nie po jego myśłi zrobić to się zwala na rodziców/ siostrę itp :) to jest troche wredne ale tak jest łatwiej jak w normalny sposób nic nie dociera do drugiej osoby :) tylko żebyście nie pomyślały o mnie jak o jakiejś wredocie strasznej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, jakość jest dobra ale ceny kosmiczne. Nic tylko szukać okazji :) Jesteście na n-k?? Może powysyłamy sobie zaproszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karia - ja tak nie myślę (tak samo zresztą mogłybyście pomyśleć o mnie :P ), są jednak pewne granice... nie wiem dlaczego to ja mam go zabierać, przecież nie jest sierotą, ma rodziców, dobrze sytuowanych, nic więc nie stoi na przeszkodzie by z nim jechać, ale niestety oni jak zawsze znajdą 10000 powodów i tak w kółko :o coś się wymyśli, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ma na nk, kiedyś zapisałam się na grono i wogóle z tego już nie korzystam więc stwierdziłam, że z nk będzie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Z niecierpliwością czekam na męża bo chcę jak najszybciej załatwić tą sprawę... Zastanawiam się co tu by dziś jeszcze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ważenie więc na wszelki wypadek dzisiaj jemy już tylko lekkie rzeczy :) co by jutro na wadze zobaczyć miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ja nawet głodu za bardzo nie czuję, ale zjadłam nie całe 300kcal i muszę coś przegryźć bo mnie wieczorem dopadnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madwoman - wyslalam :) A moze powiedz wprost rodzince ze to ma byc wyjazd we dwoje z mezem, a nie klimaty rodem z "moje wielkie greckie wesele".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknęłam - miło Cię poznać :) Dzwoniłam tam, młody się niby zastanawia, już mu sieczkę w głowie zrobili :o OK, ja go wezmę, raz kozie śmierć, ale jak tylko zacznie mi jęczeć w autobus i do domu, zapowiedziałam siostrze!! Jeszcze nie raz pobędę sama z mężem...Poza tym jak tylko ja będę miała dzieci to też ich tak urządzę!! Wszystko wyjaśni się dziś wieczorem. Jak nie zdążę napisać to opiszę wszystko w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×