Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Okay mam cie monisia! Narazie nie patrze na zdjecia Bo w telefonie to takie jakies male I nie widze duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Witam się z Wami zabieram się za czytanie tego co spłodziłyście jak mnie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia52 - podoba mi się Twoje podejście i optymizm, ściskam Cię [usta[ fibisiunia - ja też mam już niedługo do @. Nie wiem czy mam się cieszyć, że to już niedługo, czy nie, bo będą zawiedziona jak @ przyjdzie. Dziewczyny ja Wam mogę wysłać linka do mojego profilu na NK. :D Oczywiście kto chce , to niech da znać ;) Ja już ugotowałam obiadek, więc czas na drobne przyjemności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję, że nasz znajomość się utrzyma, a nie skończy na wymienieniu zdjęć i linków. Mam nadzieję, że się rozwinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestesmy swoimi znajomymi wiec napweno to utrzyamy dłużej,jak ktoras niebęzie pisala na kafe to znadziemy ja na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Zaraz sprawdze, ja wlasne wyslalam do wszystkich ktorych mialam email, namiary na siebie, ale chyba twoje email now mialam, juz sprawdzam :) jak ktoas nie otrzymala namiarow, dajcie znac, albo tutaj albo na email a.r_ct@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od A.R._CT i od monisi, takie maile jakie miałam to powysyłałam linki. Dziewczynki idę się położyć, bo coś cycochy mi spuchły i w dole brzucha boli, to oznaki nadchodzącej wrednej @. Trzymajcie się kolorowych snów, do napisania jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilismy z urodzin, mała juz śpi, a my najedzeni- zrobiłam kolację z naleśników, szpinaku i sera mozarelli, mniam...cały dzień nas muliło, nic prawie na urodzinach babci nie zjedlismy....ciągle czujemy tamto zatrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za zaprozenia, ARCT- wysłąłąm tez do Ciebie :) na N-K. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat wapolczuje, sama wiem co to oznacza, miec ta holere, ja sie w ogole dzieje z mieliscir sily na urodInowe imprezy!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat, Everlast, czrnaONA I monisia ja juz was mam na nk..... Na reszte czekam, mam nadIeje ze sie polapie kto jest kto.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- nie było wyjścia, babcia mieszka 200 m od nas...nie wypadało nie pójść. To 82 urodziny, a co roku babcia mówi, ze to ostatnie. Dobranocka, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, babcia napewno niebylaby zadowolona jakbyscie sie nie pokazali! Lec do lozeczka! Milej Nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT zaprosilam Cie juz :) Hej reszta babeczek, zaproscie mnie na NK bede pewnie niedlugo u ARCT bo wyslalam zapro, pogubilam sie z waszymi adresami :( Poznacie mnie po imieniu Klaudia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... tak tak, juz jestes u mnie Dianka.... ale dzisiaj pogoda byla h*jowa..... upal jak cholercia! glowa mi peka.... tak tylko zeby do tematu wrocic na chwilke, dzisiaj koniec @ no i staranka od nowa..... jestem podekscytowana.... mam nadzieje ze nam sioe uda w tym cyklu, bede miala super prezent urodzinowy dla mezusia, juz sobie nawet wymyslilam jak to zrobie, pewnie bedziemy mieli rodzinny obiad u tesciow, jak zawsze w kogokolwiek urodzinki.... i oczywiscie nie robimy sobie prezentow... no ale ja juz w sumie mam male pudeleczko, ktore planuje okleic papierem urodzinowym i w srodek wrzucic test ciazawy z 2 krechami i male buciki dzieciece.... ach zeby sie udalo, chociazby dla tego prezentu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj jestem na siebie zła jak cholera.Wczoraj znajomi wrócili z Rodosa i poszłam z nimi i z mężem do baru.Graliśmy w lotki itd i wypiłam prawie 3 piwa.Jestem na siebie tak zła, że nie mogę już spać, bo jak mam dzidzię w sobie to jej szkodzę.Głupia krowa ze mnie. No to ja też się zgłoszę przez pocztę do was, ale mi też proszę wysłać:) Fibisiunia śliczna z Ciebie dziewczyna, dostałam zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.R_CT Mi się nie chce otworzyć na poczcie Twój załącznik.Wyślij jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że śpiochy śpią. Ja już się przyzwyczaiłam wcześnie wstawać przez tą pracę dorywczą.Szkoda, że już koniec:( Cholera z tą pracą to teraz przerąbane. Nawet na kasę do Tesco nie chcieli mnie przyjąć, bo powiedziałam kierownikowi na rozmowie, że idę na studia i stwierdził, że w sobotę też się pracuje i niedzielę i on nie może sobie pozwolić na to, żeby przyjmować osoby, które będą sobie pracowały kiedy będą chcieć.No to już śmieszne!!!!!!!!!! Albo pracodawcy chcą doświadczenia(tylko nie wiem jak je zdobyć jak nie chcą przyjmować), albo w biurach ( co mam roczne doświadczenie) chcą wyższego doświadczenia.W ogóle wczoraj miałam taką załamkę przez tą rozmowę kwalifikacyjną, że musiałam się odstresować i byłam tak zła że wszystkich złoiłam w lotki, a kiedyś grałam w lidze dolnośląskiej i mąż też.Tylko on zazwyczaj ma przewagę, bo ma 191 cm wzrostu i długie łapki więc jak je wyciągnie ma kawałek do tarczy, a ja taka mała pierdoła 158 cm to mam duuuuuużo do tarczy:) Ale i tak jestem w to dobra.To właśnie przez lotki się poznaliśmy z moim mężem.Mimo to , że mam teraz wyrzuty sumienia to chyba było warto się odstresować i oderwać od tego wszystkiego:) Dobra koniec monologu:) Poczekam, aż się ktoś obudzi.Idę poćwiczyć na moim kochanym stepperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzikk87 nie załamuj się, nie jesteś sama...ja też już mialam nadzieje i nic nie wyszlo...trzeba starc sie nadal-damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala24lb ja też zawsz mam wyrzuty sumienia jak sobie poimprezuje, a bawic sie lubie :) kurcze szkoda, że nie mozna jakos wczesniej tego przewidziec czy jest sie w ciazy czy nie :) Ostatnio jak bylam na wakacjach nad morzem to tez nie wiedzialam czy sie opalac i piwkowac, ale zaryzykowalam i etraz wiem ze nawet dobrze, ze skorzystalam bo tak nic nie ma :( A co do pracy to ja tez studiuje i jak skonczylam staz to przez rok szukalam pracy. jedna w sklepie wstretna baba zadzwonila do mnie i laskawie powiedziala ze w soboty w sklepie tez sie pracuje i ze mnie nie przyjmnie-a ja co drugi weekend jestem w szkole (jakby ktos nie mogl co 2 sobote byc za mnie w sklepie)masakra. teraz znalazlam prace przez przypadek tez w sklepie-ale dla mnie to nie jest praca tylko meczarnia takie NUDY-prawie rok tam pracuje i juz nie moge tam wytrzymac...moze niedlugo bede na chorobowym :) powodzenia w szukaniu pracy i staraniu o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×