Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

No u mnie okresu brak, ale brzuch mnie boli więc pewnie dostanę. Arista a i owszem pomagacie mi, bo mąż tak mnie nie rozumie. fibisiunia a co robisz dziś na ten obiadek?? Ja jestem w końcu:) Wszyscy odsypiają sobotę hihi Poszalały dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta- Jeszcze się nie martw.Głowa do góry, a może tym razem się uda:) U mnie to już raczej nie możliwe w tym miesiącu, bo boli i boli ten brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz tak dziwnie. Przed @ zawsze bolał mnie brzuch ale tylko chwilami a teraz bez przezwy. Cały czas mnie kłuje i albo jestem w ciązy , albo znowu przeziębiłam pęcherz lub jajniki na basenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie okropnie boli.Już wzięłam pół ibupromu max(więcej nie chcę się szpikować) i piłam koper włoski jest rozkurczowy i dalej boli, a do kitu z tymi okresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po @.....jestem na etapie oczyszczania organizmu po tabsach...JAK MYSLICIE ILE TRZEBA CZEKAC PO TABSACH ZEBY ZACZAC SIE STARAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia Normalka w niedzielę hihi A my sobie pizze zamawiamy, bo nie miałam siły nic zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć 3 miesiące z tego co mi ginekolog mówił, ale chyba nie ma na to reguły, bo hormony u każdego inaczej funkcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! I ja się na chwilę pojawiłam- na chwilę, bo koleżanka wyciąga mnie za godzinę na badmintona, więc zajrzę jeszcze wieczorkiem. A teraz czas na odpisywanki:P A więc... Żanetko- oprócz zaleceń lekarskich do laparoskopii faktycznie możesz się ogolić, ale będzie to tylko i wyłącznie kwestia estetyczna, bo \"tam\" Ci nic wsadzać nie będą. I nie bój się, laparoskopia to nowoczesna metoda, bardzo często stosowana w ginekologii i nie tylko. Najważniejszą zaletą jest to, że nie trzeba otwiera całego brzucha, by zobaczyć, co tam jest nie tak- wystarczą 2 małe nacięcia i już:) Blizny szybciej się goją, są dużo mniejsze. I nie martw się- to badanie jest naprawdę bezpieczne, ma Ci pomóc, a nie zaszkodzić. Nie wiem nic o tym, aby ktokolwiek po laparoskopii miał kłopoty z zajściem w ciążę. Sama miałam mieć laparo. w zeszłym roku, ale obeszło się bez:P Zaklęta- wiesz, mnie też pobolewa brzuszek. Nie chcę wynajdywać na siłę objawów, więc o tym za bardzo nie mówię... Ale od kilku dni strasznie boli mnie głowa- jedynie wczoraj i dziś bolała tylko leciutko, ale przedwczoraj myślałam, że zemdleję. Brzuszek też pobolewa, czasem coś zakłuje, a w ogóle to jest dość twardy i wydęty. Nie wiecie czasem, jak powinien się zmieniać śluz po owulacji? Bo ja u siebie jakoś w tym miesiącu żadnych zmian nie zauważyłam- żadnego ciągnącego, przezroczystego i szklistego nie mam, jedynie gęsty i lepki, czyli jak w każdy \"normalny\" dzień cyklu. Aha, no i jeszcze apetyt...otóż nie chce mi się jeść, mimo, że czasem czuję, że powinnam. A jak jadę autobusem to mi się wszystko w brzuszku przewraca, bleh. Także takie mam na razie \"objawy\":D A do @ jeszcze daleko, dopiero koło 7.08. Fibisiunia- opinie na temat, ile trzeba czekać po tabletkach aby rozpocząć starania, są bardzo różne. Zazwyczaj daje się czas od 1 do 3 miesięcy, by organizm doszedł do siebie i by gospodarka hormonalna się ustabilizowała. Ale znam wiele przypadków i historii, że kobieta odstawiła pigułki i ciach!- już była w ciąży:P Hehe. A dzieci były zdrowe, ciąże bez komplikacji. Więc nie ma reguły. Dla pewności możesz odczekać z miesiąc-dwa, zacznij brać kwas foliowy i idź do lekarza, by się upewnić, czy wszystko jest \"na swoim miejscu\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha- chodzi mi o śluz w czasie owulacji :] Bo jaki on powinien być, to ja wiem, tylko że u mnie zero zmian w tym miesiącu, a owulkę powinnam mieć między poniedziałkiem a czwartkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Witam wsyztskie starające się. Fajnie, że ząłożyłas nowy topik, ponieważ, starych trudo się wgryźć:) Ja tak samo jak autorka staram się od kwietnia, tzn w kwietniu odstawiłam tabsy. NIestety dzidzi jak ne bło tak nie ma:( Od odstawienia tabletek za każdym razem miałam \"objawy ciążowe\"... lecz niestety sama je sobie wmawaiałam. teraz @ spóźnia mi się 15 dni!!!! Pierwszy test wyszedł negatywny, robiłam go dzień przed spodziewaną @, kolejny robiłam w poniedziałek czy wtorek tydzień temu (20,21) wyszedł negatywny, a teraz czekam bo nie chcę się rozczarować... Bardzo bym chciała dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Dodam jeszcze, że teraz nie mam żadnych objawód, prócz braku miesiączy.. i ostatnio przez pół dnia swędział mnie prawy sutek:):):):):) Nie chcę się nastawiać na "tak" , mam już dość rozczarowań, rok temu też staraliśmy się o dzidzię, ale niestety również nie wyszło. fajnie jest tu popisać, zawsze lżej:) Kolejny objaw jaki mógłby mówić "za" wczoraj o 23 wieczorem wstałam do kuch po ogórki małosolne (nie lubię ich) a wczoraj miałam ogromną ochotę:) dziewczynki wspierajmy się nawzaje,, razem łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
hej dzieczyny widze z etamt sie kreci:)fajnie z checia poczytam wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Hello czy ktoś ze mną pogada????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
czarnaONA w jakim wieku jeztes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
cicha woda 20, a TY??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
ja 21 co prawda jeszce sie nie staram o dziecko ale za rok chyba zaczne starania:) masz chlopaka,meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Narazie mam chłopaka, kiędyś być może zostanie mężem:) Przynajmniej mamy takie plany na przyszłośc:) A ty?? Chłopak, mąż?? Studia, praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
ja juz skonczylam nauke poki co wyjerzdzam za granice.Meza jeszce nie mam ale narzeczonego tak a slub za rok gora 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
No to elegancko:) ja od października zaczynbam studia zaoczne:) w Tygodniu albo dzidzia, albo poraca, zobaczymy jak się życie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
jestes pewna ze chcesz dzecko w koncu mloda jestes?Twoj chlopak tez tak bardzo chce dziecka jak Ty?w jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Jestem pewna, gdybym nie była, nie starałabym się o nie, Mój chłopak jest sporo starszy ode mnie. Sporo ludzi reaguje tak na wiadomość o tym, że chcę dziecko, na szczęście nie przyjaciele i dobrzy znajomi, oni mnie znają i wiedzą. Wyszalałam się już za czasów "wczesnej młodości". niektórzy mają inne priorytety, nauka praca, ale ja chcę mieć siłe biega za swoim dzieckiem, i bawić się jak "osiemnastka" na jego weselu, a nie babcia o lasce w moherowym berecie;) Bardzo chcę dziecko, niczego tak bardzo ne pragnę:) Macierzyństwo to najpiekniejsze co mo.ze przytrfić się kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Mój parter równiez pragnie dziecka. czesto po "przytualniu" mówi, że teraz chyba dzidzia wyjdzie. gdyby nie chciał to by nie robi, proste:) Moim zdaniem gdy dwójka dorosłych ludzi kocha się bez zabezpieczenia, wie się z tym wiąże. A my robimy to celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
to fajnie mam nadzieje ze wreszcie uda Ci sie i zostac szczesliwa matka:) Ja tez bardzo pragne dziecka nawet juz wymyslilam imiona-wiem glupie ale co zrobic.Jednak musze poczekac z rok bo dziecko to nie zabawka i trzeba je z czegtos utrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Rozumiem cie doskonale, u nas jest inaczej troszkę, mój partner pracuje, stać nas na utzymanie dziecka. Wiadomo, pieniędzy nigdy za dużo. Mam nadzieję, że jak zaczniesz sie starć to bvędziesz dzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Jakie imiona wybrałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Dla dziewczynki albo Lena albo Liliana a dla Chlopca Kuba lub Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaONA
Ja bym chciała Nikole i Eryka, ale mojemu partnerowi nie odpowaida... Więc wybierzemy coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
ja niestety musze spadac umowilam sie z moim narzeczonym ale moze uda mi sie wejsc wieczorem to pogadamy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×