Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

hej.... co do owulacji..... moze to smiesze ale do niedawna nie wiedzialam ze cos takiego u nas w organizmie sie dzieje, myslalam ze jak bylo przytulanko i maz skonczyl w srodku to dzidzia byla i tyle...... jak zaczelam czytac jakies 4 lata temu (mialam19 lat) i zaczelam sie dowiadywac, bylam zaskoczona.... przeciez tyle moich znajomych zaszlo w ciaze, niemyslac o owulacjach itd..... i jak to sie stalo.... no ale wychodzi na to ze jednak to czego sie doczytalam kilka lat temu, jednak jest prawda i zajsc w ciaze nie jest tak chop siup..... smieszne wiem, ale po co mi to bylo wczesniej, lepiej chyba bylo wiedziec ze skoro ma sie sex trzeba uwarzac i tyle... :P:P ach dalej nie ma @ juz 21.30 a tu nic, ani bolow ani nic, troche cycuchy bola, no ale juz sie rana nie moge doczekac, mam nadzieje ze w nocy nic sie nie pojawi!!!! ide pod prysznic.... i do lozeczka..... do przeczytania z samego rana (u mnie) popoludnia (u was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o objawy owulacji..... to po za zmiana sluzu nic sie nie dzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkri
hehe, też sięnie mogę doczekać wyników ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal czekam na @ i nic czasem tylko coś mnie zaboli w brzuchu tam na dole i poza tym cisza. Zrobiłam test ale tylko jedna kreska. Jak @ się nie pojawi to lapro przejdzie mi koło nosa :(( A tak na nią czekałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- czekamy na wynik testu, ja mam dziś 30dc, test robiony nie z porannego moczu, tylko o 12 negatywny....jeżli do soboty nie przyjdzie @ to w sobote powtórzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na wynik ARTC a teraz zmywam sie na targ po kurki na sosik. Po poludniu po 1,5 miesiaca dowiaza nam meble :) takze wieczorem je sobie pomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej!!!! Chyba sue nie przenosze do dolnej tabelki! @ brak jak narazie! Test negatywny, z porannego moczu!!! Jak sie @ nie pokarze to zwariuje, ale moze to wczesna ciaza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaa, a już myślałam, że dwie kreski będą Oby to była wczesna ciąża czego Ci życzę ;) A ja dziś jadę odebrać młodą od dziadków, stęskniło się matce przez te 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa dziewczyny, okres miałam przez 2 dni, a dziś tylko lekkie plamienie.. Martwię się:( Co to może byc jak sądzicie? Może gdybym nie wzięła luteiny to bym nadal wcale nie miała, ogarnął mnie starszny strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie byłam, ale teraz juz pójde..... Nie ma żartów.. martwię się, że moge mieć jakis torbiel na jajniku, czy cos gorszego:(:(:( Znowu doła mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- więc podobna sytuacja u nas...nie przejmuj się, chyba musimy jeszcze obie poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna nie lap dola tylko idz do lekarzami to zaraz bo moze byc gorzej.....monika a racje nikt ci na forum diagnozy nie postawi wiec marsz do lekarza i siw wszystko wyjasni i bedziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat mam nadzieje ze trzeba zaczekac, I ze NIE na @ tylko na pozytywny test! Mimi tego ze prYjemnosci z przutylanka, to jednak czlowiek sir nastawia ze jednak cos z tego bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro czwartek, gin przyjmuje, ale nadal mam plamienie, więc nie poójde jutro, tylko jak cos to dopiero za tydzień.. Ja pierdzielę, wiecznie pod górkę.. te cycki nie dają mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna idz jutro!!!!!!!!!!1 nawet mnie nie denerwuj... bo jestem w ciazy i nie moge sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana po pierwsze masz plamienia a wiec nie okres...:P a ppo drugie moze ci zrobic badanie krwi na poziom hormonów lub usg.....ale to ty musisz chciec is do lekarza......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy ja juz po pracy,ciągle niewyspana chodze,w pracy mnie dziwnie brzuch pobolewal tak jak bym zaraz miala dostać @ ale to przeciez jeszcze 1,5 tygodnia do @.juz mnie co prawda nieboli ani @ niema, dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mnie tez wszystko bolala jakbym miala dostac@.. wrecz bylam pewna ze dostane ...a tu beret fasolaka czego ci oczywiscie rzycze narazie niczym sie nie przejmuj i dopoczywaj a na te bule pomaga ciepla kapiel z jaims relaksujacym preparatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzika555
Jeśli można,to i ja chciałabym się do Was przyłączyć dziewczyny :-) Mam już pięcioletniego synka,a starania o drugiego dzidziusia rozpoczęliśmy w lipcu.Okres powinnam dostać 2-3 sierpnia,ale jak dotąd cisza.Bardzo bym się już cieszyła,ale zrobiłam dwa testy i oba pokazały 1 kreseczkę :-( Czuję takie dziwne pobolewanie w dole brzucha,jakbym zaraz miała @ dostać i już sama nie wiem,co o tym myśleć... Trzymam kciuki za Was dziewczyny-szybko zaciążcie i na teście dwie kreseczki zobaczcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże lolcia naprawde? mam nadzieje ze to fasoleczka, jak tak to niech sobie boli,własnie boli w tym momencie korci mnie teraz zeby zrobić test ale boje sie kolejnego rozczarowania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura wróciłam.Naprawili mi chyba już porządnie neta.Ależ będę miała dzisiaj czytania.Mam nadzieje, że dziewczyny, którym napisałam meila napisały tu czemu zniknęłam.Buziaki i biorę się do czytania. Acha i cześć nowe staraczki, bo widziałam, że są takowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dziś pobolewa brzuch jak na @ a cycki nie bolą, tylko się takie anty dotykalskie zrobily, czasami zabolą. humory mam zmienne, massakra. @ powinnam dostac w sobotę/niedzielę. pewnie będzie, tylko mnie tak nie bolalo na kilka dni przed okresem tylko na noc przed.. :/ a taki stan mam od 3 sierpnia.. poza tym jeszcze w jajnikach jakby kłuło.. z jednej strony chcialabym fasoleczkę teraz a z drugiej to balabym sie jakby to wszystko wygladalo ze spiralą :/ taaak baaardzo chcialabym zostać mamą znów. hehe nawet M. nagabuje, że chcialaby braciszka, hehe, powaznie, troche to smiesznie brzmi, chociaz jak ma fochy to wtedy nie chce :D jak nie teraz to październik, po moich urodzinkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×