Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista- Duża ta impreza by była.Taki masz duży dom?:) Kurczę, a ja 2 dzień siedzę w domu taki paskudny okres miałam.W dodatku mąż ma 3 zmiany czyli od 18.00 do 2.00.Cały wieczór sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- jaki dom?! :D Wynajmujemy kawalerkę:D Ale mamy 2 dość spore łóżka, więc ciężarne miałyby gdzie spać, a dla staraczek znalazłoby się miejsce na podłodze:D (a tak na marginesie- ja mówię serio z tym zaproszeniem:P) Co do samotności... znam to uczucie, bo mój ukochany pracuje po 12 godzin dziennie, ma wolne przeciętnie raz-dwa razy w tygodniu, więc spędzamy każdą wolną chwilę razem. No ale wychodzi z domu koło 8:00, a wraca po 21:00... więc też siedzę sobie sama. Ale staram się robić fajne rzeczy- jak dzisiejszy koncert, wypad z moim kolegą na lody, albo...pisanie z Wami, kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, marokanski sklepie- wypad z naszego topu!!! To nie jest miejsce na Twoją reklamę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mala24lb - u mnie tak samo mój Małż ma 3 nockę pod rząd i mam samotne wieczorki i nocki, ale już jutro będziemy razem spali :D Co do testu nie jest on potrzebny, bo dostałam @ wcześniej niż się spodziewałam w 27 dniu cyklu :(. Aktualizowałam już tabelkę i wpisałam się już w drugi cykl starań, ale chyba ktoś przekopiował jeszcze starą tabelkę i dlatego jest tam nieaktualna data. Dziewczynki kochane kopiujcie tabelkę zawsze od ostatniej osoby, bo będzie zawsze najbardziej aktualna. :) Arista - widzę, że spędziłaś miło czas :) słyszałam, że Opole to ładne miasto, nigdy nie byłam a nie mam aż tak daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też masz nie ciekawie z jego pracą.Żebym jeszcze pracę zdobyła.Byłam na rozmowie i telefon milczy eh i jeszcze ten okres mnie dobił.Tak siedzę i zamulam. A co myślicie o urlopie macierzyńskim po urodzeniu? Bo ja bym tak ze 2 lata chociaż chciała z dzidzią posiedzić w domu. Impreza zobaczymy jak się w końcu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akutalizacja tabelki :) STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie Jak zakeciem - co tak zniknęłaś? Wszystko ok? Martwię się o Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jakby nie ból brzucha to też bym gdzieś wyszła do mamy czy do siostry i jej ślicznej córeczki ponad 3 miesięcznej.A tak była uziemiona w domu i od 17 już siedzę sama 2 dzień.A mój mąż to śpioch i spał w dodatku dzisiaj do 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam spać, choć wiem, że to marnotrawienie czasu to i tak czasem oczy same się zamykają i jak jest okazja to śpię nawet po 13 godzin. Czasem się zastanawiam, czy to nie jakaś choroba :O Ja po urodzeniu dziecka chcę wracać do pracy, bo będą potrzebne pieniądze i nie chcę też wypaść z "rytmu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, te śpiochy tak mają... ja jestem typem sowy- w nocy mogę wszystko, a w dzień bym spała... Jeszcze teraz, jak tak gorąco i boli głowa- to spać mi się chce podwójnie. Zresztą zaraz zmykam zapalić jeszcze i też do łóżeczka:) O, właśnie- dołączam się do klubu palaczek-staraczek:P Trzeba rzucić to gówno, tylko dobrej motywacji trzeba;> Everlast- jeśli masz blisko, to wpadnij kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A dylematów z pracą nie mam, bo na razie mam studia i muszę się z nimi uporać:D Ale...dam sobie radę, jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe z Twojej strony :) Może jak już będziemy miały swoje pociechy to zrobimy spotkanko :D Ja też chodzę późno spać czasem koło 1:00, ale jak miałam urlop to mogłam sobie to odespać spokojnie, a tak to mam o 6:00 pobudkę i tylko 5 godzin snu i jestem nieprzytomna przez pół dnia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczęście sobie poradzimy bez mojej pracy.Mąż woli, żebym był z dzieckiem w domu i później sobie wrócę jak tak nalegam, ale ja nie lubię tak w domu siedzić.Mieszkanie mamy od rodziców męża, jak znajdę teraz szybko pracę to trochę więcej odłożymy pieniążków.A i tak pieniążki z mojej pracy przed wylaniem odkładaliśmy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też idę na studia od października i staramy się o dzidzie.W co ja się pakuję heheheh No ale studia są dla mnie ważne.Później dobra praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś sobie poprzesyłamy na meile może swoje foki, żeby tak bezosobowo nie pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od października zaczynam drugi rok magisterki a tak mi się już nie chce 😭. Prawdopodobnie będziemy brać jeszcze kredyt by wykupić część domu od teściowej i tam się przeprowadzić, góra domu byłaby nasza, a dół od niej. Bo póki co wynajmujemy małą kawalerkę, która jest niepewna (babka co nam wynajmuje coś przebąkuje, że będziemy musieli zwolnić jej te mieszkanie) i nie ma tu za wiele miejsca. :O Nie chcę nagle zostać bez dachu nad głową jutro jedziemy pogadać z teściową jakby to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to wszystko jedno- byle być z ukochaną osobą. I tak moje "jutro" jest niepewne, więc po co się martwić? Zakładam, że może być tylko lepiej... Oczywiście, nie chciałabym wylądować np. u teściowej jeszcze z dzieckiem... no ale nawet, jakby mnie to spotkało, trzeba byłoby sobie z tym jakoś poradzić i zmienić to na lepsze. Mala- z tymi fotkami to bardzo dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam dziewczynki:) Mam nadzieję, że jutro będę miała troszeczkę mniej do czytania i sama napiszę więcej ciekawych rzeczy:P Bo dziś nie mam siły już, mój mąż też już się lulu położył, więc idę się przytulić:D Papa i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kurcze w ogóle cały dzień mam taką kluchą w gardle i jak połykam ślinę to mnie wkurza ggrrrrrrrrrrrr..... Miałyście tak.Jak sie tego pozbyć? Tabletka na gardło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam bo o godz. 6:00 pobudka i znowu będę nieprzytomna. Słodkich snów. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakleciem zakleta nie martw sie, wszytsko bedzie okay, plamienie jest wprost normalne, w sczegolnosci, jesli spodziewasz sie @, powtorz tesn z rana i masz racje idz do gina..... ale moim zdaniem to nic sie nie dzieje, poprostu "ostatki" z ciebie wylatuja..... moja mama miala normalna @ jak byla w ciazy z moim bratem, przez 4 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale sie sama wrobilam.... Doczytalam 22 ga strone I myslalam ze to koniec, a tu jeszcze pelna 23 strona do czytania! Nawet nie wiem of czego zaczac I do czego odpisywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzwoniłam do gina przed chwilą i kazał mi koniecznie przyjść . Dziwił się , że test już pokazał. Póki co kazał mi leżeć. Krwawienie ustało. Trwało kilka godzin i było tak skąpe , że nawet nie było widać na białej bieliźnie. Widziałam dopiero jak robiłam siusiu i wytarłam papierem toaletowym bo z środka nic nie wypływało (sorry za szczegóły) . Trzymajcie kciuki , żeby wszystko byłóo dobrze. Dziś wizyta na 14:20. Powiedział , że mnie gdzieś wciśnie , bo do Niego ciężko się dostać. Poproszę mamę , żeby mnie zawiozła bo do najbliższego miasta mam 15 km :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczęta jak tam nocka minęła:) u mnie od rana słoneczna pogoda i juz jest strasznie gorąco:( mam nadzieje że u was wszystko w porządku po nocnych staraniach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
nie martw sie bedzie dobrze:) moze organizam ta k reaguje na "nowa sytuacje" ?:P gratuluje i napisz jak juz bedziesz wiedziała co jest grane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA JA ZAKLECIEM. !!!!!!! W TRÓJKĘ BĘDZIE ZAWSZE RAŻNIEJ...... ALE OBY CORAZ WIĘCEJ NAS BYŁO...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×