Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

aleee wyjesteście kochane, tak CHCE DZIECKO pójde jutro do lekaza:):) i zgłoszę zażalenie:):):):) SCHARZA jak zjem to nei zmiewszczę się w spodnie, które zamówiłam na allegro :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na smutki zawsze czekolada pomaga... :) no ale własnie później jest problem, bo w pasie tak coraz ciaśniej się robi.. he he :) a teraz to niestety już tak będzie przez no tylko 8 m-cy jak będzie wszystko ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chodze na NFZ i teraz mialam USG 3d za darmo. Juz nie pamietam kiedy mialam miesiaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
3d nawet za darmo robia? dziwna sprawa :P ale fajna:) czarnaOna-> bo nie chodzi sie prywatnie do lekarza chyba ze na jakies konsultacje!!!!! ja pracuje w poradni w łodzi i mamy super lekarzy! i na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
czarnaona.. pocieszac cie nie bede bo to chyba jeszcze bardziej doluje...przynajmniej mnie .. idz do tego gna i zapytaj sie czemu jeszcze nie masz @ ... kochana jak tylko dostaniesz @ to zacznij staranka i niczym sie nie zrażaj do 3razy sztuka a jak te 3 razy mina to trzeba zaczac liczyc odnowa:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
ja tez chodze do nfz i robia mi wszytkie badania za darmo i czekam na wizyte ok tygodnia a pani gin jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce miec dziecko - nie robia w sumie, zdziwilam sie. Mialam przyjechac do szpitala do Legnicy, i tam mi lekarz zrobil. Tylko koszt dojazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny własnie skończyłam czytać cały topik od poczatku ( 2 godz mi to zajelo) żeby byc na bieżąco.moge sie przyłączyc do rozmowy? Też planujemy z nażeczony dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
scheza ja mam do ciebie pytanko czy malas jakies objawy ciazy jeszcze przed terminem @:) zalezy mi na odpowiedzi bardzo:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
scherza przepraszam za przekrecenie nika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiększyły mi się piersi , bolały i nic więcej, bóle brzucha mniej intensywne jak na @ i teraz mało co czuje..z rana trochę mdli i tyle..czasem jakieś kłucie w brzuchu.... ?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
:) dziekuje kurcze ja juz nie moge sie doczekac kiedy bede testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz monisia647......1...............25.08..........24............Szczecin CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
witaj monisia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz bym chciała ale czekam narazie na dni plodne no i jeszcze troche czasu mam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolci52 a czujesz coś ? mi spóżnił sie @ 4 dni piątego dnia zrobiłam, ale tak jakoś tego piątego dnia czułam ze to na 90 % ciąza, test potwierdził, własnie przez piersi bo one się zmieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam urlopik to sobie zwami troszke popisze,ciekawych zeczy mozna sie tu dziewczyny od was dowiedzieć,i podzielić sie swoimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaczełam sie starać to przez ten czas czytałam inne topiki i odrazu son=bie wkręcałam różne obiawy hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
no wlasnie chodzi o to ze nic nie czuje powinnam dostac @ 2 sierpnia i juz powinnam odczuwac jej nadejscie a tu narazie nic troche bola mnie piersi . pare dni po owulacji bolaly mnie krzyrze ale juz przeszlo i juz sama nie wiem co o tym sadzic? moniczko czekaj cierpliwie na dni plodne i pracuj p[racuj a potem testuj z pozytywnym skutkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ale to kazda z nas to przechodziła...ja wczesniej tez miałam pełno objawów a w ogóle nie byłam w ciązy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obliczeń dni płodne powinnam mieć dopiero za tydzień , juz niemoge sie doczekać.Ale niewiem czy na pewno.bo niedawno odstawiłam tabletki (brałam je 2 lata) wiec mogło mi sie wszystko pomieszać .Umie to ktos obliczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
najlepiej to w dniach spodziewanej owulacji wybierz sie do ginekologa on wtedy powie czy to owulacja czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś sobie to obliczałam na necie ale wtedy brałam jeszcze tabletki,tera juz niebiore,Ale bedziemy prubować często to może akurat trafimy na dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz którego dnia masz dostać @ to od tego dnia trzeba odjąć 14 dni i ten 14 dzień jest owulacja ale wczesniej 3 dni i po tym dniu 3 dni też mozna zajść.... przynajmniej ja na tym bazowałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×